Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Καλά το απολυτό respect ο πάνω κινητήρας.

Δεν έχει και πολύ σχέση με τα 4rotor μοτέρ που φτιάχνουν οι tuners απο κομμάτια παράγωγης της mazda.

Όπως και να έχει, χωρίς να θέλω να γίνω ιερόσυλος προς το από πάνω vid, o ήχος που άκουσα σε αυτό (vimeo) μου έκανε πολύ εντύπωση.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλά το απολυτό respect ο πάνω κινητήρας.

Δεν έχει και πολύ σχέση με τα 4rotor μοτέρ που φτιάχνουν οι tuners απο κομμάτια παράγωγης της mazda.

Όπως και να έχει, χωρίς να θέλω να γίνω ιερόσυλος προς το από πάνω vid, o ήχος που άκουσα σε αυτό (vimeo) μου έκανε πολύ εντύπωση.

Αυτό είναι η απόλυτη τιμωρία για το γείτονα που μου παίρνει τα αυτιά με το απαράδεκτο παπάκι του.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και αυτό εδώ, υβριδικό είναι... :hehe:

Ροτορες και πίπες , ενα ειναι το μοτερ και φοριέται απο οποιονδήποτε θέλει να είναι γρήγορος : P

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1BfcxOqBOGA]YouTube - K20 Type R GT35R Turbo on a Toyota MR-S (Philippines)[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον τα εχεις μπερδέψει . Το θρεντ περιεχει την λεξη βελτίωση . Και το mr2 δεν ειναι απο μόνο του super car , Τι να κανουμε δλδ να το βαλουμε με τις πορσε και τα φεραρικα διπλα επειδη καποιος του φορεσε κ20 και παει κομματια ? Αν ειναι ετσι το supercars και dreamcars θα γεμισει rallyes και τουρμπισμενους ιάπωνες.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην υπάρχει ένα thread για ό,τι έχει τροχούς μοτέρ; Εξάλλου off topic είναι και δε γίνονται πολλά posts την ημέρα... βασικά μπορεί να περάσουν αρκετές μέρες χωρίς να γίνει post.

Έγινε επεξεργασία από racer
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς σε παρακαλώ να μου εξηγήσεις γιατί έγινε η αλλαγή? Όπως και να το κάνουμε ένα tuned αυτοκίνητο δέν θα είναι ποτέ supercar και αφού το thread ανεφερε και το 'βελτιώσεις' στον τίτλο του πού ηταν το πρόβλημα?

Έτσι όπως έγινε τώρα προσωπικά θα προτιμούσα οι βελτιώσεις να αποτελούν ξεχωριστό thread.

Link to comment
Share on other sites

Απλά η βελτίωση δεν κολλάει στα supercars.

Δηλαδή άμα τουρμπίσω το yarisάκι, θα πάω να ποστάρω μαζί με τα supercars? :p

Η γνώμη μου είναι το supercars & dreamcars να παραμείνει θέμα μόνο με exotics που θα γράφουμε και τεχνικά χαρακτηριστικά (σαν έκθεση αυτοκινήτων ένα πράγμα), να μπαίνεις και να χαίρεται το μάτι σου. Και αυτό εδώ να είναι για οτιδήποτε άλλο (βελτίωση, απορίες κλπ).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Την είδα πριν από λίγο στην Εμμ. Μπενάκη στο κέντρο.

ΚΟΥΚΛΑ!!!

IMAGE_00227.jpg

IMG%5DIMAGE_00228.jpg

IMAGE_00230b.jpg

Με μερικά χρήματα μπορώ να κάνω και τη δικιά μου να μοιάζει έτσι.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
ορθογραφικό.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.