Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Ειδικά για το Σταύρο, πιστεύω ότι έχει τρίψει.

Βαλβίδα δεν ξέρω αν έχει τρίψει, αλλά σίγουρα έχει κάνει τράμπα μοτέρ στο πεζοδρόμιο μαζί με έναν άλλον κατεστραμένο(hint. αυτός έχει mazda 2 :hang3:.)

37414153282284333713177.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Γιαγκο, you're missing the point. Αν ο εμπορος ειναι οκ, δεν αποδιδει φπα, εφοριες κλπ? Μονο με καρυδια ενισχυεται η Ελληνικη οικονομια? Εκτος αν σου φανηκε αδοκιμος ο ορος "αγορα", που παω πασσο...

Με οτιδήποτε εμπεριέχει "Ελληνική εργατοώρα" που προσθέτει αξία στο προϊόν. Το φπα και η εφορεία από μεσάζοντες με 40% - 60% κέρδος δεν μου λέει τίποτα.

ΥΓ Βαλβίδα έχεις τρίψει;

Αν δεν έχεις τρίψει μην απαντάς τώρα. Περίμενε μερικά χρόνια και όταν σου δοθεί η ευκαιρία τράβα αναμνηστικές και μου απαντάς τότε. : )

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
Link to comment
Share on other sites

Με οτιδήποτε εμπεριέχει "Ελληνική εργατοώρα" που προσθέτει αξία στο προϊόν. Το φπα και η εφορεία από μεσάζοντες με 40% - 60% κέρδος δεν μου λέει τίποτα.

ΥΓ Βαλβίδα έχεις τρίψει;

Αν δεν έχεις τρίψει μην απαντάς τώρα. Περίμενε μερικά χρόνια και όταν σου δοθεί η ευκαιρία τράβα αναμνηστικές και μου απαντάς τότε. : )

Αυτό του είπα τώρα. Να πάρει ένα ντουκόχαρτο και να αρχίσει να τρίβει μπας και....

Δυστυχώς εγώ δεν έχω πρόχειρη.

Τι να σε κάνω όμως, που δεν μας έκοψε τότες, πριν βάλουμε τις κεφαλές να τραβήξουμε Photo να τρίβουμε τις βαλβίδες :(:wall:

35781152813464613513177.jpg

Γιατί για να έχεις άποψη στο αυτοκίνητο, πρέπει να έχεις τρίψει βαλβίδα.

Για να έχεις άποψη στο εμπόριο, τι πρέπει να έχεις κάνει ΓιαγκΤ? Να έχεις πουλήσει το νεφρό σου?

Link to comment
Share on other sites

Να έχεις δικό σου μαγαζί και να έχεις φάει τα σ...α σου. Οταν εισαι εξω απο τον χορό, πολλά τραγούδια λές. Και το οτι έχετε τρίψει μια βαλβίδα για hobby δεν σας κάνει ούτε να έχετε άποψη για το αυτοκίνητο (παρα μονο για την συγκεκριμένη βαλβίδα που τρίψατε) αλλα ΟΥΤΕ ΚΑΝ για το εμπόριο...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Χαχα, ωραίο το πεζοδρόμιο! Το έχω κάνει κι εγώ, αλλά πού να μου κόψει τότε να βγάλω φωτογραφίες.

Ούτε όταν έτριβα τις βαλβίδες (διότι να βγάλεις κυλινδροκεφαλή και να μην τρίψεις τις βαλβίδες, το θεωρώ μάλλον παράλειψη).

Μόνο από το πάγκο εργασίας έχω μερικές, μια ενδεικτική:

kilindrokefali.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ούτε όταν έτριβα τις βαλβίδες (διότι να βγάλεις κυλινδροκεφαλή και να μην τρίψεις τις βαλβίδες, το θεωρώ μάλλον παράλειψη).

ελα μωρε τι θα παθει ? :p

b9pV2.jpg

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=9cqR8tx-tF4&feature=player_embedded[/ame]

:p

Έγινε επεξεργασία από 2cpu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μ@Λ@Κ@Σ ξυλωσε τον καθρεπτη του πατερα μου τελειως και μαλλον επιτηδες γιατι δεν ηταν σε σημειο που να ειναι ευκολο να τον φας ενω τον ειχε και κλειστο.φταιω εγω η ο πατερας αν τον τουλουμιασουμε στο ξυλο αν τον βρουμε?που ακομα το πληρωνει το αυτοκινητο και το προσεχει σαν τα ματια του...ελεος με το καθε καραγκιοζη.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εχει σπασει η κυλινδρικη πλαστικη βαση που ειναι σαν αξονας για να γυρναει ο καθρεφτης.ξερει κανενας κανα μαγαζι μπας και το βρουμε γιατι στην αντιπροσωπεια θα του πουνε να αλλαξει ολο το καθρεφτη και τσουπ θα θελουν 200αρι.το μοντελο ειναι c4 sedan του 08.

Link to comment
Share on other sites

Ηλία Ηλίου και Φρατζή γωνία στο ρεύμα της Ηλία Ηλίου που βγαίνει στην φρατζή από την Βουλιαγμένης.

Ανταλλακτικάδικο PSA

Έγινε επεξεργασία από AN7 OverClocker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

βρες απο καποια μαντρα, παιζουν πολλοι, το θεμα ειναι να εχουν καθρεπτη απο c4. Και στην εθνικη δεξια ανεβαινοντας στον γαλαξια, κοντα στο σταθμο λιoσiων εχει πολλους μαντραδες οπως και στην ευρυτερη περιοχη του μετσ-καλλιροης και γενικα..

Παιζει κ σε αλλα μοντελα πχ. c3 ο ιδιος καθρεφτης῞?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μ@Λ@Κ@Σ ξυλωσε τον καθρεπτη του πατερα μου τελειως και μαλλον επιτηδες γιατι δεν ηταν σε σημειο που να ειναι ευκολο να τον φας ενω τον ειχε και κλειστο.φταιω εγω η ο πατερας αν τον τουλουμιασουμε στο ξυλο αν τον βρουμε?που ακομα το πληρωνει το αυτοκινητο και το προσεχει σαν τα ματια του...ελεος με το καθε καραγκιοζη.

Σε τετοιες περιπτωσεις χρειαζεται ψυχραμια! Δυστυχως αυτα συμβαινουν οταν παρακαρεις στο δρομο.

Να ξερες ποσοι εκαναν το ιδιο και οχι μονο πληρωνουν τον καθρεφτη αλλα και μερικες χιλιαδες ευρω ακομα για μια μ@λ@κι@ της στιγμης...

Έγινε επεξεργασία από csaris
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.