Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

...βεβαια κακα τα ψεματα, ο ήχος ειναι το μεγαλο κινητρο :p

υπερβολή :p

Θυμιστε μου να παω εκει περα μολις τελειωσω το locost :p

Κορωπί είναι, δίπλα μου είναι και δεν έχω πάει ποτές :fist::fist::fist:

Link to comment
Share on other sites

Αφου εισαι γιουτσος :p. Σφυρα να παμε καμια μερα παρεα. Ενας ενας ομως, γιατι απο τροπετο εσυ θα παρεις λεφτα, εγω θα παρω ξερεις τι :p

μόλις παραδώσω πτυχιακή πάμε να λιώσουμε

Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕΕ θελω κι εγω!

Ειδες πουθενα να λεει "μονο προσθοκινητοι κατω των 140 αλογων"? :p Οσα δευτερολεπτα το κρατησεις διπλωμενο, τοσα θα ειναι και τα εκατοστα του βρωμικου που θα σε ταισουμε μετα.

μόλις παραδώσω πτυχιακή πάμε να λιώσουμε

Αργεις...

Link to comment
Share on other sites

Ειδες πουθενα να λεει "μονο προσθοκινητοι κατω των 140 αλογων"? :p Οσα δευτερολεπτα το κρατησεις διπλωμενο, τοσα θα ειναι και τα εκατοστα του βρωμικου που θα σε ταισουμε μετα.

Αργεις...

Το δύσκολο θα είναι να το πάει ευθεία όχι διπλωμένο.

1,5 μήνας my friend και μετά θα είμαι Computer Sciencας με την βούλα :wall::wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

Περασε ενα ζωον το στοπ και τρακαρε τον πατερα μου. Τι στο καλο καταλαβαινουν να περνανε στοπ? "Γλυτωνεις" 1 δευτερολεπτο με τον κινδυνο να σκοτωθεις?

Ευτυχως χτυπησε πολυ λιγο αλλα το αυτοκινητο συντριμια. Τωρα τι θα καλυψει η ασφαλεια του αλλου αγνωστο...

Δε γνωριζω εαν μπορει να κανει κατι, θα ρωτησει το δικηγορο του ο πατερας μου φανταζομαι, αλλα τωρα ακομα και εαν καλυφθει η επισκευη, τρακαρισμενο αυτοκινητο θα ειναι.......

Link to comment
Share on other sites

Περασε ενα ζωον το στοπ και τρακαρε τον πατερα μου. Τι στο καλο καταλαβαινουν να περνανε στοπ? "Γλυτωνεις" 1 δευτερολεπτο με τον κινδυνο να σκοτωθεις?

Ευτυχως χτυπησε πολυ λιγο αλλα το αυτοκινητο συντριμια. Τωρα τι θα καλυψει η ασφαλεια του αλλου αγνωστο...

Δε γνωριζω εαν μπορει να κανει κατι, θα ρωτησει το δικηγορο του ο πατερας μου φανταζομαι, αλλα τωρα ακομα και εαν καλυφθει η επισκευη, τρακαρισμενο αυτοκινητο θα ειναι.......

ζώα δε λες τίποτα...τις προάλλες παρά τρίχα το γλύτωσα και εγώ το τράκο και εκτός του ότι θα μου έκανε το αμάξι καλοκαιρινό (μετά από μια δεκατετία παραμένει ατρακάριστο και άριστα συντηρημένο), άνετα θα είχα πάθει και εγώ ζημιά γιατί θα έπεφτε από τη μεριά μου. στο μισό μέτρο σταμάτησα και ευτυχώς που ητάν στεγνός και φρεσκοστρωμένος ο δρομος.

Πρώτη φορά άκουσα τη κόρνα να βραχνιάζει από το παρατεταμένο κορνάρισμα...

Link to comment
Share on other sites

Περασε ενα ζωον το στοπ και τρακαρε τον πατερα μου. Τι στο καλο καταλαβαινουν να περνανε στοπ? "Γλυτωνεις" 1 δευτερολεπτο με τον κινδυνο να σκοτωθεις?

Ευτυχως χτυπησε πολυ λιγο αλλα το αυτοκινητο συντριμια. Τωρα τι θα καλυψει η ασφαλεια του αλλου αγνωστο...

Δε γνωριζω εαν μπορει να κανει κατι, θα ρωτησει το δικηγορο του ο πατερας μου φανταζομαι, αλλα τωρα ακομα και εαν καλυφθει η επισκευη, τρακαρισμενο αυτοκινητο θα ειναι.......

κάλεσες επιτόπου τροχαία να καταγράψει την παραβίαση του στοπ από τον άλλο και να υπογράψετε μαζί το χαρτί?

αν όχι τουλάχιστον μερίμνησες να σου υπογράψει τη φιλική δήλωση με το σχεδιάγραμμα που φαίνεται οτι παραβίασε το στοπ?

Link to comment
Share on other sites

Ο πατερας μου ηταν στο συμβαν. Ναι καλεσε την τροχαια. Τωρα τι υπεγραψε τι οχι δε το γνωριζω.

EDIT: ρωτησα fragma και μου ειπε πως υπεγραψε στην τροχαια στα συμβαντα οτι παραβιασε το στοπ. 75 ετων ηταν ο ανθρωπος απο οτι μου ειπαν , και δε το ειδε. Οποτε ανακαλω οτι ηταν ζωο αλλα το ποιος ελεγχει ποιος ειναι ικανος και ποιος οχι να οδηγαει παραμενει μυστηριο.......

4-5κ η ζημεια. Το ποσο θα καλυψουν μενει να φανει..

Έγινε επεξεργασία από morfeas-dsl-
Link to comment
Share on other sites

Ο πατερας μου ηταν στο συμβαν. Ναι καλεσε την τροχαια. Τωρα τι υπεγραψε τι οχι δε το γνωριζω.

EDIT: ρωτησα fragma και μου ειπε πως υπεγραψε στην τροχαια στα συμβαντα οτι παραβιασε το στοπ. 75 ετων ηταν ο ανθρωπος απο οτι μου ειπαν , και δε το ειδε. Οποτε ανακαλω οτι ηταν ζωο αλλα το ποιος ελεγχει ποιος ειναι ικανος και ποιος οχι να οδηγαει παραμενει μυστηριο.......

4-5κ η ζημεια. Το ποσο θα καλυψουν μενει να φανει..

75???ωχχχ...

τσεκαρε αν εχει κανει ανανεωση διπλωματος (στα 68 ληγει αν θυμαμαι καλα)..αν δεν εχει κανει και ηταν χωρις διπλωμα του κλεινεις το σπιτι...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τσακωνα καταρχας ευχαριστω πολυ για την ενημερωση :)

Απλα να καλυφθει η ζημια θελουμε τιποτα παραπανω. Ενα huyndai οδηγουσε ο παππους, που ουτε να του το παρουμε, που λεει ο λογος, θελουμε, ουτε να του κλεισουμε το σπιτι :)

Φανταζομαι η τροχαια θα ελενξε τα σχετικα.

ΥΓ. βεβαια αρχισαν ηδη τα "γνωστα" απο την ασφαλιστικη του στυλ αν βαλετε καινουριο καπο απο audi εμεις θα καλυψουμε το χ ποσο γιατι το αμαξι ηταν 9 ετων κτλ κτλ..

ΥΓ2. η ζημια 4-5κ ΑΝ δε βρουν προβλημα στη μηχανη ή στα μηχανολογικα. Ο ελεγχος θα γινει αυτες τις ημερες.

Link to comment
Share on other sites

για μένα ο παππούς 75ετών δε πρέπει να έχει δίπλωμα.....αυτή τη φορά παραβίασε στοπ και έπεσε σε αυτοκίνητο με 50-60...την επόμενη φορά δε θα δει κόκκινο ή άλλο στοπ και θα πέσει πάνω σε μηχανόβιο ή σε ποδηλάτη που περνάει κάθετα με δρόμο με προτεραιότητα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

fragma μου θυμησες που καποτε στην αμερικη θελανε να παρουνε τα διπλωματα απο ολους τους μεγαλους σε ηλικια. Το southpark το σατυρισε παρα πολυ καλα και εαν καποιος δεν το εχει δει του το προτεινω ανεπιφυλακτα!

Crazy Old Drivers (Season 7, Episode 10) - Video Clips - South Park Studios

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.