Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Confirmed: 2014 Porsche Cajun to be Built in Leipzig

wtf? κι αλλο Porsche φορτηγάκι???

+ οτι έιναι σαν να πήραν την cayenne και να την έβαλαν σε πρεσα.......

η πολύ παρέα με την vw σε χαλάει porsche............:wall:

Link to comment
Share on other sites

Confirmed: 2014 Porsche Cajun to be Built in Leipzig

wtf? κι αλλο Porsche φορτηγάκι???

+ οτι έιναι σαν να πήραν την cayenne και να την έβαλαν σε πρεσα.......

η πολύ παρέα με την vw σε χαλάει porsche............:wall:

η Δανια,που ειναι αγορα πουχει χρημα γενικως,εχει ψιλοπαραλογη φορολογια αυτοκινητων,ειδικα των σπορ,και ενα αυτοκινητο που εδω κανει 34-35 εκει μπορει να φτασει και 50κατι.

ΑΛΛΑ

εκει μειωνεται φοβερα η φορολογια αν τα αυτοκινητα εχουν πισω εξτρα αποθηκευτικο χωρο,(στυλ βαν) και πολλοι κατασκευαστες στελνουν εκει εκδοσεις αυτοκινητων ,χωρις πισω καθισματα...

υπαρχουν επισης πολλοι καμμενοι που κανουν μετατροπες πχ ΤΤ σε βανακι για να φορολογειται λιγοτερο...αν γκουγκλαρεις θα δεις τα μυρια οσα...

Link to comment
Share on other sites

Πρίν 10 μέρες σε οικογενειακή μου φίλη κόλησε το γκάζι απο το yaris.

Λόγο τύχης έφυγε σε χωράφι και δεν χτύπησε αυτή.

Το αστείο είναι ότι το είχαν κοιτάξει στο σύνεργείο της toyota τότε που είχε γίνη η ανάκληση απο την toyota

και της είχαν πει ότι δεν είναι απο τα ελατωματικά και δεν της άλλαξαν το προβληματικό ανταλακτικό .

Link to comment
Share on other sites

Πρίν 10 μέρες σε οικογενειακή μου φίλη κόλησε το γκάζι απο το yaris.

Λόγο τύχης έφυγε σε χωράφι και δεν χτύπησε αυτή.

Το αστείο είναι ότι το είχαν κοιτάξει στο σύνεργείο της toyota τότε που είχε γίνη η ανάκληση απο την toyota

και της είχαν πει ότι δεν είναι απο τα ελατωματικά και δεν της άλλαξαν το προβληματικό ανταλακτικό .

Τι χρονολογίας μοντέλο φίλε μου?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω και απ'ότι κατάλαβα αυτοί δεν θέλουν να δώσουν σύνέχεια στο θέμα

το συνεργειο εχει καθηκον να μην χρεωσει τον εργοδοτη του.

Λιγο να πιεσει η φιλη σου θα της κανουν τεμεναδες,την στιγμη μαλιστα πουναι και αποδεδειγμενο το προβλημα.

Να μην σου πω πως αν το μαθει η Toyota europe αυριο θαχει εξω απτο σπιτι της 2 σουπρες και 5 τσελικες για να μην παρει εκταση το θεμα στην ελλαδα που η toyota γ@μ@ει στις πωλησεις...

Κλασικοτατη περιπτωση ΜΕΓΑΛΗΣ αποζημιωσης για την φιλη σου αν το σπρωξει λιγο στα δικαστηρια.(επιλογη της ειναι φυσικα να πληρωσει απο την τσεπη της καινουργιο αυτοκινητο)..

Εστω μια αναφορα στο ΙΝΚΑ/ΚΕΠΚΑ ρε παιδι μου ,χαμος θα γινει για αυτο το θεμα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το συνεργειο εχει καθηκον να μην χρεωσει τον εργοδοτη του.

Λιγο να πιεσει η φιλη σου θα της κανουν τεμεναδες,την στιγμη μαλιστα πουναι και αποδεδειγμενο το προβλημα.

Να μην σου πω πως αν το μαθει η Toyota europe αυριο θαχει εξω απτο σπιτι της 2 σουπρες και 5 τσελικες για να μην παρει εκταση το θεμα στην ελλαδα που η toyota γ@μ@ει στις πωλησεις...

Κλασικοτατη περιπτωση ΜΕΓΑΛΗΣ αποζημιωσης για την φιλη σου αν το σπρωξει λιγο στα δικαστηρια.(επιλογη της ειναι φυσικα να πληρωσει απο την τσεπη της καινουργιο αυτοκινητο)..

Εστω μια αναφορα στο ΙΝΚΑ/ΚΕΠΚΑ ρε παιδι μου ,χαμος θα γινει για αυτο το θεμα...

Αυτά τους είπα και εγώ αλλά μεγάλα παιδία είναι ας κάνουν ότι καταλαβαίνουν.

ναι το παλικάρι όμως σε ρωτάει χρονολογία αυτοκινήτου...όχι τα στοιχεία της φίλης σου...οπότε κάνε μια ερωτησούλα για το μοντέλο της φίλης.......

Εντάξη ρε παιδία αύριο θα ρωτήσω και θα σας πώ

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Link to comment
Share on other sites

ΟΛΑ τα Yaris XP9, από Νοέμβριο 2005 έως και Σεπτέμβριο 2009, επηρεάζονταν από το πρόβλημα του γκαζιού.

Λογικά, θα είχες δεχθεί επίσημη επιστολή από Toyota Ελλάς σχετικά με το πρόβλημα.

Εάν λοιπόν επρόκειτο για λάθος αντιμετώπιση της συγκεκριμένης αντιπροσωπείας, μπορείς να απευθυνθείς γραπτώς στην Toyota Ελλάς, αναφέροντας την επωνυμία της, και να είσαι βέβαιος ότι θα δικαιωθείς. :)

Υ.Γ.: Δεν ξέρω πώς έμαθες ότι είναι κατασκευασμένο στην Αγγλία. Εγώ ήξερα ότι όλα τα Mk2 κατασκευάζονται στη Γαλλία (TMMF). Μήπως μόνο ο κινητήρας φτιάχτηκε στην Αγγλία?

Έγινε επεξεργασία από nickstamat
Link to comment
Share on other sites

ΟΛΑ τα Yaris XP9, από Νοέμβριο 2005 έως και Σεπτέμβριο 2009, επηρεάζονταν από το πρόβλημα του γκαζιού.

Λογικά, θα είχες δεχθεί επίσημη επιστολή από Toyota Ελλάς σχετικά με το πρόβλημα.

Εάν λοιπόν επρόκειτο για λάθος αντιμετώπιση της συγκεκριμένης αντιπροσωπείας, μπορείς να απευθυνθείς γραπτώς στην Toyota Ελλάς, αναφέροντας την επωνυμία της, και να είσαι βέβαιος ότι θα δικαιωθείς. :)

Υ.Γ.: Δεν ξέρω πώς έμαθες ότι είναι κατασκευασμένο στην Αγγλία. Εγώ ήξερα ότι όλα τα Mk2 κατασκευάζονται στη Γαλλία (TMMF). Μήπως μόνο ο κινητήρας φτιάχτηκε στην Αγγλία?

Όπως είπα παραπάνω το αυτοκίνητο είναι φίλων μου και όχι δικό μου.

Μόντέλο και κατασκευή είναι αυτά που μου είπαν οι φίλοι όταν τους ρώτησα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.