Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Και φυσικά η BMC.

Γενικά οι χοανες και τα βαρελάκια είναι universal αναλόγως τα κυβικά του αυτοκινήτου.

Απλά μετά ίσως χρειαστείς τους αντίστοιχους σωλήνες-προσαρμογείς ώστε να μπει στο μοτέρ σου.

Η διαφορά όταν τα πουλάνε ως κιτ είναι συνήθως ότι εμπεριέχονται στο πακέτο όλα αυτά.

(πχ KN 57i που βγαίνει έκδοση για κάθε αμάξι,η χοάνη είναι ολόιδια.)

Link to comment
Share on other sites

καποιος του ξηλωσε και το σηματακι απο το καπω!!

dsc00007qke.jpg

:getlost:

dsc00008eye.jpg

ενας γνωστος μου καποτε ειχε καβατζωσει ροδα-φρενο-ημιαξονιο απο τρακαρισμενη φεραρι που πεταχτηκε απο το τρακαρισμα:haha:

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε φίλε.Ξέρω ποιος την έχει,οταν του την κάψανε γελούσαν τα μουστάκια του :hehe:

Τον ρωτάω γιατί γελάς,μου λέει την είχα πάρει 120k απο Γερμανιά και είναι ασφαλισμένη...

Btw to 3k graffiti απο πίσω εγώ το έχω κάνει :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Βρε σεις, κυκλοφόρησε κιόλας η California? Και μάλιστα, εδώ στην Ελλάδα?

Δεν πάει πολύς καιρός που έβλεπα στα περιοδικά να γράφουν ότι αναμένεται...

Υ.Γ.: Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παραπάνω! :D

Link to comment
Share on other sites

Το παλιό lancia delta αλλα σκυλί που είχε γράψει 270.000χλμ το έστειλα στην χωματερή πριν 1,5 χρόνο λόγω υπερβολικής κατανάλωσης οινοπνεύμετος... τώρα κυκλοφορώ με του father το ceed

post-9203-1416074053,7402_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από NooDle
Link to comment
Share on other sites

Το παλιό landia delta αλλα σκυλί που είχε γράψει 270.000χλμ το έστειλα στην χωματερή πριν 1,5 χρόνο λόγω υπερβολικής κατανάλωσης οινοπνεύμετος... τώρα κυκλοφορώ με του father το ceed

lancia+lada=landia?:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.