Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Kawasaki kle 400cc πρωτη αδεια 1995

Να περασω το κτεο η να μην το περασω ?

Οι αλλοι λενε ναι αλλοι λενε οχι.

http://www.motoradiostation.gr/useful-infos/475-moto-kteo-news

Έγινε επεξεργασία από o polonos
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν θα το περναγα...

Εξαλλου απαραιτητο για μεταβιβαση δεν ειναι,προστιμο δεν εχει οποτε καταλαβαινεις γιατι το εχουν βαλει...

Κατα 95% ουτε το δικο μου θα το περασω οταν ειναι.

Οσο αφορα το φιλτρο εκατσα και το ξυλωσα σημερα.ειχε τα παντα ολα μεσα ακομα και πετρες.καθαρισμο προφανως δεν επαιρνε οποτε του πηρα K&n και εβαλα.κοιταξα και το μπουζι του πανω κυλινδρου και ηταν μαυρο(αρα πλουσιο,γιατι μαλλον δεν επαιρνε αερα) και αλλαξα και τα μπουζι.

να δω τωρα αν εγινε κατι...

Link to comment
Share on other sites

Βασικα για μοντελα πριν το 98 και μεταβιβαση στα ΚΕΠ ειναι απαραιτητο το χαρτι του ΚΤΕΟ.

Εισαι σιγουρος?

Γιατι εχω δει ενα εγγραφο απο το υπουργειο που λεει οτι για μεταβιβαση δικυκλου ΚΤΕΟ δεν χρειαζεται.δεν διευκρινιζει ημερομηνιες ομως.

Link to comment
Share on other sites

Τον σεπτεμβριο που ηθελα να κανω μεταβιβαση στα κεπ μου ζητησαν κτεο.

Τελικα τη μεταβιβαση τη ανελαβε "φιλος" χωρις να περασει κτεο.

Τους καθρεπτες τους εχω πανω φυσικα απλα τα 35ε τωρα τωρα δεν περισσευουν.

Link to comment
Share on other sites

Τον σεπτεμβριο που ηθελα να κανω μεταβιβαση στα κεπ μου ζητησαν κτεο.

Τελικα τη μεταβιβαση τη ανελαβε "φιλος" χωρις να περασει κτεο.

Τους καθρεπτες τους εχω πανω φυσικα απλα τα 35ε τωρα τωρα δεν περισσευουν.

Ναι ζητανε κτεο αλλα αν τους ζορισεις την κανεις τη μεταβιβαση.συγκεκριμενα αν τους πεις να παρουν τηλεφωνο στο υπουργειο η τους πεταξεις τιποτα για καταγγελια θα στη κανουν τη μεταβιβαση.απλα λογικα τους εχουν βαλει κατα παραβαση να ζητανε για να σε αναγκασουν εμμεσως να το περασεις.

Να το βρηκα

http://www.motoradiostation.gr/images/stories/pdf/kteo.PDF

Link to comment
Share on other sites

Kawasaki kle 400cc πρωτη αδεια 1995

Να περασω το κτεο η να μην το περασω ?

Οι αλλοι λενε ναι αλλοι λενε οχι.

Χάος με τα ΚΤΕΟ Μοτοσυκλετών

Σκέψου το πρόστιμο αν δε περάσεις κτεο. Βαράνε άσχημα οι αστυνομικοί στα πρόστιμα

Link to comment
Share on other sites

Το παλικαρι με το peugot θα παει τελικα για αλλο αυτοκινητο

για προτεινετε κατι μεταχειρισμενο μεχρι 5000.χρηση για εντος και κανα ταξιδακι μεχρι πατρα.οικονομικο κατα βαση αλλα μην ειναι χωμα...

Link to comment
Share on other sites

Άνετα.Είχα το mk1 και διατηρούμε το mk2.Αν θέλεις κάτι , ρωτάς.

Και πως μιλας για ενα αυτοκινητο ρε αρκουδεα χωρις ναχεις διαβασει για αυτο? Γκουγκλαρες πριν ποσταρεις η λες ο,τι σου κατεβει? Δηλαδη ξερεις εσυ παραπανω απο τους δημοσιογραφους η επειδη νομιζεις το οδηγουσες 5-6 χρονια ξερεις παραπανω? ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΔΗΓΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.