Jump to content



Ποια απο τις τρεις?


N.I.K.K.

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply
γιατι ρα μια χαρα μητρικη ειναι η msi ουουουουου τακαπληκτικη ειναι:suicide2::wall::man_in_love::rip:
μπαα καλητερη και πιο ευκολη η msi

τι συμπερασμα να βγαλω τωρα:rofl:

edit: λεω να περιμενω καμια βδομαδα γι' αυτην, αλλιως dfi:)

Link to comment
Share on other sites

N.I.K.K πάνε για dfi μαν μπορεί να σου βγάλει λίγο το λάδι (δεν ξέρω για το χ58) αλλά στο χ48 πάει μια χαρά

πολύ καλή φάση ειδικά αν θες να παιδευτείς λίγο και +φωνω πιο πάνω με ενα παιδί που είπε για asus βάλτα στο auto και αστο να κάνει o/c μόνο του :rofl:

εγώ πάντως με την p5k ειχα τα προβλήματα μου με dfi τπτ και ανεβαίνει και πιο πολύ..

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου προτεινα αυτην καθως υποστηριζει μεγαλυτερες ταχυτητες μνημης,μεγαλυτερη χωρητικοτητα και περισσοτερα SATA II slots απο αυτην :turn:.Asus που ειχα πριν καποια χρονια δεν μου δημιουργησαν ιδιεταιρα προβληματα.Βεβαια τωρα που εχω Gigabyte εδω και 2 χρονια,ειμαι απολυτα ευχαριστημενος,χωρις κανενα προβλημα.

EVGA και dfi θα σε γελασω ,δεν ειχα ποτε μου.

Link to comment
Share on other sites

παιδια, ευχαριστω ολους για τη βοηθεια:worship:, αλλα εκει που δεν το περιμενα το χερι μου ξεφυγε και παραγγειλε μια dfi:o

Kαλη φαινεται,παντως πρεπει να παραδεχτεις οτι ειναι πιο τσιρκο και απο τις Gb που δεν ηθελες,που κολαει το σκουρο χρωμα με το πρασινο-κιτρινο? :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

πανε καλα αλλα θα σου τα κανη τσουρεκια μεχρι να βρεις τοις ρυθμησεις και εγω την ζαχαρωνα στο πλαισιο αλλα θα περιμενο την evga class γιατι θελω πανω απο 235+blck:red:

για να δουμεboxing.gif

btw καλη τυχη με την evga, σε εχω για 250 bclk:triniti:

Kαλη φαινεται,παντως πρεπει να παραδεχτεις οτι ειναι πιο τσιρκο και απο τις Gb που δεν ηθελες,που κολαει το σκουρο χρωμα με το πρασινο-κιτρινο? :sarcastic:

παραδεχομαι οτι ειναι λιγο τσιρκο, αλλα σε καμια περιπτωση δε φτανει τις gigabyte:P:whip:

Link to comment
Share on other sites

τσαν για τα τσουρέκια δεν διαφώνω αλλά... δεν πρέπει να τα έχουμε και όλα έτοιμα στο πιάτο :zzz:

οσο για το τσίρκο.. Ν.Ι.Κ.Κ αν έχει πλεξι απο τα πλάγια το κουτί βάλε uv και θα είναι κουκλάρα και τα σατα τα καλώδια θα φαίνονται όμορφα.

Τέρμα το κλασικό σατα τυλιγμένο στο στυλό !

Link to comment
Share on other sites

Εμενα που μου αρεσουν πολυ εμφανισιακα οι dfi πρεπει να ανησυχω? Θελω να πιστευω οτι ειναι λογω της αγαπης στην εταιρια και οχι λογω καγκουριας.

Μεγεια Νικο... Κοιτα να της πιεις το αιμα παλι! :D (αλλα μην τις κοψεις τα heatpipes παλι και τρεχουμε εεε :p)

Link to comment
Share on other sites

παιδια, ευχαριστω ολους για τη βοηθεια:worship:, αλλα εκει που δεν το περιμενα το χερι μου ξεφυγε και παραγγειλε μια dfi:o

DFI FTW!

Ο αυθορμιτισμος σου ειναι αξιεπαινος φιλε!!!:banging:

Θα σε διακαιωσει η DFI αλλα πρωτα θα σου βγει λιγο η πιστη!!!

Σαν τις γκομεναρες ενα πραμα...Σ βγαινει ο ποπος να τις ριξεις αλλα οταν το πετυχεις...(ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ολοι σε θαυμαζουν,αν αξιζε και σε αλλους τομεις δεν ξερεις αλλα Η DFI αξιζει και στην ουσια!!!;))

Link to comment
Share on other sites

Μεγεια Νικο... Κοιτα να της πιεις το αιμα παλι! :D (αλλα μην τις κοψεις τα heatpipes παλι και τρεχουμε εεε :p)

δε βλεπω να τη γλυτωνει:rofl: thx Nick;)

DFI FTW!

Θα σε διακαιωσει η DFI αλλα πρωτα θα σου βγει λιγο η πιστη!!!

Σαν τις γκομεναρες ενα πραμα...Σ βγαινει ο ποπος να τις ριξεις αλλα οταν το πετυχεις...(ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ολοι σε θαυμαζουν,αν αξιζε και σε αλλους τομεις δεν ξερεις αλλα Η DFI αξιζει και στην ουσια!!!;))

απο την εποχη των 2500+ mobile:worship:

Ο αυθορμιτισμος σου ειναι αξιεπαινος φιλε!!!:banging:

ΜΕΓΑ μειονεκτημα πιστεψε με:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.