Jump to content



Ποια απο τις τρεις?


N.I.K.K.

Recommended Posts

παιδια, ευχαριστω ολους για τη βοηθεια:worship:, αλλα εκει που δεν το περιμενα το χερι μου ξεφυγε και παραγγειλε μια dfi:o

Ασε,και εγω το ιδιο επαθα.Εψαχνα μια για undervoltage,EIST καταστασεις,internet k office κ βρεθηκα σημερα με μια DFI Χ48...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply
Ασε,και εγω το ιδιο επαθα.Εψαχνα μια για undervoltage,EIST καταστασεις,internet k office κ βρεθηκα σημερα με μια DFI Χ48...

Αν το λες πάντως ειρωνικά(για να είμαι ειλικρινής έτσι το αντιλαμβάνομαι, βέβαια μπορεί και να είμαι λάθος) ο Νίκος είχε πει πως θέλει και την μητρική για benchmarking οπότε είναι μια χαρά ο συνδυασμός αυτής της mobo για κάθε μέρα και για περιπτώσεις που θέλει να κλοκάρει!

Link to comment
Share on other sites

Αν το λες πάντως ειρωνικά(για να είμαι ειλικρινής έτσι το αντιλαμβάνομαι, βέβαια μπορεί και να είμαι λάθος) ο Νίκος είχε πει πως θέλει και την μητρική για benchmarking οπότε είναι μια χαρά ο συνδυασμός αυτής της mobo για κάθε μέρα και για περιπτώσεις που θέλει να κλοκάρει!

Οχι βρε,τον εαυτο μου σαρκαζα.Το πως ξεφευγει το χερι και αγοραζεις αυτο που εισαι συναισθηματικα δεμενος σχολιαζα.Απο την abit bh6 το πηγα σερι dfi-abit-dfi και οσο καν αν δεν με απασχολουν τα bench και τα κλοκια πια, παλι dfi πηρα.Κ ο Νικος χωρις να τον ξερω, συναισθηματικα φανταζομαι την διαλεξε,επειδη η dfi p45 του εκανε τα γουστα με 600+ fsb και για αυτο πηρε παλι dfi.

Link to comment
Share on other sites

Κ ο Νικος χωρις να τον ξερω, συναισθηματικα φανταζομαι την διαλεξε,επειδη η dfi p45 του εκανε τα γουστα με 600+ fsb και για αυτο πηρε παλι dfi.

σωστα, οχι μονο για την p45, αλλα και πιο παλιες;):cool:

και να φανταστειτε οι δυο πρωτες dfi που πηρα (nf2) ηταν doa:hehe:

(δεν το πηρα σαν ειρωνια btw)

Ε τωρα θα παιρνει dfi-dfi-dfi το παιδι

το ιδιο και συ φυσικα, μη ξεμεινουμε απο heatpipes:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.