Jump to content



Recommended Posts

ειμαι μεταξυ αυτων των 2 μηχανων...Απ οσα διαβασα απο δω κ απο κει η σονυ λενε οτι δεν εχει καλο image stabilizer ενω η κανον εχει αργο φλας-μικρη μπαταρια.

Θα ειχα παρει ηδη τη σονυ, αλλα δεν ξερω τι διαφορα κανει το 12χ ζουμ σε σχεση με το 5χ.

Τελος, προτιμω τις αυτοματες ρυθμισεις, απλα κ ευκολα.Βασικο κριτηριο για τις 2 μηχανες ειναι το 720π βιντεο :)

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι η τζ7 ειναι εξω απ το μπατζετ μου, αλλα μου φαινεται η καλυτερη επιλογη μεταξυ των 3.. Απλα σκεφτομαι μηπως ειναι λιγο overkill 330+ για μηχανη ενω θελω απλα να βγαζω ευκολα γρηγορα "καλες" φωτογραφιες και hd video...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Είμαι ανάμεσα στη canon και στη panasonic tz7,χωρίς να με ενδιαφέρει η χρηματική διαφορά τους.

Περισσότερο την panasonic σκέφτομαι,υπάρχει κάποιος λόγος να προτιμήσω την canon τελικά,είναι πιο noob friendly?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.