Jump to content



MechWarrior Online


GruntGR

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply
Ρε παιδια σαν πολλα λεφτα δεν ζητανε για το παιχνιδι? Αν ειναι να παιζω ενα pay 2 win παιχνιδι καλυτερα να μην ασχοληθω καθολου...:mad:

πως κατάλαβες ότι είναι p2w ;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σαν πολλα λεφτα δεν ζητανε για το παιχνιδι? Αν ειναι να παιζω ενα pay 2 win παιχνιδι καλυτερα να μην ασχοληθω καθολου...:mad:

κοιτα, το entry με τα 30$ είναι αρκετό για να περάσεις καλά.... απο κει και πέρα αν θες να πάρεις mechs γρήγορα, πληρώνεις, αλλιώς τα παίρνεις όταν βγάλεις in-game credits.

Πάντως οι μάχες θέλουν skill, team-play και στρατηγική δεν είναι μόνο τα bot, και σίγουρα δεν κερδίζει η ομάδα με το μεγαλύτερο tonnage

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Στις 16 του μήνα ξεκινάει το open beta οπότε όσοι δεν μπόρεσαν να το δοκιμάσουν στο closed beta θα μπορέσουν από τις 16!Να προσθέσω πώς τα γραφικά ήδη άλλαξαν προς το καλύτερο και γενικά το παιχνίδι βελτιώνεται σε κάθε patch !!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Παιδιά το παιχνίδι κατά τη γνώμη μου τα σπάει ( και σπάει και τα Mech πολύ εντυπωσιακά :shifty: )

Ψήνομαι να ασχοληθώ στον ελεύθερο χρόνο αρκετά και αναρωτιόμουνα αν ξέρει κανένας σας ή αν έχει ξεκινήσει κάποιο group/clan κτλ από Έλληνες γιατί πραγματικά το game αυτό θέλει καλή επικοινωνία και σκέψη για να διασκεδάσεις full!

Aristotelis θα σε ψάξω, Briosh είμαι και ingame

*συγγνώμη αν ξαναμίλησε κανείς για το θέμα αλλά 5 σελίδες έγινε το thread και δεν τις διάβασα όλες :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το παιχνίδι κατά τη γνώμη μου τα σπάει ( και σπάει και τα Mech πολύ εντυπωσιακά :shifty: )

Ψήνομαι να ασχοληθώ στον ελεύθερο χρόνο αρκετά και αναρωτιόμουνα αν ξέρει κανένας σας ή αν έχει ξεκινήσει κάποιο group/clan κτλ από Έλληνες γιατί πραγματικά το game αυτό θέλει καλή επικοινωνία και σκέψη για να διασκεδάσεις full!

Aristotelis θα σε ψάξω, Briosh είμαι και ingame

*συγγνώμη αν ξαναμίλησε κανείς για το θέμα αλλά 5 σελίδες έγινε το thread και δεν τις διάβασα όλες :)

Θα μαζευτούμε σιγά σιγά και όσο για το game ακόμα είναι beta φαντάσου...θα εξελιχθεί ακόμα περισσότερο!!Έχεις founder λογαριασμό?Αν όχι θα κουραστείς λίγο να φτιάξεις καλό mech αλλά είναι εφικτό σε αντίθεση με το world of tanks..βραδάκι μετά τις 11 μπαίνω συνήθως,έχω βρει 2-3 άλλα παιδιά ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.