Jump to content




mchls

Recommended Posts

Ναι θέλει δουλίτσα. Πάντως είναι πιο "polished" από το Mech Online που δηλώνει beta...

Το τελευταίο είναι λιγότερο action και περνάει ένα πιο "hardcore" προφίλ αλλά εις βάρος της διασκέδασης IMHO. Θα περιμένω να δω και τη τελική έκδοση βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply
Hawken - Mechwarrior σημειωσατε 1.

-μεχρι τωρα τουλαχιστο-

Το κατεβασα και εγω...

Δεν επαιξα κανα ματσακι, απλα γυρους εκανα μεσα στην πιστα για να δω πως κινειται το "mech", κλπ...

Θα διαφωνησω λιγο με την διαπιστωση σου.

Τα 2 παίγνια εχουν το ιδιο θεμα αλλα τελειως διαφορετικη προσεγγιση το καθενα και νομιζω οτι εχουν και αλλο target group...

To Mechwarrior ειναι πιο "simulation" κατασταση, το Hawken πιο fun κατασταση...

Κατι σαν να συγκρινεις το ARMA με το COD.

Προτιμω παντως και εγω το Hawken...

Μεχρι στιγμης μπραβο τους, πολυ καλη δουλεια εχουν κανει.

Link to comment
Share on other sites

Αν εμενες χθες αυτο ακριβως που ειπες ειπα και γω.

Οτι το ενα ειναι simulator (το πως βεβαια ειναι simulator ενος πραγματος που δεν υπαρχει ειναι αλλο θεμα) και το αλλο ουσιαστικα ειναι ενα...battlefield με mechas.

3 φορες MVP σημερα, και αρχιζω και το "μαθαινω" καλυτερα.

Επισης [MENTION=14206]AKISSS[/MENTION] ΨΟΦΟΣ στα hellfire.Ρε με ρημαξε ενας τυπας σημερα λεμε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω,το κατέβασα κι εγώ έχει πλάκα αλλα το βαρέθηκα ήδη!!!Έχω συνηθίσει το mechwarrior από παλιά με όλα αυτά που το χαρακτηρίζουν ως simulator και το hawken μου φαίνεται σαν να παίζω spiderman...

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα κι εγώ σήμερα (thanx to [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] [MENTION=3942]Grisos[/MENTION]). Πλάκα έχει. Γούσταρα πολύ. Κάτι φρίκες/"σπασίματα"/"τραβήγματα" που "τρώει" στα γραφικά να υποθέσω οτι θα διορθωθούνε;

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] κάνα tip για τα graphics settings (τι να ΜΗΝ checkάρω); Εσύ είσαι μανούλα σε κάτι τέτοια.

EDIT: Στο training εμφανίζει τοιχογραφία ΠΑΠΑΚΙ; Μα ΠΑΠΑΚΙ;

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα στα φορουμς του, εχει αρκετα πραγματα εκει.

Κυριως εγω πειραξα το ini για να μην τρωει βουτες.

Σημερα ηταν ενας που απλα δεν τον εριχνα με τιποτα.

Ακομα και καβατζωτα που εσκαγα με θεριζε :X:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
he servers will open around 12:00 PM PDT on Friday, October 26. They will be available all weekend and will close Monday night, October 29 at 11:59 PM PDT.

If you have a previous version of HAWKEN (such as Alpha 2) on your computer, please remove it before downloading the new build. This uninstallation is mandatory in order for the new build to work correctly. Instructions on how to uninstall can be found in this forum thread: How to Uninstall the Alpha 2 Client - Closed Beta Support - HAWKEN Forums

There is no non-disclosure agreement (NDA) with our Closed Beta events. Feel free to take screenshots or record your matches and upload them everywhere!

Please note that the NDA for all Alpha 2 content remains in effect.

Thanks for your participation, and enjoy the game!

Απο νωρις παλευα με τον παλιο client.:whistle2:

Πολυ μου αρεσει τουτο το game.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.