Jump to content



Τι θέλετε να δείτε από το Thelab.gr;


TheLab

Recommended Posts

Περιμενω πολλα απο το thelab.gr. Ψηφισα για περισσοτερα reviews και how to's κατι το οποιο πιστευω οτι ειναι πολυ σημαντικο. Αυτο δεν σημαινει ομως οτι πρεπει να "ξεσκιστουν" οι admin/mods του site/forum. Πρεπει κι εμεις σαν χρηστες να δωσουμε οτι εχουμε και δεν εχουμε σε αυτο το site.

Γενικα περιμενω πολλα απο το thelab.gr.......

Ελπιζω να μην απογοητευθω.....

Καλη συνεχεια....

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω στην ιδεα με μερικα ακομα how-to's αλλα οχι μονο απο τους admin του site αλλα και απο τους χρηστες.Θα μπορουσε να γινει μια αρκετα καλη κινηση ωστε ο καθενας να παρουσιαζει το δικο του.

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα θα ηθελα:

1. ενα μικρο download section με τα βασικα bench utilities

2. Ενα οδηγο DVD / Divx ( για back -up ) ταινιων , τι λες MR. vagouridis....? σαν expert που εισαι ?

Φυσικα τα how to 's και ta reviews ειναι πρωτα στην προτιμηση ........

Ειναι αρχη ακομα οποτε με το μερακι το δικο σας και την συνεισφορα ολων των μελων ειναι θεμα χρονου ολα τα παραπανο.....!!

Keep on the good work...!¨:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα έβαλα όλα αλλά πάνω από όλα στο " ’λλο " έχω να πω για ομαδικό πνεύμα(που μάλλον υπάρχει ήδη).

Στο how-tos και τα downloads πιστεύω ότι πρέπει να δοθεί προτεραιότητα.

Link to comment
Share on other sites

Originally posted by grlucifer

Vagouridi... Divx,Divx,Divx.:)

Originally posted by PGM

προσωπικα θα ηθελα:

2. Ενα οδηγο DVD / Divx ( για back -up ) ταινιων , τι λες MR. vagouridis....? σαν expert που εισαι ?

Φυσικα τα how to 's και ta reviews ειναι πρωτα στην προτιμηση ........

Ειναι αρχη ακομα οποτε με το μερακι το δικο σας και την συνεισφορα ολων των μελων ειναι θεμα χρονου ολα τα παραπανο.....!!

Keep on the good work...!¨:)

Οκ παιδες θα μεριμνησουμε....(αλλο που δεν θελω να σας πεισω για Divx.)

Link to comment
Share on other sites

Originally posted by cherryman

Εγώ θα πω, Xvid, Xvid, Xvid....

Φιλε μου απο παλια δεν τα πηγαινα καλα με αλλους codec για πολλους λογους αλλα μεγαλη μου χαρα να δω ενα καλο οδηγο για xvid και κατι σε faq με λυσεις σε οποια προβληματα - εαν εχει- ο Xvid.Το μονοπωλειο ποτε δεν μου αρεσε και ειναι γνωστες οι ομηρικες διαμαχες με τα υπολοιπα παιδια στο dvd.bοx.....

και παλι θα χαρω πολυ για μια κινηση για τον Xvid...

Link to comment
Share on other sites

Originally posted by alex_000 on 24-09-2003 at 05:17

θα ηθελα να κανει login αυτοματα ή να υπάρχει τουλαχιστον η επιλογή

Βαρεθηκα να κανω συνέχεια login ...

Αν πας στο προφίλ σου και στις επιλογές, θα δεις αυτό που ζητάς. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.