Jump to content



Ρυθμίσεις για το KMPlayer.


Jerry007

Recommended Posts

Έχει κανείς ιδέα τι ρυθμίσεις μπορώ να ορίσω και ίσως τι codecs να προσθέσω στον kmplayer για τα καλύτερα αποτελέσματα;

Το θέλω για HD Content όπως αρχεία matroska κτλ αλλα και κλασσικά ταινίες Avi, MPEG και Divx.

Μπορεί κανείς να βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

Nαι, μετα απο απειρα .mkv (matroska) στο HTPC ...

αστο οπως ειναι !!!! τα εχει ολα και συμφερει, δεν χρειαζεται τιποτα

εγω αλλαξα μονο :

1) τον ηχο σε digital 5.1 για να το δωσω με SPDIF σε home cinema system.

2) Καποια shortcut keys για να το ελεγχω καλυτερα με το MS Remote Control.

3) To display resolution output της ΑΤΙ σε HDMI σημα 1080p24, to οποιο παει σε μια 47" Philips Cineos.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα

εχω το εξης προβλημα με τον kmp εβαλα τα windows 7 και οταν εγκαθιστω το kmp μου βγαζει ενα μηνυμα πως η κλαση δεν εχει καταχωρηθει ,αμεσως μετα ανοιγει ο βοηθος συμβατοτητας προγραμματος και μου λεει πως αυτο το προγραμμα απαιτει ενα στοιχειο των windows που λειπει .στην συνεχεια επιλεγοντας την ηλεκτρονικη λυση μου προτεινει να κατεβασω τη τελευταια version toy ADOBE FLASH PLAYER τη ν οποια αφου κατεβασα και την εγκατεστησα .παλι το προβλημα παραμενει ιδιο .

εχω εγκαταστησει και παλιοτερη εκδοση τα ιδια και αυτη .

εχω απεγκαταστησει και το kmp και το εχω ξαναεγκαταστησει παλι τιποτα και συνεχιζει να μου βγαζει το ιδιο μηνυμα .

καμια ιδεα κανεις ;;;;

καθε βοηθεια θα ηταν δωρο μιας και δε θελω ν αλλαξω player .

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

εχω το εξης προβλημα με τον kmp εβαλα τα windows 7 και οταν εγκαθιστω το kmp μου βγαζει ενα μηνυμα πως η κλαση δεν εχει καταχωρηθει ,αμεσως μετα ανοιγει ο βοηθος συμβατοτητας προγραμματος και μου λεει πως αυτο το προγραμμα απαιτει ενα στοιχειο των windows που λειπει .στην συνεχεια επιλεγοντας την ηλεκτρονικη λυση μου προτεινει να κατεβασω τη τελευταια version toy ADOBE FLASH PLAYER τη ν οποια αφου κατεβασα και την εγκατεστησα .παλι το προβλημα παραμενει ιδιο .

εχω εγκαταστησει και παλιοτερη εκδοση τα ιδια και αυτη .

εχω απεγκαταστησει και το kmp και το εχω ξαναεγκαταστησει παλι τιποτα και συνεχιζει να μου βγαζει το ιδιο μηνυμα .

καμια ιδεα κανεις ;;;;

καθε βοηθεια θα ηταν δωρο μιας και δε θελω ν αλλαξω player .

ευχαριστω

ok λυθηκε κατεβαζοντας τον αdobe flash player για ΙΕ .Ας διαγραφει το topic

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.