Jump to content



Πτυχιο...


Vagouridis

Recommended Posts

Ρε συ Πάρη...

Χρωστάω μαθηματικά 2 από το δεύτερο εξάμηνο...Δεν έρχεσαι μία να τα δώσεις για μένα;; :p :p :p :p :p

Δύο φορές που πήγα να τα δώσω την πρώτη έγραψα 3 και τη δεύτερη 2. :D :D

Συγχαρητήρια και από εμένα!!!!!!!!!:bigsmile: :bigsmile:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Αξιος Παρη!!!

Αληθεια δε μου λες, πως το πηρες το ρημαδι με τις απεργιες των καθηγητων?

Κι εγω χρωσταω μερικα ακομα (+ Πτυχιακη) για πτυχιο αλλα ετσι οπως το πανε εχω παθει μεγαλη ζημια...

Link to comment
Share on other sites

Ασε ηταν καθηγητρια (4 φορες μου ξηγηθηκε βρωμικα) ....ευτυχως ξηγηθηκαν οι μεταπτυχιακοι της που διορθωναν τα γραπτα .....χρωστουσαν χαρες....και ενα καντηλι στο καπακι απο μενα και το 5 ηρθε με ενα χαμογελο στην σκαταφατσα της....αι σιχτιρ της παλιορουφιανας..ηθελε και φακελακι....αλλα η ιδια πηρε τα ...μην πω τι

Link to comment
Share on other sites

Originally posted by Fireblade on 28-09-2003 at 06:13

Τι γίνεται ρε π*****; Ο vag πήρε πτυχίο, σήμερα ένας άλλος φίλος μου αρραβωνιάστηκε, εγώ γιατί τον παίζω ακόμα; (ρητορική η ερώτηση)

Με το πτυχίο το καταλαβαίνω, με τον αρραβώνα όμως τι είδους απωθημένο είναι; Σαν να λες, αυτόν τον δείρανε και μένα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Originally posted by ΓιαγκΤ

Με το πτυχίο το καταλαβαίνω, με τον αρραβώνα όμως τι είδους απωθημένο είναι; Σαν να λες, αυτόν τον δείρανε και μένα τίποτα.

Κοινωνικά στερεότυπα είναι και τα δύο που με προβληματίζουν για την πορεία της ζωής μου απλώς... Σάμπως να πάρεις πτυχίο μικρότερο κακό είναι; Ποιος βιάζεται να τελειώσει τη φοιτητική του ζωή;

Link to comment
Share on other sites

Mπράβο Πάρη συγχαρητήρια...!!!!!!!!!!!

Υ.Γ Φαντάζεσαι με το καλό οταν θα μεγαλώσει ο μικρός να έρθει και να μου πει ¨"ο ******************* ο μαθηματικός μας ολα κατι δύσκολα μας βάζει.................χεχεχεεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Originally posted by akiss

μπραβο και μακρια απο το δημοσιο.λολ;)

Και μακρυα απο τα μαθηματικα θα ελεγα....

Originally posted by hipro5

Μπράβο Vag............Ότι ποθείς......... :)

τι ποθω τι ποθω....2 x Winbond 512MB να πανε 2-2-2-5 με 3.2 στα 235.......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.