Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Πριν λίγο με πήραν τηλ ότι έχουν ξεμείνει και αν θέλουν να μου στείλουν αύριο το cd με το cd-key μόνο και τα υπόλοιπα περί το τέλος της εβδομάδας που μας έρχεται. :blink:

Ε λέω φέρτα ρε μάστορη δε μαμείς που δε μαμείς δε πας για bad company;

Link to comment
Share on other sites

Έχουν και απεργία σήμερα, νομίζω...

Αν η απεργία συνεχιστεί και την επόμενη βδομάδα, έχουμε οργανώσει ομάδα κρούσης από Neph και jpavly, να σπάσουμε την απεργία και ριφιφί στα ΕΛΤΑ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έχουν και απεργία σήμερα, νομίζω...

Αν η απεργία συνεχιστεί και την επόμενη βδομάδα, έχουμε οργανώσει ομάδα κρούσης από Neph και jpavly, να σπάσουμε την απεργία και ριφιφί στα ΕΛΤΑ...

Εδω τα ΕΛΤΑ λειτουργουν κανονικα. Αν εχουν τα τελωνεια δεν μας απασχολει μιας και ειναι ενδοκοινοτικη διακίνηση

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα θέμα με disconnects σε κάποιους users όπως γράφει και στο News Bar του BC2, όπου (όπως συμβαίνει και σε μένα κάποιες φορές) πας να συνδεθείς με έναν server και σου λέει ότι χάθηκε το connection.

Επίσης είναι κάπως βλακεία όταν πατάς "Play now" και σου βρίσκει μόνος του Server, να σου βρίσκει και servers με password. Που να το ξέρω μάτια μου το password αφού δε μου λες καν ποιον server βρήκες; :boxed:

Στην πρώτη μου εκκίνηση έκανε κάνα 2λεπτο να ξεκινήσει το παιχνίδι, το έκανε σε κάναν άλλο από Steam;

Κατά τ' άλλα δεν έπαιξα πολύ, f#kin work, ίσα ίσα ήθελα να δω αν παίζουν όλα οκ. Το σκ όμως θα ρίξουμε λίγο κάψιμο.

Τελικά υπάρχει κάποιο clan tag για τον λάμπη ή μπα; :to_pick_ones_nose:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα θέμα με disconnects σε κάποιους users όπως γράφει και στο News Bar του BC2, όπου (όπως συμβαίνει και σε μένα κάποιες φορές) πας να συνδεθείς με έναν server και σου λέει ότι χάθηκε το connection.

Επίσης είναι κάπως βλακεία όταν πατάς "Play now" και σου βρίσκει μόνος του Server, να σου βρίσκει και servers με password. Που να το ξέρω μάτια μου το password αφού δε μου λες καν ποιον server βρήκες; :boxed:

Στην πρώτη μου εκκίνηση έκανε κάνα 2λεπτο να ξεκινήσει το παιχνίδι, το έκανε σε κάναν άλλο από Steam;

Κατά τ' άλλα δεν έπαιξα πολύ, f#kin work, ίσα ίσα ήθελα να δω αν παίζουν όλα οκ. Το σκ όμως θα ρίξουμε λίγο κάψιμο.

Τελικά υπάρχει κάποιο clan tag για τον λάμπη ή μπα; :to_pick_ones_nose:

Αντε παιδια να φτιαξουμε κανα clan....:banging::banging:

Link to comment
Share on other sites

Δεν αφήνετε τα clan, να παίξετε σαν άνθρωποι να γουστάρετε...?

Είναι σαν να μην χορτάσατε λοχίες στο στρατό και θέλετε και στα παιχνίδια, για να σας λένε πως θα παίζετε... :p

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

jaco,αλλο το κλαν που εννοεις εσυ με τους βαθμους,προπονησεις,προαγωγες κ ενα καρω υποχρεωσεις και αλλο να συμφωνησουμε ως λαμπιτες να εχουμε ενα υποτυπωδες clan tag ωστε να χαβαλεδιαζουμε μεταξυ μας και να (ανα)γνωριζομαστε ingame...

ας συμφωνησουμε ολοι σε ενα ονομα ,ακομα και ασχετο με το thelab,απλα για το χαβαλε....

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.