Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

ολοι κανετε σαν την χηρα στο κρεβατι ..lol

περιμενετε να δουμε αν παιζει ανθρωπινα online πρωτα και μετα να τρεχουμε να το παρουμε .

Αν φτιαξουν τους servers και μπαινει ο κοσμος χωρις προβληματα τοτε ισως το αγορασω ,αφου εφτιαξαν αρκετα την αποδοση με το patch 1 και σιγουρα θα ερθουν μελλοντικα κι αλλες βελτιωσεις (drivers-patch κτλ) Εγω παντως θα περιμενω κι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Μερικά βήματα ώστε να παίζει χωρίς κολλήματα σε windows 7:

  1. Update του punkbuster
  2. Στις υπηρεσίες (πίνακας ελέγχου->Εργαλεία διαχείρισης) PnkBstrA & B δεξί κλίκ->ιδιότητες->σύνδεση και αλληλεπίδραση της υπηρεσίας με την επιφάνεια εργασίας
  3. Τρέχουμε το παιχνίδι ως Διαχειριστές.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θα λάβω μόνο το CD και το CD-Key, και στο τέλος της εβδομάδας θα μου στείλουν και τη συσκευασία, όπως με πληροφόρησαν.

Για ποιο λόγο μπορεί να συμβαίνει αυτό; Παίζει να είναι αποτέλεσμα ποστίας;

Link to comment
Share on other sites

το cd-key απο την εμπειρια απο προηγουμενα battlefield το γραφει μεσα στην κασετινα την συσκευασιας...

δηλαδη,εσενα σου ανοιξαν την συσκευσασια ,ειδαν το cd-key,θα στο πουν και μετα θα σου στειλουν μια ξεσφραγισμενη συσκευασια?

υποπτο μαν..

οσοι το ελαβαν ηδη,το cd-key που το αναγραφει ρε παιδες...?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το έλαβα!

Τελικά είναι η κανονική θήκη (σφραγισμένη συσκευασία και έχει ανάγλυφο το EA μέσα) με το CD-key να βρίσκεται εκτυπωμένο σε λευκό αυτοκόλλητο κάτω από τη θέση που είναι το DVD.

Ουσιαστικά δηλαδή λείπουν τα εξώφυλλα και το βιβλιαράκι μέσα (λογικά έχει), τα οποία είπαν θα μου έχουν στείλει μέχρι το τέλος της ερχόμενης εβδομάδας.

Παιδιά, χάρηκα που σας γνώρισα κτλ... :fun:

Έγινε επεξεργασία από dimitris_s
Link to comment
Share on other sites

το BadCompany2 προοριζόταν και είναι multi fps αλλά ευγνομωνώ την ΕΑ που δεν παραμέλησε το single κομμάτι.

To single player είναι απίθανο....στο hard επίπεδο δυσκολίας είναι σκέτη απόλαυση !!!!!!!!!

Πεθαίνεις οπως θε έπρεπε σε όλα τα fps: επειδή δεν προσέχεις, επειδή σε είδε ο άλλος πρώτος, επειδή επεσε ρουκέτα σε τοίχο που ήσουν από πίσω, επειδή δεν σε κάλυψε ο συμπολεμιστής σου, επειδή δεν άκουσες που σου φώναξε για κάποιον στο παράθυρο, επειδή δεν πρόλαβες να στρίψεις στην γωνία και σε μαχαίρωσε και πόσα άλλα.....Δεν είσαι ο θεός και δεν έχει πολλά πολλά ....μια και έξω

Ειλικρινά του βάζω 9/10 και όχι 10/10 μόνο και μόνο για τα γραφικά....υστερούν αλλά στον χαμό δεν σε νοιάζει

αν μπορούσe κάποιος να συγκεντρώσει όλα τα tweaks/tips για να τρέχει καλύτερα το game ...please

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μολις πιρα το παιχνιδι παω να μπω single player και με πεταει στο desktop!παω μετα να μπω μουλτι και τοτε με πεταει(αφου φορτωσει λιγο)στοdesktop!α και εχω καρτα γραφικων asus gforce 6600 512 mb memory!:giveup::giveup:

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 2 ωριτσες λιωσιμο offline μπορω να πω οτι σε κραταει στην τσιτα και μου φενεται καλυτερο απο το cod.

το μεγαλυτερο ατου της σειρας ηταν παντα το multiplayer.

απο το bf1942 μεχρι τωρα τα εχω λιωσει ολα.

παω για μουλτι και ελπιζω να μην απογοητευθουμε.....ελπιζω να σας δω εκει...

και αν ειμαστε αρκετοι να φτιαξουμε και μια clan:)

cu in game

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μετα απο 2 ωριτσες λιωσιμο offline μπορω να πω οτι σε κραταει στην τσιτα και μου φενεται καλυτερο απο το cod.

το μεγαλυτερο ατου της σειρας ηταν παντα το multiplayer.

απο το bf1942 μεχρι τωρα τα εχω λιωσει ολα.

Μα μονο τα Bad Company εχουν single player.:slap:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ειχε και το 1942 ενα προχειρο campaign, στην ουσια ητανε botmatch 5 αραδες διπλα για να λενε οτι φτιαξανε σεναριο για single :p

Οσο για τα connection lost δοκιμαστε να κανετε update τον punkbuster client του παιχνιδιου με το pbsetup.exe απτο evenbalance.com

Καντε port forward και αυτες τις θυρες -> http://www.hardforum.com/showthread.php?p=1035412907&highlight=tcp#post1035412907

Του φουστη λογικα θα φτιαξει

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.