Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

To DLC με τις πίστες το έχουν όλοι νομίζω, είτε limited είτε μη-limited. To έχουν όσοι χρησιμοποιήσουν για πρώτη φορά το CD-key του game. Όσοι αγοράσουν το game μεταχειρισμένο -μιάς και θα έχει ενεργοποιηθεί το dlc μια φορά ήδη- δεν θα μπορούν να έχουν το extra content αλλά θα μπορούν να το αγοράσουν στα 15Ε. Είναι ένας τρόπος για να προτιμήσουν καινούργιο το game και όχι μτχ.

* νομίζω, δεν είμαι σίγουρος, κάτι τέτοιο διάβασα στο internet αλλά δεν έχω link.

Link to comment
Share on other sites

To DLC με τις πίστες το έχουν όλοι νομίζω, είτε limited είτε μη-limited. To έχουν όσοι χρησιμοποιήσουν για πρώτη φορά το CD-key του game. Όσοι αγοράσουν το game μεταχειρισμένο -μιάς και θα έχει ενεργοποιηθεί το dlc μια φορά ήδη- δεν θα μπορούν να έχουν το extra content αλλά θα μπορούν να το αγοράσουν στα 15Ε. Είναι ένας τρόπος για να προτιμήσουν καινούργιο το game και όχι μτχ.

* νομίζω, δεν είμαι σίγουρος, κάτι τέτοιο διάβασα στο internet αλλά δεν έχω link.

Αυτο διαβασα μολις και γω αλλα επισης καπου διαβασα οτι υπαρχουν και κοπιες χωρις το Code !

Μπερδεμα!

Link to comment
Share on other sites

μου βγαζει ''ea account is already in use'' τι να κανω????? :help::help::help:

λογικά το username που διάλεξες θα το χρησιμοποιεί κάποιος άλλος. Δεν έχω το game ακόμα οπότε δεν είμαι 100% σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Με τετοια καρτα λογικο ειναι....

Εδω εμεις με 8800 Sli και παλευαμε στο beta

[offtopic]Αξίζει να προσθέσω μια 8800gt σε sli που φαντάζομαι θα είναι οικονομική λύση ή μετάβαση σε νέα κάρτα;(το σύστημα μου είναι της υπογραφής)[/offtopic]

Thanksss

P.S. Κοντοζυγώνει η Δευτέρα :clap:

Link to comment
Share on other sites

[offtopic]Αξίζει να προσθέσω μια 8800gt σε sli που φαντάζομαι θα είναι οικονομική λύση ή μετάβαση σε νέα κάρτα;(το σύστημα μου είναι της υπογραφής)[/offtopic]

Thanksss

P.S. Κοντοζυγώνει η Δευτέρα :clap:

Αν θες και οικονομικο και καλυτερο απο την 8800,χτυπα μια 9800 ,δε ξερω τι λενε ,αλλα εγω σε 1680x1050 με ολα HIGH επαιζα χωρις κολληματα ουτε τιποτα. :dance3:

Αλλα καλυτερα παρε ΑΤΙ με λιγο περισσοτερα λευτα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

[offtopic]Αξίζει να προσθέσω μια 8800gt σε sli που φαντάζομαι θα είναι οικονομική λύση ή μετάβαση σε νέα κάρτα;(το σύστημα μου είναι της υπογραφής)[/offtopic]

9800= 8800+overclock

Αξιζει να δώσεις +50 ευρω να κάνεις SLI.

Ειμαι με sli εδω και 2 χρονια και πραγματικά δεν εχω σκεφτεί να αλλαξω καρτα καθως δεν εχω πρόβλημα σε κανένα τελευταίο παιχνίδι σε ανάλυση 1680χ1050 με συνήθως high settings :T::T:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.