Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

εχω limited,το πακετο με τους χαρτες δεν χρειαστηκε να το κατεβασω,απλα μπηκα και υπηρχε..

ειδα και ενα μνμ της ea κυλιομενο κατω στο μενου που ελεγε οτι ειναι δωρεαν για ολους..οσοι δεν εχετε limited απλα μπειτε κ δειτε αν σας δινει τους χαρτες..απλο...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

δεν παλευεται η κατασταση με τιποτα.σχεδον μετα απο 5 λεπτα παιχνιδιου μαυριζει η οθονη ακουω το παιχνιδι απο μεσα και μετα κολαει.φυσικα στο single player δεν εχει κολησει ποτε.δεν με εχει πεταξει ποτε στο desktop ουτε μια φορα.παντα μαυρη οθονη η παγωμα.

δεν εχω βρει και καμια λυση στο google.

επαιξα σε εναν 24αρι server χωρις προβλημα.καλα μιλαμε καθε 2-3 λεπτα επεφταν ban για multihack και aimbots αντε γεια καθιζηματα!

Έγινε επεξεργασία από ΛΑΜΠΡΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέτυχα το πρώτο μου server που δεν επέτρεπε GL,M60 και Carl Gustav, με το ακόλουθο μήνυμα:

'Noobs with GL,M60,CG will be banned'

Το Carl Gustav γιατί? Θέλει 10 λεπτά να κάνει reload :...:

Ranked o Server?

Γιατί η ΕΑ αναφέρει πως δεν θα ανεχτεί να κόβουν απο το παιχνίδι features(όπλα,gl κτλ). Πολύ περισσότερο να τους bannaroun κιόλας

Ένα e-mail και bye bye server

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι νομπ ακομα, για τους νεους χαρτες χρειαζεται τιποτα; εχω κωδικο βιπ και τον εβαλα στην αρχη που εβαλα το παιχνιδι κ δε το ψαξα παραπανω...

οχι μπαίνεις και παίζεις .... καλή συνέχεια ...

εμένα η σκοπιά τελείωσε... ζήτω το έθνος ζήτω η ελλάδα ....:upside:

θέλω επειγόντως διακοπές:yawn:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέτυχα το πρώτο μου server που δεν επέτρεπε GL,M60 και Carl Gustav, με το ακόλουθο μήνυμα:

'Noobs with GL,M60,CG will be banned'

Το Carl Gustav γιατί? Θέλει 10 λεπτά να κάνει reload :...:

Και το panzerfaust πριν 8 χρονια αργουσε να γεμισει αλλα δεν ητανε αυτο το προβλημα ..... :hehe:

http://www.youtube.com/watch?v=yQW6ZuyJe7Q

Προτιμω το rpg με το explosives upgrade φυσικα, το ump / AKsu κανει δουλεια και χωρις magnum ammo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PRIOM

btw ρώτησα την Ουκρανέζα που δουλεύει στο μαγαζί μας και priom δεν ξέρει τι σημαίνει

Έμαθα εγώ από Ρωσίδα :hehe:

Δεν έχει μονολεκτική εξήγηση....

Θα στο έξηγησω μεσω teamspeak όταν μιλήσουμε...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PRIOM

btw ρώτησα την Ουκρανέζα που δουλεύει στο μαγαζί μας και priom δεν ξέρει τι σημαίνει

Το Priom πιστεύω ότι προέρχεται από το Priemam(=δέχομαι) το οποίο στα Βουλγάρικα σε στρατιωτικό lingo είναι το αντίστοιχο του "affirmative".

Επίσης όταν παίζετε με Russians και πάρετε ένα objective ακούγεται και το "Otlitsna rabota". Αυτό σημαίνει σε ελεύθερη μετάφραση "Τέλεια/Θεσπέσια δουλειά", δηλαδή κάτι παραπλήσιο του "Great work/Good job".

Επίσης ακούγονται και κάτι βρωμοβρισίδια από τους Ρώσσους ingame που έχουν τρελό χαβαλέ. Ένα από αυτά είναι το κορυφαίο блять, το γνωστό μπλιετ, το οποίο δε το μεταφράζω όμως. :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, όταν μπαίνω σε servers βλέπω στα settings ένα Balance Teams OFF ή κάπως έτσι.

Αυτο ήταν και πριν εκεί; Και γιατί το βλέπω πάντα off? Παίζει κανά πρόβλημα μήπως;

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να το έχει ο server, δεν έχει σημασία, γιατί δεν δουλεύει και η dice δεν το έχει θεωρήσει σημαντικό bug για να το φτιάξει... ο μόνος τρόπος που υπάρχει είναι μέσω αυτοματισμού του server, να κάνει auto-kick τους τελευταίους παίχτες που συνδέθηκαν από την ομάδα με τα περισσότερα άτομα... ωραία πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

ο διάσημος πλεον stat pader Bu.rogers εφαγε ενα ξεγυρισμένο reset stat και ησυχασε. Τσάμπα 10 μερες που έπαιζε δλδ

LOOOOOOOOOOOL

Δεν τον πείραξε :

Weapon stats

Name Time Kills Headshots Shots Hits Accuracy

Type 88 Sniper 02h 10m 10s 1 001 1 001 2 110 1 986 94.12 %

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια μια βοηθεια πραγματικα Help εχω το battlefield badcompany 2 αγορασμενο απο την steam δεν μπορω με τιποτα να συνδεθω. Τι firewall καταργησα τι antivirus εκλεισα δεν συνδεεται με τιποιτα

μονιμως μου βγαζει μηνυμα unable to log in pleas try again later δοκιμασα να ξεκλειδωσω τα Ports αλλα θελει στατικη ip. τι αλλο να κανω δεν ξερω εχω αγορασει το game απο τις 5 Μαρτιου και δεν ξερω ουτε καν πως ειναι Online μια βοηθεια σας παρακαλω

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.