Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Ε ρε μανια με τα μεγαλα lvl, τι ρατσιστες που ειστε :p και εγω ετρωγα υψηλοβαθμους στην μαπα αλλα ενα K : D ratio πανω απο 1.0 το κρατουσα απτην πρωτη ωρα παιχνιδιου, sakious ασε τον recon υσηχο και δωσε πονο με τον engineer

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=DqJn1WmuTRE]YouTube - Bad Company 2: Tracer Dart[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Jq6r8QwsjyY&feature=PlayList&p=0D4599366488FED0&playnext_from=PL&playnext=1&index=27]YouTube - Bad Company 2 Beta - Tracer Dart Apache[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ms5khWWDYoE]YouTube - Battlefield Bad Company 2: Blackhawk Helicopter Takedown[/ame]

Με το sniper ειμαι μετριος-προς αθλιος συνηθως ( δεν μπορω να υπολογισω καλα bullet drop και ταχυτητα βολιδας οταν τρεχει το υποψηφιο θυμα ) οποτε αμα λαχει να παρω recon θα παρω καμια καραμπινουλα να σπασω πλακα με το magnum ammunition

edit : mortar στους δικους σας και c4 στα οχηματα τους ειναι οτι χειροτερο εχω ακουσει, θα το φατε το ban και μετα θα ψαχνεστε :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάτι χειρότερο από το base raping(εντάξει ίσως υπάρχει, σε ένα server να βλέπεις 18 απο τους 24 να είναι recon...)

Εγώ πάντως ακόμη και στην ομάδα μου να είναι κατευθείαν suicide-->recon-->mortar στους δικούς μου...:dirol:

χαχαχαχα εχθές το έκανα έφαγα 3 δικούς μου έτσι και έναν αντίπαλο

και ο λόγος που παίζω ακόμα recon είναι ότι είμαι ψιλοάσχετος με τέτοια παιχνίδια και ακόμα δεν θεωρώ ότι μπορώ να κρατήσω ένα αξιοπρεπές K/D ratio με άλλη κλάση.

Έχω παίξει πολύ λίγο τις υπόλοιπες με μία τάση προς τον engineer !!!

Άν μπορείτε κάντε ένα friend request να σας κεράσω κανένα dog tag

Έγινε επεξεργασία από sakius
Link to comment
Share on other sites

Απο τα τελευταία posts - base Rape , team kills κτλ κτλ, Βλέπω πολλά ban.... :hehe: :hehe: ,

Ειλικρινά μακάρι να υπήρχε BAN για τέτοιους λόγους ή έστω ένας περιορισμός.

Ορισμένες συμπεριφορές οδηγούν παίχτες να παίξουν ένα παιχνίδι ψιλοβρώμικο και αυτοί!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια επειδη δεν εχω χρονο για το παιχνιδι,αν δωσω το serial σε καναν φιλο,θα μπορεσει να το παιξει;

Δώσε του τα στοιχεία που κάνεις εσύ login να κάνει με αυτά, να παίζει με το δικό σου account

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος έκανε το εξής:

Έκανε εγκατάσταση για να τρέχει το παιχνίδι απο το cd και στον λογαριαμό που έφτιαξε ξέχασε τον κοδικό του.

Όταν πάει στην ΕΑ για υπενθίμιση του ζητάει να βάλει κατευθείαν καινούργιο κοδικό τον βάζει αλλά οταν πάει να συνδεθεί στο game , του ζητάει ξανά το σιριαλ του παιχνιδιού όπου όταν το βάζει , λέει οτι χρησιμοποιηται!!!

Υπάρχει καμία λύση ή πρέπει να το ξαναγοράσει;:suicide:

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει τρόπος να δω κάποια στατιστικά για τα [deaths] μου από τι όπλο έχουν προέρθει (σίγουρα το 65% είναι από μ60...αχτι το έχω...)

διόρθωση ....τα deaths μου από τι όπλο προήλθαν

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή από και καλά διακοπές... ακόμα χωρίς internet στο σπίτι και για κανά μήνα, οπότε το γλεντάτε μόνοι... τρελή αποτοξίνωση λέμε... μέχρι να ξανασυνδεθώ πάντως θα έχουν λύσει όλα τα προβλήματα... :p

Οχι εμενα παντως:rofl:

Σίγουρα όχι...

Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή από και καλά διακοπές... ακόμα χωρίς internet στο σπίτι και για κανά μήνα, οπότε το γλεντάτε μόνοι... τρελή αποτοξίνωση λέμε... μέχρι να ξανασυνδεθώ πάντως θα έχουν λύσει όλα τα προβλήματα... :p

Σίγουρα όχι...

Jaco, στο Καστρο προχθές ή αντιπροχθές πέτυχα 2 που έκαναν stats up-ing : Αντιπαλοι οι δύο τους πάνω από ένα com ο ενας το ενεργοποιούσε και ο άλλος το απενεργοποιούμε. Εφαγα τον ένα 2 φορές και την έκαναν. Μετά .. ενεργοποιησα εγώ όλα τα com stations, πήρα 1000 ποντάκια και την επεσα για ύπνο :p
Link to comment
Share on other sites

Jaco, στο Καστρο προχθές ή αντιπροχθές πέτυχα 2 που έκαναν stats up-ing : Αντιπαλοι οι δύο τους πάνω από ένα com ο ενας το ενεργοποιούσε και ο άλλος το απενεργοποιούμε. Εφαγα τον ένα 2 φορές και την έκαναν. Μετά .. ενεργοποιησα εγώ όλα τα com stations, πήρα 1000 ποντάκια και την επεσα για ύπνο :p

Υπάρχουν και αυτά δυστηχώς :hm:

Jaco χρόνια πολλά :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι θεμιτό να μην υπάρχει κανείς και να μπαίνεις να ενεργοποείς όλα τα com και να παίρνεις 2000 πόντους; Θα έπρεπε μεχρι να μαζευτούνδύο ομάδες 3 ατόμων τουλάχιστον, να μην γίνεται τίποτα ...απλά να περιφέρεσαι τριγύρω...

Link to comment
Share on other sites

Jaco, στο Καστρο προχθές ή αντιπροχθές πέτυχα 2 που έκαναν stats up-ing : Αντιπαλοι οι δύο τους πάνω από ένα com ο ενας το ενεργοποιούσε και ο άλλος το απενεργοποιούμε. Εφαγα τον ένα 2 φορές και την έκαναν. Μετά .. ενεργοποιησα εγώ όλα τα com stations, πήρα 1000 ποντάκια και την επεσα για ύπνο :p

Λόγο διακοπών, δεν υπάρχει κάποιος να παρακολουθεί... από Δευτέρα που έρχεται ο phydel θα βάλει τάξη... :p

Μέχρι να βάλω τηλέφωνο-internet στο σπίτι και να τελειώσω γενικά με την οικοδομή, δεν θα μπορώ να μπαίνω...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.