Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Reporting for duty.

bfbc2game20100412094831.jpg

Βρηκα ΕΠΙΚΟ σερβερ με παμπολλα ζωακια να σφαζω.

Και το τι κραξιμο ριχνω στο TEAM που καθονται και με κοιτανε....:whip:

13 ατομα ο μονος Medic.(μαντεψτε ποσοι Recon που δεν εκαναν ουτε 1 spot)

Link to comment
Share on other sites

Reporting for duty.

Βρηκα ΕΠΙΚΟ σερβερ με παμπολλα ζωακια να σφαζω.

Και το τι κραξιμο ριχνω στο TEAM που καθονται και με κοιτανε....:whip:

13 ατομα ο μονος Medic.(μαντεψτε ποσοι Recon που δεν εκαναν ουτε 1 spot)

Ελα τωρα, δώσε (και σώσε) όνομα να μπω γιατί ακόμα δεν μπορώ να φτάσω το 0.5 K/D

Εχτες το βράδυ ρε παιδια, στον server που βρεθηκαμε, 3 το πρωί ένα παιδάκι μου μίλαγε με μικρόφωνο !!! Τα αφήνουν οι γονείς τους να παίζουν τέτοια παιχνίδια και τέτοιες ώρες ? Σχολείο δεν έχουν ?

Link to comment
Share on other sites

Εσύ με έχεις ούτως η άλλώς, πόσα dog tags μου έχεις ?

11 μονο εγω:hehe:

νταξει o server μπηκε favs.(ελπιζω να μην εχουν και στον αριθμο των fav servers περιορισμο γιατι θα αφηνιασω και θα αμολυσω τον d3ac0n να τους ξυρισει τις μασχαλες με χορτοκοπτικο.)

Link to comment
Share on other sites

παλιοτσιτερα ©

:hehe: :hehe: :hehe:

Πρέπει να βρωμάνε και τα ποδια μου !!! όποιος μπαίνει σε team με μένα (αν δεν είναι medic που θέλει να κάνει stat padding με revives πάνω μου) φεύγει στο 10λεπτο !!

Link to comment
Share on other sites

ρε eloxim και λοιποί Medics αφηστε το μ60 στο οπλοστάσιο και πάρτε κανα άλλο οπλάκι....δεν ξέρω γιατί μου φαίνεται εντελώς unbalanced ... ψάχνω servers που δεν επιτρέπουν το m60l....χθες ήμουν στον φάρο και είχε κρυφθεί ένας medic (καμπερώσει σαν recon στις φυλλωσιές στον λόφο και όσες φορές με πέτυχε ήταν μιας και έξω...τουλάχιστον ο neph παίζει ως medic (* thanx για τα revives)

μανθο και γω παίζω προσπαθώντας να φτιάξω το K/D ratio....Δεν ξέρω αν είναι σωστός τρόπος προσεγγισης αυτός, στα πρώτα level τουλάχιστον που είμαι εγω. Το καλύτερο που εχω κάνει είναι 22 Κ , 10D...επίσης το βουρ στον χαμό με assault/εngineer στα πρώτα lv χωρίς να εχεις ξεκλειδώσει κάποια βασικά πραγματάκια ισοδυναμεί με K/D ratio<0.4....

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

ρε eloxim και λοιποί Medics αφηστε το μ60 στο οπλοστάσιο και πάρτε κανα άλλο οπλάκι....δεν ξέρω γιατί μου φαίνεται εντελώς unbalanced ... ψάχνω servers που δεν επιτρέπουν το m60l....χθες ήμουν στον φάρο και είχε κρυφθεί ένας medic (καμπερώσει σαν recon στις φυλλωσιές στον λόφο και όσες φορές με πέτυχε ήταν μιας και έξω...τουλάχιστον ο neph παίζει ως medic (* thanx για τα revives)

μανθο και γω παίζω προσπαθώντας να φτιάξω το K/D ratio....Δεν ξέρω αν είναι σωστός τρόπος προσεγγισης αυτός, στα πρώτα level τουλάχιστον που είμαι εγω. Το καλύτερο που εχω κάνει είναι 22 Κ , 10D...επίσης το βουρ στον χαμό με assault/εngineer στα πρώτα lv χωρίς να εχεις ξεκλειδώσει κάποια βασικά πραγματάκια ισοδυναμεί με K/D ratio<0.4....

Ναι ρε συ το αποφευγω σε HC servah το m60.

G3/XM8 (medic edition-δεν θυμαμαι πως το λεει)

Εγω σαν medic προσπαθω να προσφερω support και οχι kills (εκτος και αν προκειται για βεντετα:p)

Το Μ60 εντωμεταξυ υποτιθεται το νερφαρανε λιγακι αλλα εγω διαφορα ΔΕΝ βλεπω .

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο medic τελικά είναι ο γρηγορότερος τρόπος να μαζέψεις πόντους. Ειδικά σε servers όπως αυτούς που περιγράφει ο Neph, όπου κανείς άλλος δεν παίζει medic, είσαι σαν Χριστό να ανασταίνεις πτώματα... Έχω παίξει το λιγότερο χρόνο ως medic από όλες τις κλάσεις, και έχω τους περισσότερους πόντους εκεί...

Σαν engineer ποιο όπλο προτιμάτε; Εγώ παίρνω το G3, καλό οπλάκι...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο medic τελικά είναι ο γρηγορότερος τρόπος να μαζέψεις πόντους. Ειδικά σε servers όπως αυτούς που περιγράφει ο Neph, όπου κανείς άλλος δεν παίζει medic, είσαι σαν Χριστό να ανασταίνεις πτώματα... Έχω παίξει το λιγότερο χρόνο ως medic από όλες τις κλάσεις, και έχω τους περισσότερους πόντους εκεί...

Σαν engineer ποιο όπλο προτιμάτε; Εγώ παίρνω το G3, καλό οπλάκι...

Οταν τα λεγα εγω....(τα ιδια και με το ΑΒΑΚΑΝ που ολοι λεγατε "οχι οχι το Μ16 ειναι καλυτερο")

Engineer G3 ή AKS-74 .

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο αποχη 2 εβδομαδων επιτελους πηρα τη δοση μου σημερα. :jump1:

Το screenshot λιγο πριν το πρωτο αποψινο disconnect :whip:

http://img697.imageshack.us/img697/1062/bfbc2game20100411231644.jpg

Με 235 ping???

Πάνω από 190 δεν πετυχαίνω τίποτα κινούμενο!!!

Link to comment
Share on other sites

Το χειροτερο μου ανετα.

Δεν ξερω γιατι αλλα δεν με βολευει καθολου λογω sights.

M1 > M14 by far που λεει και η γιαγουλα, το εχουνε κανει τοσο imba που γεμιζει χωρις να τελειωσουν πρωτα οι σφαιρες :D

Με 235 ping???

Πάνω από 190 δεν πετυχαίνω τίποτα κινούμενο!!!

Δεν ειναι 235 ειναι 135 ~, εγω παντως αν εξαιρεσουμε το λαγκ πριν 2 μερες που ητανε γενικο φαινομενο μια χαρα smooth ειναι σε γενικες γραμμες, ακομα και σε 32man server δεν εχω παραπονο αρκει φυσικα να ειναι κοντινος .... ( γεωγραφικα )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.