Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

:hi:

Παιδιά είμαι καινούργιος στο forum και στο game και παλεύω μέρες με ένα πρόβλημα.

Δεν μου εμφανίζει στην αναζητηση των servers τα ping????

)

εχεις κανει το update του client ή απλα εγκατασταση?

αφου εγκαταστησεις,πηγαινε στο φακελο εγκαταστασης βρες και τρεξε το αρχειο BFBC2Updater.exe

Link to comment
Share on other sites

Paintball αλλά είναι λίγο πιο ακριβό.

Μην το λες :)

εμείς παίζουμε χρόνια σποραδικά, και δεν έχουμε αγοράσει οπλα η μασκες δικά μας πχ.

=> τελείως ερασιτεχνικά.

αλλά τρως 1 Σαββατο και σκας ~30 ευρώ για κάμποσες ώρες pew-pew.

Δεν ειναι τζαμπα αλλά δεν ειναι ανασταλτικός παράγων για τους περισσότερους τουλάχιστον.

Λεωνίδα αν θέλεις πάμε με το καλό μόλις γυρίσεις.

Δεν ειναι τίποτα να μαζέψουμε 10-12 λαμπίτες και φίλους να πάμε για 6-6 capture the flag :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μην το λες :)

εμείς παίζουμε χρόνια σποραδικά, και δεν έχουμε αγοράσει οπλα η μασκες δικά μας πχ.

=> τελείως ερασιτεχνικά.

αλλά τρως 1 Σαββατο και σκας ~30 ευρώ για κάμποσες ώρες pew-pew.

Δεν ειναι τζαμπα αλλά δεν ειναι ανασταλτικός παράγων για τους περισσότερους τουλάχιστον.

Λεωνίδα αν θέλεις πάμε με το καλό μόλις γυρίσεις.

Δεν ειναι τίποτα να μαζέψουμε 10-12 λαμπίτες και φίλους να πάμε για 6-6 capture the flag :D

αν ειναι φωναξτε και εμενα!:jump1::jump1:

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που αρχιζουν και το φτιαχνουνε θα το εγκαταλειψετε ωρε ? Μακαρι να ητανε στην τωρινη του μορφη απο την ημερα κυκλοφοριας, οκ κανανε 2-3 ακυρα πραγματα αλλα σε γενικες γραμμες το απολαμβανω ακομα περισσοτερο αποτι οταν το πηρα τον μαρτιο και ας μην εχω πραμα πλεον να ξεκλειδωσω / κερδισω ( οχι σαν το bf2 που μπορουσες να παιζεις χρονια μεχρι να μαζεψεις τα παντα )

Το registration ειναι 90% ενταξει με το κολπο που ποσταρε ο nephelim, το lag πλεον εχει ηρεμησει ( τις πρωτες μερες αναρωτιομουνα τι τους θελουμε τους dedicated αμα μαμιεται ετσι ...... ) και απο crash to desktop δεν εχω φαει ουτε ενα μετα το Patch ( φτου φτου φτου :p )

Τι να γινει χρειαζοτανε η εταιρεια ενα "testbed" για την frostbite, υπο κανονικες συνθηκες πρωτα θα εβγαινε το 1943 και μετα το bad company, φαινεται ομως πως αλλαξανε τα σχεδια τους οταν ειδανε ποσο απελπιστικα αθλιο παιχνιδι εβγαλαν οι ανταγωνιστες τους.

Οι εναλλακτικες θα ερθουνε οπου ναναι απο μονες τους, medal of honor - cod7 - red orchestra heroes of stalingrand - bf1943 παει, θα παρει το σχημα του σωματος μας η καρεκλα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ενω τοσον καιρο δεν συμπαθουσα το Abakan καθολου (λογω συνηθειας με τα αυτοματα),σημερα μπηκα και πραγματικα θερισα.Ολο 1ος εβγαινα.

Τοσον καιρο εχανα τον χρονο μου με τα αλλα,ενω αυτο με 3-4 κλικ τον εχει ριξει τον αλλον!

Πολυ καλες επισης μου φανηκαν και οι 40mm smoke,οι οποιες με εσωσαν πολλες φορες,αλλα και οταν γεμιζω ριχνω στον αντιπαλο μια για να μη με βλεπει που ειμαι... :D

Το μαχαιρι το διορθωσαν?Σημερα δεν ειχα κανενα fail οταν τους καρφωνα.

Παντως ακουσα οτι το bug γινεται μονο οταν εισαι ακινητος απο πισω του.

Link to comment
Share on other sites

εχεις κανει το update του client ή απλα εγκατασταση?

αφου εγκαταστησεις,πηγαινε στο φακελο εγκαταστασης βρες και τρεξε το αρχειο BFBC2Updater.exe

Έχω κάνει και update, παίζω κανονικά online αλλά ping.... δεν βλέπω

Link to comment
Share on other sites

εμενα τα δειχνει κανονικα τα ping ingame..

ομως απο το πρωι χτυπαει κατι 999 ping..!!δεν μπορω να σταυρωσω ενα κανονικο γυρο..εκει που παιζω κανονικα χτυπαει ταβανι ...

εχει κανεις θεμα με τη HOL σημερα?

edit

κανω tracert k-play.de και εχω 72ms...

ingame εχω 600-999

αβυσσος η ψυχη του bc2...

Έγινε επεξεργασία από sofix
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.