Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Διάβασα ότι υπάρχουν servers που έχουν ενεργοποιημένα τα SPECACT, έχετε δει κάτι;

Αν το έχει κανείς εύκαιρο ρίχνει ένα Search με SPECACT να δούμε? Άντε μας και πάρουμε τα σηματάκια με τα μπρονζέ.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες,από χτες δεν μπορεί να συνδεθεί:μου βγάζει failed to connect to EA online.Η φάση είναι οτι δεν ξέρω αν φταίει κάτι που έκανα εγώ,αν ευθύνεται ο πάροχός μου -Vivodi- ή οφείλεται σε δικό τους πρόβλημα.Τα υπόλοιπα διαδικτυακά games που δοκίμασα παίζουν κανονικά -iRacing,LFS,netKarPro-,οπότε υποθέτω οτι δεν είναι θέμα δικών μου ρυθμίσεων ή ίντερνετ.Να σημειώσω οτι αυτό έγινε αφού δοκίμασα το TCPOptimizer βάζοντάς το στο optimal.Ακόμα κ όταν επέστρεψα όμως στις αρχικές ρυθμίσεις δεν δούλεψε.

Μήπως κάποιος έχει αντιμετωπίσει κάτι παρόμοιο?

Τελικά βρήκα άκρη σε αυτή τη σελίδα.

Το θέμα υπήρχε με το ECN Capability=disabled or you won't be able to log into EA Online.

Τα υπόλοιπα τα έβαλα όπως γράφει.

Link to comment
Share on other sites

Χμ. http://bfbcs.com/bfbc2_server/list στην αναζήτηση με spectact δίνει 6 servers..

Θα κάνω μία δοκιμή..

@Lazy: http://battlefield.wikia.com/wiki/SPECACT

Skins είναι, καμία άλλη αλλαγή, αλλά χρειάζονται για να πάρεις τα Insignia που θένε όλα τα bronze στα όπλα και το άλλο που είναι όλα τα Bronze του παιχνιδιού, 15Κ πόντοι είναι σύνολο ;)

Link to comment
Share on other sites

^^Εγω τι να κάνω για το team balance?

Και στο κατω κατω και μενα με θεριζανε οταν ημουν low level....σειρα μου τωρα :hehe:

Οχι δεν το λεω για σενα :stop:, γενικα το λεω.. εχω απογοητευτεί απο αυτο το θεμα των άνισων ομάδων .. Ειμαι πολυ σκεπτικός σχετικά με BF3 και Vietnam exp ..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είχα μπει τότε που το ψαχνα, δεν κατάλαβα να έχει κάποιος SPECTACT όπλα. Αν και έχω διαβάσει για άτομα που μπήκαν και έπαιξαν σε servers που έπαιζαν άτομα της DICE με SPECTACT και όταν του σκότωναν έπαιρναν τα όπλα τους, αλλά δε μου φαίνεται και τόσο αλήθεια...

Link to comment
Share on other sites

Οι servers με specact ενεργοποιημένο υπήρχαν πριν το τελευταίο patch. Από όσο διάβασα κάπου πριν καιρό (http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/1213608-cm-questionnaire-3.html#post16481994) είχαν ρωτήσει τον zh1nt0 (εκ των developer) και είχε πει ότι όντως υπήρχαν κάποιοι server με αρχεία specact που επέτρεπαν στους παίκτες να παίζουν με αυτά τα όπλα και ότι αφαιρέθηκαν μετά το μεγάλο patch. Αυτός βέβαια στο post αυτό επιμένει ότι είναι bug του παιχνιδιού και δεν χρειάζεται να έχει κάποιος bronze τα specact όπλα.

Link to comment
Share on other sites

Q: When will we see a new patch for BC2, and what are you going to change in the game?

Joe Grant (DICE Dev): In order to enable Vietnam, we have to allow an update. This update can contain patch information. So, chances are something will appear *before* Vietnam to enable people to purchase it, the question remains as to how much and what will be in it – we are not in a position to give a change/fix list. Remember, for patches on console(if those people read this bit) we are bound by the console manufacturers, including size limitations etc. I’d also like to point out that *change* is a bit of an odd word to apply to patches. Changes are not necessarily fixes and changes can cause upset as well as joy.

Περισσότερες απαντήσεις θα πάρουμε την επόμενη Παρασκευή σύμφωνα με τον zhinto.

Link to comment
Share on other sites

παίδες εχω ενα μικρό θεματάκι κ μου έχει σπάσει τα νεύρα..απ τη μερα που πέρασα 10.7 κ τωρα 10.8 τρωω crach..κoλάει το pc κ ξεκoλάει μονο με reset..ξέρει κανείς αν ειναι θεμα drivers?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.