Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Αντε μαζευτειτε να φαμε λιγο κοσμο..να μας banaroun..να μας αποκαλεσουν cheaters..:devil:

Αρχισα εγω σημερα και ηδη με εκραξαν για το Μ95 και το ABAKAN..:rofl:

μπαινωωωωωωωωω :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Το τηλ μου το εχετε.

Τo ΜSN μου as well.

Το Τhelab εχει ΠΜ.

Aλητες!

Μπες, βάζω και TS :D
Πάμε Kastro όλοι, έχουμε μαζευτεί περίπου 7-8 άτομα :D

ΧΑΜΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ. Μπείτε TS όλοι.

Θες ειδική πρόσκληση μαρή; Σε λίγο μπαίνω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεδομένης της ομάδας που ήσουν αντίπαλος και λίγα έκανες...

Σε κάποια φάση ήταν κ πιο μεγάλοι μέσα αλλα την έκαναν...αυτο που μου έκανε μεγάλη εντύπωση ήταν που δε με πέταξαν έξω. πάντως δεν ήταν noob server..

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω αυτη την νοοτροποια level = skill, καταρχην ποιος μου λεει ο αλλος που ειναι ειναι 9αρης δεν εχει και 2ο στρατιωτη τερματισμενο οπως μερικοι μερικοι εδω μεσα :p δευτερον πιθανοτατα αλλο skill εχει αυτος που εχει φτασει lvl 32 στις 100 ωρες και αλλο αυτος που εχει φτασει στις 180 ( ναι το εχω δει ΚΑΙ ΑΥΤΟ )

Απτην στιγμη που χρειαζονται περιπου 25 ωρες συνολο για να ξεκλειδωσεις ολα τα οπλα και spec και το παιχνιδι οσο παει και παλιωνει εγω τους βλεπω ολους ισα και ομοια, και στο steam εχω πετυχει ατομα που παιζουν το ταδε fps 40-50 ωρες την εβδομαδα (οποτε αμα ειχε level το συγκεκριμενο θα ητανε καπου ψηλα ) αλλα αυτο δεν σημαινει απαραιτητα κατι για τις ικανοτητες τους, καμια φορα μαλλον σημαινει το αντιθετο, οτι απτο πολυ καψιμο εχουν γινει γκαου :hehe:

anyway το περιφημο thread με το stuttering στο forum της nvidia εχει παει 19 σελιδες ( http://forums.nvidia.com/index.php?showtopic=170238&st=360 ) αργα ή γρηγορα θα βγαλουν τον καταραμενο τον driver και θασας κανω join ετσι για τον χαβαλε, γιατι το game δεν το χωνευω και τοοοσο πολυ, λιγο το μπαγκιασμενο launch, λιγο το τραγικο netcode ( παιζεται να εχω πεθανει απο αυτον που μολις γαζωσα επειδη και καλα ταξιδευανε οι σφαιρες τουλαχιστον 200 φορες ) λιγο ο οτινανισμος καποιων admins, νταξει δεν θελει και πολυ οταν τοσους μηνες μας ταιζουν τα ιδια map και το rubber banding ενιοτε παει συννεφο. ( ποιος ο λογος για dedicated server αμα τρως τετοια στην μαπα ? )

Link to comment
Share on other sites

Ο παλιογερος ο Μπεηκον που βοσκει?

Αντε να ριξουμε καμια "old school" ντουφεκια.

Πηζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Μπηκα καμια-δυο φορες αλλα κανονικα μαχιμος οταν βγει το black-ops με βλέπω (ναι θα αλαξοπίστησω, αν το beta ειναι καλο) :o:man_in_love:

Link to comment
Share on other sites

Ένα πιθανό troll εδώ, ισχυρίζεται ότι πριν το Vietnam θα βγουν 4 νέοι χάρτες και η ανακοίνωση θα γίνει στο Tokyo Game Show. Συγκεκριμένα λέει 2 χάρτες θα είναι από το Single Player και 2 από το Bad Company 1. Just fyi :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χαχα, μόλις το μάθεις θα δεις τι γίνεται και ετοιμάσου για aimbot kicks :p.

Μετά, για burst ετοιμάσου να γνωρίσεις και το M416, πολύ περισσότερο γιατί έχει άψογο iron sight και γενικά σπέρνει :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν και καταλαβαίνω ότι κάποιοι από σας δε συμπαθούν το competitive gaming, το Electronic Sports League διοργανώνει ελληνικό πρωτάθλημα για Conquest και Squad Rush. Περισσότερα θα μάθετε εδώ.

Εγώ πάντως, δε βλέπω το λόγο να φτιάξετε μια ομαδούλα-παρέα και να παίξετε στο Squad Rush τουλάχιστον.

Έγινε επεξεργασία από dfk_7677
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.