Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Τώρα που μιλάτε για τα ποντίκια.Θα ήθελα να ρωτήσω αν το Logitech G700 είναι καλό για gaming,ειδικά σε fps,το BC2.Το έχει δοκιμάσει κανείς in-game..?

Απο εργονομία,διάρκεια μπαταρίας και ποιότητα κατασκευής. καλά πάει ; γιατί θέλω να το έχω ασύρματα μόνο για σερφάρισμα,ενω για gaming εννοείται ενσύρματα.Ευχαριστώ...!

Anynody help..? :help:

[Quoting myself]

Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα παντως βλέπω πως τις τελευταίες μέρες σέρνεται το παιχνίδι κ κολλάνε οι σέρνεται κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού.μαλλον το έχει αφήσει η dice κ ασχολείται με το 3!

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

H Dice βασικα εχει αφησει το BC2 εδω και πολυ καιρο και ασχολειται πλεον μονο με το BF3. Λογικο απο την μια αν το σκεφτεις. Δεν θα ηταν κακο ομως να υπαρχει και λιγο support στο BC μιας και το BF αργει ακομα...

Link to comment
Share on other sites

κι εγω σε otenet.gr 5ms βλεπω, το θεμα ειναι να μην σε εχουν βαλει σε interleave αντι για fastpath, αμα εισαι σε interleave κατω απο 30 δεν βλεπεις ποτε που να χτυπας τα βαρδουλα σου κατω :p

Link to comment
Share on other sites

κι εγω σε otenet.gr 5ms βλεπω, το θεμα ειναι να μην σε εχουν βαλει σε interleave αντι για fastpath, αμα εισαι σε interleave κατω απο 30 δεν βλεπεις ποτε που να χτυπας τα βαρδουλα σου κατω :p

μπορεις να τους πεις να στο αλλαξουν? πως ξερεις τι εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Εγω το βλεπω απο το status του router και τωρα που εχω fast path βλεπω καποια Fast Path CRC Errors ,οταν ειχα inteleaved εβλεπα Interleaved Path CRC Errors.

ειναι ο πιο ευκολος κ σιγουρος τροπος να καταλαβεις σε τι mode εισαι

Η forthnet με 1 τηλ στο αλλαζει.Ο οτε νομιζω ειναι default fast path

Link to comment
Share on other sites

Εγω το βλεπω απο το status του router και τωρα που εχω fast path βλεπω καποια Fast Path CRC Errors ,οταν ειχα inteleaved εβλεπα Interleaved Path CRC Errors.

ειναι ο πιο ευκολος κ σιγουρος τροπος να καταλαβεις σε τι mode εισαι

Η forthnet με 1 τηλ στο αλλαζει.Ο οτε νομιζω ειναι default fast path

Στο στατους σε ποιο σημείο το βλέπεις αυτο? Με conn-x είμαι...

Edit: Τις τελευταίες μέρες συνεχώς με kickάρει το punkbuster με σφάλμα "Losing Key Packets 9005", είτε για 2 είτε για 5 λεπτά, όπως του καπνίσει. Το κάνει μετά από μισάωρο περίπου, και μετά συνέχεια. Το έχω κάνει update κανονικά, αλλά και πάλι τίποτα... Τι μπορεί να είναι και τι μπορώ να κάνω?? Μου τα 'χει πρήξει, δεν μπορώ να παίξω...

Έγινε επεξεργασία από apostolis159
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.