Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

ATi for n-evah

Έπαιξα καμιά ώρα σήμερα και είχα καμιά 20αριά παγώματα. (με 6870 + 11.6)

Δεν ξέρω τι κάνει η nVIDIA στις εταιρίες. BJs?AN@L?DP? αλλά αν δεν τα αρχίσει και η ATi δεν με βλέπω για καιρό υποστηρικτή της.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5325]Zenor[/MENTION]: Μα όταν τα έβαλα τέρμα όλα έστρωσε. Ήθελε πίεση δηλαδής;

Φαντασματόσκυλε θα το ξανατρέξω καμιά δυο φορές να δω αν δεν ήταν τυχαίο, να δούμε μπας και σωθείς και εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ξαναπεί πως προέρχεται είτε από antivirus είτε από ATI drivers. Δοκιμάστε να βάλετε τον φάκελο του παιχνιδιού στα exceptions του antivirus και αν δεν πιάνει μάλλον είναι λόγο οδηγών.

Βέβαια εμένα με την 5870 που είχα το έκανε μόνο όταν έμπαινα στην αρχή του map οπότε δεν ήταν τίποτα σπουδαίο...

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

Γιατί όσοι έχουν 1 ή 2 6950/6970 θα έχουν πρόβλημα τον οκτώβριο? :p

Δεν μιλάω για μένα, εγώ όντως θα τα βρώ σκούρα με την 4890. Ωστόσο πιστεύω στην αναβάθμιση θα παραμείνω σε ΑTi και δεν θα πάω προς την πράσινη μεριά...:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όσοι έχουν 1 ή 2 6950/6970 θα έχουν πρόβλημα τον οκτώβριο? :p

Δεν μιλάω για μένα, εγώ όντως θα τα βρώ σκούρα με την 4890. Ωστόσο πιστεύω στην αναβάθμιση θα παραμείνω σε ΑTi και δεν θα πάω προς την πράσινη μεριά...:hmm:

Πολύ φοβάμαι ότι είτε θα είναι optimised for nvidia, είτε η ΑΤΙ θα τα κάνει θάλασσα με τους drivers. Ότι ακριβώς συμβαίνει και τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν έχει crasharει lagάρει ποτέ το συγκεκριμένο παιχνίδι - και ασχολούμαι αρκετά...

Η διαφορά μας είνα ότι εγώ δεν κλοκάρω και έχω winxp ακόμα...Τα συμπεράσματα για το τι πργματικά φταίει στο badcompany δικά σας...

Link to comment
Share on other sites

Για αυτούς που θέλουν να το τσιμπήσουν στο steam για μερικές μέρες έχει μόνο 7.50 ευρώ,ενώ όλο το πακέτο με το Vietnam και το specast DLC upgrade έχει μόνο 9 ευρώ. :dance3:

Ενώ οι τσιγκούνηδες στην Activision προσφέρουν ΜΟΝΟ το Black Ops στα 45 ευρώ.!!!Τουλάχιστον είδαμε ένα θαύμα.Η Activision έκανε προσφορά.Αα ρε ξύλο που σας χρειάζεται εκεί στην Activision.Πάρτε το παράδειγμα απο την EA ρε. :wall:

Έγινε επεξεργασία από KryosRevenge
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν έχει crasharει lagάρει ποτέ το συγκεκριμένο παιχνίδι - και ασχολούμαι αρκετά...

Η διαφορά μας είνα ότι εγώ δεν κλοκάρω και έχω winxp ακόμα...Τα συμπεράσματα για το τι πργματικά φταίει στο badcompany δικά σας...

Με μονη διαφορα ότι στα ΧΡ το τρέχεις με Directx 9, οποτε ούτε και εγώ laggarw οποτε το τρέχω από ΧΡ..

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν είπα το αντίθετο. Υποψιάζομαι όμως ότι και dx9 mode να το βάλεις στα 7 ρια - πάλι θα lagάρεις. Ότι προβλήματα ακούω πάντως ατο συγκεκριμένο παιχνίδι είναι σε 7 ρια..και ειδικά με κλοκαρισμένο setup.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.