Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Να κάνω μια έντελως "noobaδικη" ερώτηση...Όταν έχεις tank πως κάνεις την διπλή βολή ??? Εχω δει όταν έγω έχω το πύργο και ο άλλος οδηγεί όταν κάνει βολή κάνει σαν ρίχνει δύο φορές ίσχυει κάτι τέτοιο έτσι??:baby:

EDIT :Εντάξει το βρήκα heavy tank lag...

Έγινε επεξεργασία από chrkon
Link to comment
Share on other sites

Good news everyone! Με dx10, 11.8 catalyst βρήκα την υγειά μου. Καθόλου spawn lag, λίγο mcom lag, μου φαίνεται όμως ότι αργεί να με βγάλει στην πίστα στην αρχή, εκτός και αν όλοι έχουν πάρει sandy και πατάνε κάτω τον i7940 μου...

Link to comment
Share on other sites

εβαλα στο settings.ini dx10 αντι για auto και με τους 11.8 που ειχα ηδη,εξαφανιστηκε το spawn lag..το δοκιμασα πριν απο λιγο...

τρωω και μπαινω να λιωσω μετα..

γενικα εχω την εντυπωση οτι με 11.8 εχω περισσοτερα fps..

placebo or what?

Link to comment
Share on other sites

Οκ, με πείσατε! Τρώω και μπαίνω και εγώ!

Edit: Πού βρίσκω τους 11.8? Τι διάολο είναι αυτό το auto detect στο site της amd? Εγώ πάντα από εκεί τους κατέβαζα και τους είχε κανονικά. Που πήγαν??

Έγινε επεξεργασία από apostolis159
Link to comment
Share on other sites

Οκ, με πείσατε! Τρώω και μπαίνω και εγώ!

Edit: Πού βρίσκω τους 11.8? Τι διάολο είναι αυτό το auto detect στο site της amd? Εγώ πάντα από εκεί τους κατέβαζα και τους είχε κανονικά. Που πήγαν??

εδω?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, κάπου είχα βρει έναν οδηγό, ίσως και από post σε αυτό το thread, που είχε αναλυτικά όλα τα όπλα, gadgets, upgrades, κλπ, με διαγράμματα, μέχρι και τι ζημιά κάνει το κάθε όπλο ανάλογα με την απόσταση (πινακάκια, κλπ). Είχε τα διαγράμματα που έχει αυτός, αλλά στη σελίδα, όχι σα slideshow και με πολύ καλά σχόλια. Είχε και φωτογραφίες των αρμάτων, με πόση ζημιά κάνει κάθε όπλο σε κάθε σημείο...

Μήπως ξέρετε κάτι, γιατί δεν το βρίσκω... :...:

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες! Μπορει καποιος να μου εξηγησει πως θα αποφυγω το spawn lag;; Αυτη την στιγμη τρεχω DX11 και η καρτα γραφικων μου ειναι Gigabyte GTX 560. Ευχαριστω!!!

υγ: Αν μπορειτε πειτε μου ελληνικους σερβερς να τους βαλω στα fav. βαρεθηκα τοσο καιρο στα ξενα :help:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες! Μπορει καποιος να μου εξηγησει πως θα αποφυγω το spawn lag;; Αυτη την στιγμη τρεχω DX11 και η καρτα γραφικων μου ειναι Gigabyte GTX 560. Ευχαριστω!!!

υγ: Αν μπορειτε πειτε μου ελληνικους σερβερς να τους βαλω στα fav. βαρεθηκα τοσο καιρο στα ξενα

GOTCHA!!! !!!

(για αυτούς που κατηγορούν την ΑΤΙ :p)

Link to comment
Share on other sites

Μια ψιλοερωτησούλα θέλω να κάνω, μιας κ μιλάτε για lag.

Εχθές έπαιζα ώς sniper, και πυροβόλησα 8 με 10 φορές έναν άλλον sniper, ο οποίος μάτωνε - κουνιώταν αλλά ζούσε μια χαρά!

Το παιχνίδι ήταν hardcore, σε 24άρη σέρβερ, στη heavy metal, με 24max παίχτες.

Αυτός ήταν στο Β κ γώ στα μισά από το Α.

Cheat δεν είχε γιατί απο κοντά πέθαινε μια χαρά.

Ping στο search των server (ευρώπης πάντα) είχε 80, και όταν μπήκα είχα 150 (πάντα τόσο έχω).

Υπάρχει λύση σε αυτό?

(εκτός του Βattlefield 3....)

Έγινε επεξεργασία από The Blackjohn
Link to comment
Share on other sites

Ειδικά χθες το βράδυ το hit registration ήταν για γέλια. 3 φορές μαχαίρωσα ακίνητο sniper και τελικά γύρισε και με ξέκανε!

Άσε που σε κινούμενο στόχο φαινόταν να τους πετυχαίνω με το M95 και εκείνοι να συνεχίζουν ατάραχοι.

Δεν είναι αισιόδοξα τα πράγματα για το BF3...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.