Jump to content



HIPRO είσαι άπαιχτος !!!!!!


eleven

Recommended Posts

Αποφάσισα λοιπόν που λέτε να ψύξω τις πολύτιμες μνημούλες μου εμ Winbond BH-5

είναι αυτά ετσι να τα άφηνα? Μολις έχω λοιπόν τοποθετήσει την χάλκινη ψύχτρα της Thermaltake την πατάω και καλά να κολλήσει το αυτοκόλητο και είμαι έτοιμος να προχωρήσω στην επόμενη Καθώς σηκώνω την μνήμη παρατηρώ κάτι μικρό και καφέ να πέφτει Χμ λεω θα κόλλησε κανα ψίχουλο από το μπισκότο του μικρού μια που έχει αρχίσει τις εξερευνήσεις στο γραφείο μου Ελα ντε όμως που αυτό το καφέ είχε και κάτι ασημί στις άκρες Φίδια αρχίσαν να με ζώνουν :confused: Αρπάζω ένα μεγεθυντικό φακο που έιχα από την εποχη του ξεκλειδώματος των Palomino και αρχίζω την εξέταση στο ψίχουλο που τελικά αποδείχτηκε πυκνωτάκι smd . Φρίκη.Δεν πειράζει λέω αφού το βρήκα κάτι θα γίνει Τηλ στον Βαγκουρίδη αμέσως μια που διαθέτει κολητήρι κατάληλο για το εγχείρημα.Κατσε λεω να βρω από πού έφυγε και σε ξαναπαίρνω .Αρχίζω το ψάξιμο λοιπόν και ω τι φρίκη ανακαλύπτω το σημείο τις αποκόλλησης αλλα και 2 άλλα σημεία των οποίων τα smd ούτε είχα την παραμικρή ιδέα για το που βρισκόταν.. :woot: Εδώ λεω χρειάζεται η επέμβαση του pro .Μετά τα σχετικά τηλέφωνα μέσω του Βαιου όλα κανονίστηκαν και την επόμενη η μνήμη έφυγε για θεραπεία .Να μην τα πολυλογώ τωρα η μνήμη έχει πάρει την θέση της δίπλα στο ταίρι της δουλεύοντας άψογα Όταν την πήρα στα χέρια μου την κοιτούσα 10 λεπτά προσπαθώντας να καταλάβω σε ποια σημεία είχε κολληθεί Για του λόγου το αληθές δυο φώτο από το σκάνερ μια πριν και μια μετά Μπορειτε να καταλάβετε εσείς? Οι φωτο δεν είναι και οτι καλύτερο αλλα όποιος θέλει μπορώ να τις στείλω ολόκληρες

Τι να πω άλλο εκτός ενός μεγάλου ευχαριστώ στον Γιώργο (Hipro )

ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟΣ

post-62-1416070583,4036_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ " ΑΥΤΟΙ " ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥΣ 300 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΠΑΡΑΓΩΝΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΑΝ.ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vaios [07-10-2003 και 23:10]

ΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ " ΑΥΤΟΙ " ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥΣ 300 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΠΑΡΑΓΩΝΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΑΝ.ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ

Αυτο ειναι μπηχτη για μενα αλλα το προσπερνω.....

Ευγε .....

Αρχισαμε και εδω ?

Στα ιδια μονοπατια βλεπω....παμε.

Αχ ....ας σκεφτοσουν λιγο.

Τελος παντων βαριεμαι και κλεινω εδω.

Link to comment
Share on other sites

Να δώσω και εγώ συγχαρητήρια στον Γιώργο.

Εκείνο που μου προξενεί εντύπωση είναι που αφήσατε ασχολίαστο αυτό καθαυτό το γεγονός. Αυτές δεν ήτανε μνήμες, ήταν το αχυρένιο σπίτι στα τρία γουρουνάκια. Τι έκανε ο ’νθρωπος, ψήκτρες έβαλε στις μνήμες, δεν τις βάρεσε με σφυρί. Αν τώρα ξεκολλάνε με το τίποτα, αναρωτιέμαι τι μας επιφυλάσσει το μέλλον. Μετά από σεισμό θα αδειάζουμε τα κουτιά στα σκουπίδια.

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω άλλο εκτός ενός μεγάλου ευχαριστώ στον Γιώργο (Hipro )

ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟΣ

Που να τον δεις να δουλευει και απο κοντα.

Η πρωτη φορα ηταν σαν πτωση με αλεξιπτωτο!

Την δευτερη συνηθισα καπως.....:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.