Jump to content



Post your favorite mod here...


bleo8onhs

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από bleo8onhs [12-10-2003 και 11:31]

TheBestCaseScenario

Ο άνθρωπος είναι ο καλύτερος modder που έχω δει, είναι η δουλεία του τέτοια βέβαια που μπορεί να κάνει ότι θέλει, αλλά τα κουτιά του παραμένουν υπέροχα...

:alien:

Ο τύπος είναι Μάστορας ’παιχτος !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αρχική απάντηση από Daidalos [12-10-2003 και 15:05]

Αυτο το mod ειναι ακομα υπο κατασκευη αλλα απο οτι φαινεται θα γινει υπεροχο! Το συγκεκριμενο site φιλοξενει και πολλα αλλα υπεροχα mods!

http://bit-tech.net/article/114/

Ναι το εχω ξαναδει και οσες φορες και να το δω παλι τα σαλια μου τρεχουν.

Πολυ δουλεια και χρονο του πηρε (3 μηνες αν θυμαμαι καλα)

Link to comment
Share on other sites

Το Nebula που εδειξε ο μπλεοθονης ειναι πραγματικο μοντ κ οχι φωτομονταζ,το εχει κανει ενας ιταλος κ ειναι πραγματικα πανεμορφο!Εκατσε ο τρελος κ εβαψε ενα ενα τα πυκνωτακια της καρτας ηχου της καρτας γραφικων κ οχι μονο!εδω ειναι ενα αρθρο που εγραψε ο ιδιος (στα ιταλικα δυστυχως) αλλα μπορειτε να δειτε διαφορες φωτογραφιες της διαδικασιας

http://modding.hwupgrade.it/articoli/39/1.html

Του χρειαστηκαν 3 μηνες,απο 5 με 6 ωρες την ημερα δουλεια για να το κανει...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πάρα πολύ εντυπωσιακό !

Και μάλιστα δεν πιστεύω πως είναι Photoshop απλά έχουν μπει πολλά φώτα νέον ή UV και οι σωλήνες έχουν φωσφοριζέ χρώμα αντίστοιχα. Το θέμα δεν είναι πως γίναν όλα αυτά, αλλά η ιδέα . Η υλοποίηση απαιτή όρεξη ,χρόνο και φυσικά χρήμα.

Link to comment
Share on other sites

1) τα ατομα δεν παιζονται.....

1.1) εχουν ξεφυγει κανονικα...

2) Στελλα το Modding τετοιου επιπεδου ειναι σαφεστατα μορφη τεχνης.....

3) ψαχνω απελπισμενα καταστημα εν Αθηναι με υλικα για τετοιου ειδους φωτισμους....

(leds.optical fibres,αλλα και σωληνακια κτλ) ξερει κανεις τιποτα?(ο φανος δεν παιζει...)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελικά η πολυουρεθάνη κάνει καλή δουλειά απ' ότι είδα !!! :D

Εμένα μου άρεσε γιατί ειναι πρωτότυπο, ίσως βέβαια με λίγο βαψιματάκι θα ήταν καλύτερο ! Θα μπορούσε να το βάψει ασπρο και γαλάζιο να φαίνεται σαν σύνεφο :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.