Jump to content



H ιστορία ενός μπλόκ


eleven

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Το γυάλισμα θα ανατεθεί στόν mαιτρ του είδους Ανδρέα Hatzi_A

Εδώ που τα λέμε και ο ΜΑΚΙΟ είναι άπαιχτος αλλα μακριά ρε γμτ

Να ευχαριστήσω για τις φώτο τον Πέτρο "chosen Gr" & Ανδρέα Hatzi_A και τον Πανο "overflow " που με προμήθευσε με τα μπρούτζινα ρακόρ και γωνίες που τόσο καιρό έψαχνα

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια

Υ.Γ Απο κοντά είναι ακόμα ποιο όμορφο :D

Για του λόγου το αληθές

post-62-1416070598,8096_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά πανέμορφο!!!!! Και που να το δείτε από κοντά, να το χαϊδέψετε να το πάρετε στην αγκαλιά σας, να νιώσετε το κρύο χαλκό και να ερωτευτείτε τo see through καπάκι του :inlove:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Eleven,

να σε ευχαριστησουμε και εμεις με την σειρα μας για τα πανεμορφα Water block που μας προμηθευεις.;)

ΥΓ .1 Πες μου σε παρακαλω την διαμετρο της αλλεν και την διαμετρο της τρυπας στο Πλεξι?

ΥΓ .2 Αν σου αρεσει πιο πολυ το αλλεν σε Inox πες μου.

Link to comment
Share on other sites

και παλι μπραβο Μιχαλη!! (φτυστε τον μην τον ματιασουμε!! χεχεχε)

αν υπολογισεις πως ξεκινησες .......και εισαι στα μισα ακομα!!

(ανεβαζεις βεβαια και το κοστος, θ απαιτει τουλαχιστον 2πλασιο χρονο απο το παλιοτερο......)

ΥΓ καιρος να φρεζαρεις και το πλεξι....!!

Link to comment
Share on other sites

Καιρός λοιπόν για ένα όνομα αν το βγάλεις στην 'επίσημη' παραγωγή. Τόσο όμορφο κατασκεύασμα δεν μπορεί να μείνει έτσι.

.....να δω πως θα σου πάρω κανένα για δοκιμή.:whistling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma [20-10-2003 και 01:39]

Αυτό θεωρείται το signature model; :)

Nαι Βίλλ σίγουρα :D Νομίζω είναι ώρα για το Pro Colling forum...........................

Grace

Με τα ονόματα δεν τα πάω καλά ,μάλον θα χρειαστώ την βοηθειά σας σε αυτό το θέμα Καμιά ιδέα κανείς???????????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.