Jump to content



πλαισιο,το καλυτερο καταστημα...


akiss

Recommended Posts

Αν το παρακάνουμε και εμείς κάποια στιγμή το κατάστημα για τον Α Β λόγο θα αλλάξει πολιτική. Πάντως μέχρι στιγμή εγώ δεν είχα πρόβλημα με οποιαδήποτε επιστροφή και πάντα το πιστωτικό ήταν στην τιμή που γράφει η απόδειξη αγοράς. Τώρα αν αλλάξαν πολιτική σε αυτό προτείνω όσοι δεν έχετε παρει καλές μνήμες από εκεί ... να τις κάψετε. Σίγουρα δεν θα τους πειράξει που τον τελευταίο καιρό έχεουν ανέβει οι τιμές στις μνήμες!!!!

Υ.Γ. Προβλέπω ο θείος του kingrim να εκδώσει απογορευτικό εισόδου στον ανιψιό του μετά τις πρώτες εφόδους της Aggourex team!!!!

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο. Είχα την εντύπωση πως τις Saphire τις εισάγει το ίδιο το Πλαίσιο (μιας και δεν τις έχω δει σε κανένα άλλο μαγαζί στην Ελλάδα).

Η Quest πάντως δεν έχει την Saphire στη λίστα των προϊόντων της στο site της. Για πάρε ένα τηλέφωνο στο service της (2109299222) να ρωτήσεις αν όντως αντιπροσωπεύουν αυτοί τις Saphire γιατί μπορεί ο τεχνικός στο Πλαίσιο να είναι άσχετος ή να σε δουλεύει (ή και τα δύο).

Πάντως, τον Αύγουστο που είχε καεί το ανεμιστηράκι από τη δικιά μου Gigabyte 9700 Pro, την πήγα μόνος μου στο service της Quest μαζί με την απόδειξη αγοράς (το μαγαζί από το οποίο την είχα πάρει έχει κλείσει) και μου αντικατέστησαν ολόκληρη την κάρτα μέσα σε περίπου μια εβδομάδα...

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να την έχουν δει κάτι σε ιεροτελεστία, όλα πρέπει να γίνουν εκτός από το προφανές.. Που στο τέλος καταλήγει το πράγμα εκεί που θα μπορούσε να καταλήξει από τη πρώτη στιγμή. Αλλά δε μασάνε... όμως ουτε εμείς μασάμε! :devil:

Link to comment
Share on other sites

Aγοράζω την ΑSUS V9280 video suite με GF4Ti 4200 128mb και 13cd!!! Την είχαν προσφορά τελευταίο κομματι 129 με το φπα. Παω τη μαγκώνω έ,ρε τι κωλοφαρδος που είμαι έλεγα που δεν τη πήρε καποιος άλλος... Που να'ξερα. Δεν περνάει 1 μήνας νασου σκουπίδια στην οθόνη νασου κολλήματα, πάω απο εκεί (ευτυχώς στην περίπτωση μου η τιμη ήταν η ίδια), για να την αλλάξω δεν υπήρχε περίπτωση για αλλάγή με ίδια ειχαν ήδη σταματήσει να φέρνουν οποιαδήποτε GF4Ti... Tελικά επειδη επιστροφη χρηματων δεν γινόταν αλλά ούτε και πίστωση, έπρεπε σώνει και καλά να πα΄ρω κα΄τι άλλο και πήρα... μία SAPHIRE ATI RADEON 9500 128 ή οποία είναι και ποιο αργή απο την Τι4200 Και πλήρωσα και 50euro διαφορά.... :mad::( Μη με ρωτάτε γιατί δεν πήρα κα΄τι άλλο. Εγω 9700 ήθελα αλλά φυσικά δεν είχαν.. μόνο την 9700pro με... 400euro..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

προτείνω όσοι δεν έχετε παρει καλές μνήμες από εκεί ... να τις κάψετε. Σίγουρα δεν θα τους πειράξει που τον τελευταίο καιρό έχεουν ανέβει οι τιμές στις μνήμες!!!!

Ειμαι ενας απο αυτους.

Αληθεια πως καιγονται?:woot:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.