Jump to content



πρόβλημα στα games


stathid90

Recommended Posts

έχω το εξής πρόβλημα : ανοίγω τα παιχνίδια κανονικά και όταν είναι να κάνει load μου βγάζει ότι η εφαρμογή δεν αποκρίνεται.. αυτό μου το βγάζει στο gta iv και στο resident evil 5, ενώ στο pro 2010 και στο furmark όλα είναι μια χαρά.. νόμιζα ότι έγινε καμιά πατάτα με τους οδηγούς.. έβγαλα τους προηγούμενους και πέρασα τους τελευταίους αλλά πάλι τα ίδια.. έχετε καμιά ιδέα ?

το πρόβλημα είναι στο πισι της υπογραφής μου σε windows 7 built 7600

Link to comment
Share on other sites

yeap έχω δοκιμάσει πάρα πολλά κ πάλι τίποτα.. μάλλον όταν κάνω την αναβάθμιση στο pc θα κάνω και format για να λύσω και το πρόβλημα. δεν ξέρω αν θα βοηθήσει αλλά στο 3dmark06 στις default ρυθμίσεις περνάω όλα τα τεστ εκτός από το τελευταίο [μετά το τεστ με το πλοίο στον αέρα] , πού μετά το loading μαυρίζει η οθόνη μου και μου βγάζει το μήνυμα IDirect3DVertexBuffer::Lock failed: n/a (Unknown)

Link to comment
Share on other sites

τελικά έκανα φορματ και βρήκα ξανά την ηρεμία μου.

από ότι κατάλαβα ήταν πρόβλημα στους οδηγούς με αποτέλεσμα να μην μπορώ να παίξω παιχνίδια με shader model 3

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.