Jump to content



Εξωτερικός. Ε-sata; Verbatim;


Fandom

Recommended Posts

Παιδιά κοιτούσα τους σκληρούς που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή στην αγορά και προς έκπληξή μου οι e-sata έχουν σχεδόν εξαφανιστεί.. γιατί;

Απο τους διαθέσιμους με e-sata βλέπω τον Verbatim 1.5TB http://www.multirama.gr/products/product?pid=0430021&catid=020801. Aξίζει το εργαλείο; Η μήπως να ξεχάσω esata και να πάω για δοκιμασμένα πράγματα (WD κλπ);

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Εdit: Μια ακόμα ερώτηση. Πως τα πάει το eshop με RMA δίσκων (φτου μακριά απο μας ουστ);

Link to comment
Share on other sites

Η μήπως να ξεχάσω esata και να πάω για δοκιμασμένα πράγματα (WD κλπ);

Μόνο αν δεν σε ενδιαφέρει η ταχύτητα να πας σε usb. Αλλιώς esata.

Εdit: Μια ακόμα ερώτηση. Πως τα πάει το eshop με RMA δίσκων (φτου μακριά απο μας ουστ);

Πλάκα κάνεις σίγουρα... :whip:

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις σίγουρα... :whip:

εμενα οχι μόνο μου άλλαξαν εναν aaks wd ------------------------------------------------------------- αλλα επειδή δεν είχαν τον ιδιο μου έδωσαν πιστωτικό αντι τις τιμής που τον ειχα αγοράσει κ ετσι πήρα εναν aals, ολα αυτα μεσα σε 3 εργάσιμες μέρες ηρθε ο νεος στο υποκατάστημα στο χωρίο μου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.