Jump to content



ATI Eyefinity Thread


Recommended Posts

επιτελους καπως σιμαζεμενο

dsc00901q.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Θα σου πρότεινα τις οθόνες που είναι αριστερά και δεξιά της κεντρικής να της βάλεις μπροστά από την κεντρική έτσι ώστε τα κάδρα τους να καλύπτουν τα κάδρα της κεντρικής και με λίγο μεγαλύτερη κλίση(30-40μοίρες).;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα τις οθόνες που είναι αριστερά και δεξιά της κεντρικής να της βάλεις μπροστά από την κεντρική έτσι ώστε τα κάδρα τους να καλύπτουν τα κάδρα της κεντρικής και με λίγο μεγαλύτερη κλίση(30-40μοίρες).;)

Για τα καδρα ισως ειναι ακομη οι πρωτες ωρες και δεν εχω κλεισει σιαγονες αλλα ειναι σαν να μην υπαρχουν :D

Η αισθηση απλα δεν περιγραφεται κυριοι.

Συνονοματε μετα απο 12 μερες και εχοντας κλεισει σιαγονες συνεχιζω να σου λεω οτι τα καδρα απλα δεν υπαρχουν.

Χθες μαζι με τον τασο (aoratos) βαλαμε 7 ωρες gaming σε F1 2010, Dirt 2, Need for Speed SHIFT, CoD Black Ops, BC2.

Οταν ξυπνησει σημερα θα σου πει :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θα +φωνισω με ζπαφ και αορατο για τα καδρα

@venom δοκιμασα αυτο που λες να παω το κεντρικο μονιτορ πιο πισω απο τα αλλα δυο αλλα δεν μου καθοταν καθολου καλα στο ματι....με ενοχλουσε που δεν ηταν στην ιδια "σειρα"

εξαλου οπος ειπαν κ τα παιδια οταν παιζεις τα καδρα ειναι σαν να μην υπαρχουν!!

επισις οι δεξια κ αριστερα εχουν 30μοιρεσ κλιση ισως δεν φενεται στη φοτο

Link to comment
Share on other sites

Σε εγκατάσταση Windows 7 Ultimate 64-bit, έβαλε drivers για την 5450 πού δεν εμφανίζονται στα Programs and Features.

Το ερώτημα είναι, πώς κάνουμε σωστή απεγκατάσταση έν όψη των 11.1 πού θέλω να βάλω γιά να υπάρχει και ccc;

Link to comment
Share on other sites

Seb ήρθε η λύση στο πρόβλημά σου!

Palit- GTX 580 3GB (3072MB GDDR5)

Όρμα για tri-sli! Όλα στο full στα 2560Χ1200!

:D

....ναι τις έχω δει! :)

Εαν δεν ειχα πάρει κάρτες, ΧΑΛΑΡΑ θα τις επερνα....

Στην νεα γενιά θα παω για κάρτες πανω απο 2gb...

....με κατι λιγότερο ειναι απλα συμβιβασμός!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους....μολις χθες τσιμπησα τις τρεις οθονουλες και ακομα δεν μπορω να συνελθω......:dance3:

+1 στο club!:T:

Mαν το trifire πως παει σε 3 μονιτορ? Γιατι το ειχα δοκιμασει παλια και δεν τραβαγε με τρεις καρτες.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω μπορεσει ακομα να εξακριβωσω....απο μια πρωτη ματια παντως...δεν νομιζω να εχω το αποτελεσμα που θα περιμενα....στο cod black ops χωρις antialasing και ολα τα αλλα τερμα min 25 max 45 χωρις να εχω περασει τα patch kai me 10.11 drivers...νομιζω θελει λιγο δουλεια.και να το συνηθισω...παντως ειναι τρελα.....

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω μπορεσει ακομα να εξακριβωσω....απο μια πρωτη ματια παντως...δεν νομιζω να εχω το αποτελεσμα που θα περιμενα....στο cod black ops χωρις antialasing και ολα τα αλλα τερμα min 25 max 45 χωρις να εχω περασει τα patch kai me 10.11 drivers...νομιζω θελει λιγο δουλεια.και να το συνηθισω...παντως ειναι τρελα.....

Χμμ... Βγαλε την 5870 απο επανω και παιξε μονο με την 5970. Εχει θεμα to ttrifire σε ef.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.