Jump to content



PC Techιές


ΓιαγκΤ

Recommended Posts

Προ τριημέρου περίπου έπαψε ξαφνικά να ισχύει ο κωδικός μου στον δικτυακό τόπο PC Tech. Χωρίς ειδοποίηση βεβαίως.

Με δεδομένο ότι δεν παρέβην κανέναν από τους αρχικούς όρους έγγραφης μου (πως θα μπορούσα άλλωστε αφού έχω να γράψω καιρό) μένω έκπληκτος από αυτήν την συμπεριφορά.

Λόγω του ότι αυτό μου έχει ξανασυμβεί στις αρχές, και αναγκάσθηκα τότε να ξαναγραφτώ, υποθέτω ότι είναι ένας τρόπος να «αυγαταίνουν» οι αριθμοί.

Αν γνωρίζετε κάποιον άγραφο κανόνα που αγνοώ «διαφώτιστε» με.

Υπάρχει περίπτωση να μου συμβεί και εδώ αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Προ τριημέρου περίπου έπαψε ξαφνικά να ισχύει ο κωδικός μου στον δικτυακό τόπο PC Tech. Χωρίς ειδοποίηση βεβαίως.

Με δεδομένο ότι δεν παρέβην κανέναν από τους αρχικούς όρους έγγραφης μου (πως θα μπορούσα άλλωστε αφού έχω να γράψω καιρό) μένω έκπληκτος από αυτήν την συμπεριφορά.

Λόγω του ότι αυτό μου έχει ξανασυμβεί στις αρχές, και αναγκάσθηκα τότε να ξαναγραφτώ, υποθέτω ότι είναι ένας τρόπος να «αυγαταίνουν» οι αριθμοί.

Αν γνωρίζετε κάποιον άγραφο κανόνα που αγνοώ «διαφώτιστε» με.

Υπάρχει περίπτωση να μου συμβεί και εδώ αυτό;

Δέν υπάρχει καμμία απολύτως απαγόρευση προς εσένα στο φόρουμ του pctech

Βεβαιώσου ότι έχεις τα cookies σου ανοιχτά και ότι δεν σε δεσμεύει η χρήση κάποιου firewall

Link to comment
Share on other sites

ΓιαγκΤ εδώ δεν πρόκειται να συμβεί, και αν ξεχαστεί/χαθεί/απενεργοποιηθεί πάντα μπορούμε να το επανεφέρουμε τον λογαριασμό του εκάστοτε μέλους σε λειτουργία. Αν δεν λειτουργήσει η φόρμα επαναφοράς password τότε στέλνοντας ένα email στο support@thelab.gr θα δούμε τι συμβαίνει και θα το λύσουμε.

Όσο για κάποιον "άγραφο" κανόνα.. έχω πλήρη άγνοια :)

Τζιμάκο δεν υπάρχει λόγος για τέτοια σχόλια.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ΓιαγκΤ, δεν γνωρίζω τι αντιπάθεια μπορεί να έχεις με το pctech και δεν με ενδιαφέρει καθόλου.

Αντιμετωπίζεις ένα πρόβλημα με το pctech. Χωρίς να σε ενδιαφέρει να το λύσεις, ανοίγεις στο thelab.gr ένα θέμα, το οποίο είναι γεμάτο υπόνοιες και θεωρίες.

Τι πιο λογικό να στείλεις ένα εμαιλ στους υπεύθυνους του pctech και να τους ρωτήσεις;

Δηλαδή εδώ ποιός είναι ο σκοπός σου; Να "πριζώσεις" κι άλλο το "αντίπαλο" στρατόπεδο;

Δεν έχω πρόβλημα με τα θέματα που αποκαλύπτουν κακίες, ψέματα, αδικίες και ό,τι άλλο θέλετε. Μαζί σας. Να είναι ουσιώδη όμως.

Αλλά ρε παιδιά είναι κρίμα να δημιουργούμε εντάσεις από το πουθενά. Το ανέκδοτο με το γρύλο το ξέρετε;

Σκοπός όλων των φόρουμ είναι να μπαίνουν άτομα με κοινά ενδιαφέροντα, να λύνει ο ένας απορίες του άλλου και όπως πολλές φορές γίνεται να δημιουργούνται φιλίες.

Ας προσπαθούμε όλοι να διατηρήσουμε ένα φιλικό κλίμα...

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από lefteris [28-10-2003 και 20:47]

Φίλε ΓιαγκΤ, δεν γνωρίζω τι αντιπάθεια μπορεί να έχεις με το pctech και δεν με ενδιαφέρει καθόλου.

Αντιμετωπίζεις ένα πρόβλημα με το pctech. Χωρίς να σε ενδιαφέρει να το λύσεις, ανοίγεις στο thelab.gr ένα θέμα, το οποίο είναι γεμάτο υπόνοιες και θεωρίες.

Τι πιο λογικό να στείλεις ένα εμαιλ στους υπεύθυνους του pctech και να τους ρωτήσεις;

Δηλαδή εδώ ποιός είναι ο σκοπός σου; Να "πριζώσεις" κι άλλο το "αντίπαλο" στρατόπεδο;

Δεν έχω πρόβλημα με τα θέματα που αποκαλύπτουν κακίες, ψέματα, αδικίες και ό,τι άλλο θέλετε. Μαζί σας. Να είναι ουσιώδη όμως.

Αλλά ρε παιδιά είναι κρίμα να δημιουργούμε εντάσεις από το πουθενά. Το ανέκδοτο με το γρύλο το ξέρετε;

Σκοπός όλων των φόρουμ είναι να μπαίνουν άτομα με κοινά ενδιαφέροντα, να λύνει ο ένας απορίες του άλλου και όπως πολλές φορές γίνεται να δημιουργούνται φιλίες.

Ας προσπαθούμε όλοι να διατηρήσουμε ένα φιλικό κλίμα...

Ευχαριστώ.

Φίλε Λευτέρη δεν έχω καμία αντιπάθεια με κανέναν. Ο λόγος που έγραψα εδώ είναι για να βρω κάποια άκρη. Αυτά που γράφω είναι οι απόψεις μου χωρίς εμπάθεια. Για να γράψω γράμμα πρέπει να δώσω την διεύθυνση μου. Προτιμώ να φάω ένα μαγκάλι κάρβουνα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [28-10-2003 και 20:21]

ΓιαγκΤ εδώ δεν πρόκειται να συμβεί, και αν ξεχαστεί/χαθεί/απενεργοποιηθεί πάντα μπορούμε να το επανεφέρουμε τον λογαριασμό του εκάστοτε μέλους σε λειτουργία. Αν δεν λειτουργήσει η φόρμα επαναφοράς password τότε στέλνοντας ένα email στο support@thelab.gr θα δούμε τι συμβαίνει και θα το λύσουμε.

Όσο για κάποιον "άγραφο" κανόνα.. έχω πλήρη άγνοια :)

Τζιμάκο δεν υπάρχει λόγος για τέτοια σχόλια.

Δυστυχώς μάστορα μου, γράμμα αποκλείεται να στείλω. Η ανασφάλεια μου είναι παροιμιώδης. Κάποιο Φαξ κάποιο τηλέφωνο ανάγκης θα βοηθούσε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tyfeonas [28-10-2003 και 20:41]

εννοεις δεν μπορεις να κανεις log in?

αν ναι κοιτα μηπως εχεις βαλει λαθος την ωρα στο bios γιατι την ειχα πατησει μια φορα εγω και ο seankon!

Το μόνο που έχω αλλάξει στο μπαϊος είναι το FSB. Πριν το κάνω νήστεψα τρεις μέρες και προσευχήθηκα επί μακρόν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Φίλε Λευτέρη δεν έχω καμία αντιπάθεια με κανέναν. Ο λόγος που έγραψα εδώ είναι για να βρω κάποια άκρη. Αυτά που γράφω είναι οι απόψεις μου χωρίς εμπάθεια. Για να γράψω γράμμα πρέπει να δώσω την διεύθυνση μου. Προτιμώ να φάω ένα μαγκάλι κάρβουνα.

Χαχαχχαα, απιστευτος ο ΓιαγκΤ, καλα εκανες και το ποσταρες εδω αφου δεν μπορεις να κανεις login στο Pctech. Και εμενα μου ειχε συμβει στο pctech μια φορα αυτο και εφτιαξα εναν νεο λογαριασμο εκει και ρωτησα τον NIKolaS τι εφταιγε και μου εστειλε το pass στο email, οποτε μπορεις να κανεις αυτο. :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από TASOS [28-10-2003 και 20:14]

Δέν υπάρχει καμμία απολύτως απαγόρευση προς εσένα στο φόρουμ του pctech

Βεβαιώσου ότι έχεις τα cookies σου ανοιχτά και ότι δεν σε δεσμεύει η χρήση κάποιου firewall

Τα μπισκότα ενεργοποιημένα. Ο τοίχος της φωτιάς σβηστός. Τίποτα, όχι μόνο τώρα, εδώ και τρεις μέρες ασκούμε. Μάλλον πρόκειται για κατάρα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από TASOS

Δέν υπάρχει καμμία απολύτως απαγόρευση προς εσένα στο φόρουμ του pctech

Εδω χάνονται ολόκληρα θρεντ , ένα νικ δεν θα χαθεί ?

Υ.Γ. 1ο ποστ ρε Τασο να υπερασπιστείς το πισιτεκ ?, anyway καλως ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

Ας σταματησει το θεμα εδω. Ελπιζω Γιαγκ να βρεις λυση στο προβλημα σου που αφορα αλλο site. Απο ενα προβλημα σε αλλο site δεν υπαρχει λογος να δημιουργηθουν / μεταφερθουν διενεξεις εδω.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να φτιάξεις ένα email μιας χρήσης και να επικοινωνήσεις μέσο αυτής της διεύθυνσης ή να δοκιμάσεις από άλλο υπολογιστή που δεν είναι αλλεργικό στο pctech!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από yanni

Μπορείς να φτιάξεις ένα email μιας χρήσης και να επικοινωνήσεις μέσο αυτής της διεύθυνσης ή να δοκιμάσεις από άλλο υπολογιστή που δεν είναι αλλεργικό στο pctech!!! :D

Ελληνικα δεν ξερεις να διαβαζεις?

Ας σταματησει το θεμα εδω. Ελπιζω Γιαγκ να βρεις λυση στο προβλημα σου που αφορα αλλο site. Απο ενα προβλημα σε αλλο site δεν υπαρχει λογος να δημιουργηθουν / μεταφερθουν διενεξεις εδω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από shidokanjohn

Ελληνικα δεν ξερεις να διαβαζεις?

Ας σταματησει το θεμα εδω. Ελπιζω Γιαγκ να βρεις λυση στο προβλημα σου που αφορα αλλο site. Απο ενα προβλημα σε αλλο site δεν υπαρχει λογος να δημιουργηθουν / μεταφερθουν διενεξεις εδω.

Δεν άντεξες. Αλήθεια μπορείς να μου πεις που είναι το πρόβλημα με το post μου?

Και ήθελες να γίνεις και mod. Γιατί να σε κάνουν mod? Επειδή το κρατάς μανιάτικο όταν κάποιος άλλος απλά σου λέει ότι κάνεις λάθος και δεν θέλεις να το δεχτείς? Επειδή σου είπα ότι τα 100W του Presott είναι πολλά και εσύ δεν το δέχεσαι με τίποτα, εκεί! Όποτε κάνω κάποιο post θα το σχολιάζεις έτσι. Ειρωνικά. Εκει να θέλεις να μειώσεις τον άλλο. Αν ήσουν και Mod στο pctech τι θα έκανες?Θα έσβηνες τα post μου? Θα κατέστρεφες τον λογαριασμό μου? Θα κοίταγες τα u2u μου?

Είσαι καλό παιδί. Σε είδα στην συνάντηση του pctech. Αλλά αν κάποιος που δεν σου καίγεται καρφί σου πει ότι κάνεις λάθος είσαι ικανός να τον κυνηγήσεις μέχρι εσχάτων. Να του κάνεις την ζωή δύσκολη.

Οπότε αυτό που έχω να ρωτήσω τους admin αυτού του forum είναι το εξής ( εσένα δεν σε ρωτάω διότι ξέρω ότι είτε δεν θα απαντήσεις, είτε θα απαντήσεις με μία γραμμή όλο ειρωνεία αφού δεν θα έχεις τίποτα να πεις ).

ΘΑ ΤΟΥ ΠΕΙΤΕ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟΥ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ FORUM Η ΝΑ ΦΕΥΓΩ?

Link to comment
Share on other sites

καλο δρομο..........

δεν ειναι ο λογις που λες που σε κυνηγαω

απλα καθε φορα που μιλας την πετας.....δεν σεβαστηκες παραπανω τον μοντ αν ειδες.....ειπε το θεμα εληξε και εσυ το συνεχιζεις..

το πισιτεκ αστο σε αυτη την κουβεντα....

Link to comment
Share on other sites

Tα προσωπικα του εκαστοτε μελους-admin-mods και στην προκειμενη περιπτωση προκειται για μελη, ειτε ειναι ο Shidokanjohn, ειτε εσυ ειτε και εγω δεν ξερω ποιος δεν εχουν καμια θεση στο TheLab.gr.

To thread κλειδωνει εδω. Ας ηρεμισουν τα πνευματα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.