Jump to content



Ερχεται ο .....ΚΡΥΟΓΕΝΗΣ......


BillyVan

Recommended Posts

Θελω να συγχαρω τον φιλο και συναδελφο μου Κωστα για την ομορφη προσπαθεια του.

Ειναι μερακλης και αν βαλει κατι στο μυαλο του θα το κανει.

Ας αφησουμε ομως τα λογια και παρτε μια μικρη εικονα απο το σημερινο meeting που .......αφησε πολλα στοματα ανοικτα.

Περισσοτερα και αναλυτικοτερα απο τον ιδιο τον Papasoft οταν ολοκληρωσει το σταδιο των δοκιμων και το περας συλλογης στοιχειων , στατιστικων , μετρησεων κλπ.

Μετα απο αρκετο χρονο (λογω υποχρεωσεων) τελιωσε το project του Papasoft με επιτυχια.

Συντομη παρουσιαση απο τον ιδιο σημερα .....με φραπεδιες

paroysiasi.jpg

Ολα τα λεφτα το ονομα......

name.jpg

το εσωτερικο του

olo.jpg

και αλλιως

αν προσεξετε θα δειτε στη μεση το <ωραιο μπλοκ του 11 με το πλεξι>

ειναι αυτο που λεμε <Η ωραια και το τερας>

inside.jpg

και μια κοντινη το ψυγειο και τα φανς

orthia.jpg

αντε και μια απο τον κωλο

kolos.jpg

ερχεται ολοκληρο σε λιγες μερες ......αποκαλυψεις εγω δεν κανω.....

stay tuned

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πραγματι δυνατη κατασκευη σε ολα τα σημεια και εχει μεγαλη πρακτικοτητα μπορει να τροφοδοτισει 4-6 μπλοκ με θερμοκρασιες ........εως και -20 με ανεση.

Ας το βουλωσω ομως εγω και ας περιμενουμε με ορεξη τα αποτελεσματα......

Link to comment
Share on other sites

Ναι και οπτικά και λειτουργικά (όσον αφορά την κατασκευή ήταν σαν μια μακρόστενη "βαλίτσα" που χαλαρά μπαινει δίπλα σε οποιοδήποτε υπολογιστή) ήταν χάρμα.. Κρίμα που έφτασα προς το τέλος της παρουσιασης. :( μπράβο στον papasoft

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΕΙΟ!!!!

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ!!

ειλικρινα δεν περιμενα να δω κατι τετοιο! μπραβο και παλι!

ελπιζω να δουμε και περισσοτερες λεπτομερειες!

waterchiller απο οτι καταλαβα ?

για - 20 ομως δεν θα υπαρχει προβλημα με το νερο μιας και η αντλιες με τα παραφλου εχω ακουσει οτι παραπονιουνται λιγο!

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο μπραβο και απο μενα στους Papasoft και Billyvan για το απιστευτο και απροσδοκητο "κουτι" που πραγματικα αφησε ολους μας αφονους με το μερακι και τη σημασια της λεπτομεριας οσον αφορα τη λειτουργικοτητα και τη μελετη του ολου project. Τα παντα φενονται να ειναι μελετημενα και προσεγμενα στο παραμικρο. Ενα μικρο test πιστευω θα εχει να πει πολλα...;)

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη σε λιγο καιρο που θα γινει η κανονικη παρουσιαση θα εχω αναλυτικοτερα αποτελεσματα .Προς το παρον παρτε μια γευση απο την πολυαναμενομενη κατασκευη μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Paxx

Μπράβο ρε παπα, άριστη δουλεια, κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω :(

Billy είσαι μπλεγμένος και συ στην κατασκευή?

χεχε ναι ναι ειμαι και γω μπλεγμενος.....αλλα θα εχω την νεα version 1.01 χεχεχε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

Εντυπωσιακο το αποτελεσμα.... Εξαιρετικη δουλεια ... :) :)

Υ.Γ Σε αυτο το καφε (Εγκωμιον) τι αλλο θα δουν οι κακομοιροι .. :p :p

η αποθεωση ηταν οταν ανβηκε....ο Κρυογενης στο τραπεζι και πιασαμε τα κατσαβιδια για να το ανοιξουμε το καπακι ....μας κοιταζαν λες και ειμασταν της Αλ Καιντα.....χεχεχε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.