Jump to content



Πως θα χαρακτηρίζατε το επίπεδο γνώσεων σας;


DJD

Recommended Posts

σε σχεση με το περιβαλον μου και γενικα με το μεγαλητερο ποσοστο των ατομων που χρησιμοποιουν pc εβαλα υψηλο (ψωναρα) σε σχεση με εδω μεσα χαλια αλλα δεν υπαρχει και δεν το εβαλα :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω ότι το poll δεν εχει μεγάλο νόημα.. Προσωπικά δεν θα ψηφίσω γιατι αν βάλω υψηλό θα φαίνεται οτι πιστεύω οτι έχω περισσότερες γνώσεις απο αυτούς που έβαλαν μέτριο κατι που δέν ισχύει σε καμία περίπτωση. Αλλα το νόημα ειναι ότι σε σχέση με τον υπολοιπο κόσμο εχουμε υψηλό επιπεδο γνώσεων και όχι μετριο , γιαυτό είμαστε και μέλη ενός σιτε "υψηλού" θέλω να πιστεύω επιπέδου , που ασχολείται με τους υπολογιστές . Στο κάτω κάτω γιαυτό υπάρχει και η κατηγορία guru για να βάλει ο bill gates ο Carmak και ο romero.

κάπου (ο djd νομίζω είπε) "σε σχέση με το πόσο άνετα νιώθεις κοιτώντας ενα υπολογιστή"

Εγω ειμαι 24χρ και απο τα 13 ειμαι μεσό όρο αυτή την δεκαετία 5-6 ωρες την ημέρα μπροστά στο pc (χωρίς υπερβολή και όχι λόγω δουλειάς) , τι να πώ? "ε μέτρια..."?

Συγνώμη όταν ο πωλητής στο πλαίσιο (ενδεικτικά) λεει στην αιτηση του για την δουλειά "Υψηλό επίπεδο γνώσεων ηλεκτρονικών υπολογιστών "και μετά πάς και του λες θέλω το σύστημα μου θα μου φτιάξετε να εχει μια p4pe και Barton 2500+ και το μόνο που έχει να σου πεί είναι "Εντάξει απλα οι amd βγαίνουν μόνο σε ζυγά ανα 200 δηλαδή 1800, 2000 , 2200 2600 , παρτε κάποιον απο αυτούς και θα ειναι όλα καλά. Και οι γνώσεις για αυτόν τον ανθρωπο ειναι απαραίτητες για την δουλεία του...

Εγω τι θα πω... μέτριο?

αυτα πιστεύω εγώ και δεν πιστευω ότι οι soki , freedom , (που δεν ξέρω προσωπικά) και οι 11 , jax και chroma που ξέρω προσωπικά (ενδεικτικά και τα ονόματα αν ξέχασα κάποιον δεν ειναι επίτηδες) έχουν μέτριες γνώσεις σε σχέση με τους υπολογιστές :D αυτά.

Kαι εχώ πολλαααααααα ακόμα μα πάρα πολλά ακόμα να μάθω και πολλά που δεν θα τα μάθω ποτέ (π.χ ειδα οτι για προγραμματισμό δεν κάνω που να με χτυπάς κάτω πήγα να αρχισω C και πεθανα απο την βαρεμάρα)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.