Jump to content



Πως θα χαρακτηρίζατε το επίπεδο γνώσεων σας;


DJD

Recommended Posts

Μία δημοσκόπηση που θα μας βοηθήσει να κατανοήσουμε το επίπεδο γνώσεων σας στους υπολογιστές ώστε να διαμορφώσουμε την ύλη μας με βάση αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Βρε Κωστή δεν νομίζω να ειναι και πολύ καλη ιδεα για αυτο το poll...

Μας καλείς να απαντήσουμε σε μια ερώτηση που αφενός απαιτεί αυτογνωσία και απο την άλλη παντελή έλλειψη τόσο "ψωνίσματος" οσο και μετριοπάθειας (τα 2 άκρα)...

Αρχάριος σε σχέση με ποιον?

Guru σε σχέση με ποιον? Σε σχέση με την αδελφή μου ειμαι Guru...σε σχέση με συγκεκριμένα άτομα απο εδω περα μεσα ειμαι κατι λίγότερο απο αρχάριος...

Παρόλα αυτά εγώ ψηφίζω "αρχαριος"...οσο ζώ μαθαινω...

Ξαναρώτα με μια ημέρα πριν τα κακαρώσω...λολ

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η απάντηση είναι πιο απλή από όσο το ψάχνεις. Η απάντηση έρχεται σε σχέση με το πόσο άνετα νιώθεις κοιτώντας έναν υπολογιστή. Λίγη αυτογνωσία ναι χρειάζεται. Όσο για σένα σίγουρα δεν θα σε έλεγα αρχάριο :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη αυτο το forum ειναι κυριως για ο/cing -watercooling,οι γνωσεις μου περι αυτων ειναι χαμηλοτερα του αρχαριου.

Σε σχεση με το ποσο ανετα νιωθω κοιτωντας ενα υπολογιστη guru τουλαχιστο (πως νιωθει ο υπολογιστης ειναι αλλο θεμα :D )

Σε σχεση με καποια ατομα εδω μεσα ξανα αρχαριος,σε σχεση με το περιβαλλον μου,υψηλο.

ψηφισα χαμηλο.

Link to comment
Share on other sites

Μέτριο, όσον αφορά την διευκρίνηση πόσο άνετα νοιώθεις με έναν υπολογιστή μπροστά σου. Δηλαδή καθαρά από χρηστική άποψη και πάντα με τα αγαπημένα μας windows. Μίλησε και λίγο η μετριοπάθεια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [07-11-2003 και 12:14]

Οπα ρε Αντωνη guru???εσυ εισαι καλος δηλαδη...

νομίζω ότι το εξήγησα παραπάνω...πλακα κανω

Αρχική απάντηση από antonisk7

Επειδή βλέπω πολύ μετριοπάθεια στην ομάδα , Guru για μενα έτσι για να σπάσω τη μονοτονία.:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.