Jump to content



Υδρόψυξη,προβλήματα,αποτελέσματα,εντυπώσεις.


JiMk

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

70 ευρώ ανεμιστήρες (θέλω και πράσινα led)

150 το Thermochill 120.3

Tygon

L30

και τα 3 μπλοκ του μιχάλη

400 ευρώ (μείον τα έσοδα απο πώληση ανεμιστήρα και ψήχτρα βέβαια)

Ελπίζω μετά απο αυτό να κάτσω για ααααααρκετό καιρό στα αβγά μου(από άποψη ψύξης)

Link to comment
Share on other sites

Ρε Τζιμακο μας κοροϊδευεις? Εμενα ειναι σχεδονς ετοιμο το ολο σετ, και απλα περιμενω να ερθει το μπλοκ απο 11. Μεχρι τωρα, εκτος απο μπλοκ, εχω πληρωσει 25ευρω αντλια και 3.5ευρω για λαστιχα! ΤΙ 300 ΜΑΣ ΛΕΣ ΕΣΥ?????????????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMk

Δεν το έχω παραλάβει ακόμα..... έρχετε όμως... :p

Καλορίζικο...

4 ευρώ η σελίδα για το hosting του "Υδρόψυξη,προβλήματα,αποτελέσματα,εντυπώσεις.-Νο2".

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μαλλον αυτα που πηρες ειναι για το π**ς για αυτο σου φαινονται ετσι κ ετσι,εγω εχω τα R-3603 κ ειναι αψογα,τσακιζουν αν τα στριψεις πολυ αλλα ολα τα λαστιχα τσακιζουν,αλλα πιο ευκολα κ αλλα πιο δυσκολα :)

Link to comment
Share on other sites

42-43 βαθμοί με F@H.... 2.4Ghz... 1.75 volt είναι καλά? :D .

Τα Tygon έκαναν το θαύμα τους.

Προσπάθησα να τυρίσω όλες τις συμβουλές απο όλους, επίσης... μέσα στο block ο "σταυρός" είχε γίνει στρόγγυλος... ΛΟΛΕΝ !!! το καθάρισα με ΚΕΖΑΠ... καθάρισα και το ψυγείο επίσης... και έβγαζε ένα πράγμα... πως είναι το ούζο με νερό? έτσι...... στήριξα το block πρώτα.. το βίδωσα καλά, και μετά οι σωλήνες.

Αυτά.. επιτέλους δουλεύει !!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.