Jump to content



Κοπή πίτας 2010????


f117

Recommended Posts

Το συζητάμε, θα έχετε νέα σύντομα :)

Τι συζητατε? Ποιος εχει αδεια απο την Dell για να κατεβει αυτον τον καιρο?

Αφου παλι τον Αστροβλαβο θα στειλετε να μας λεει για το ποσο μαματο ειναι το iphone του και ποσες γκομενες εχει μαμησει στην Καλαματα απο τοτε που το πηρε...

υ.γ. Εσυ ρε φαρμα τι σε νοιαζουνε τα δωρα?? Σαμπως θα ερθεις? Σχολικη σεζον ειναι... Θα εισαι busy με κανα 11χρονο.

Link to comment
Share on other sites

Αφου παλι τον Αστροβλαβο θα στειλετε να μας λεει για το ποσο μαματο ειναι το iphone του και ποσες γκομενες εχει μαμησει στην Καλαματα απο τοτε που το πηρε...

Δεν λέει ψέματα κάτι έχουνε πάθει οι Καλαματιανές με το γ@μωμήλο. Αφού για να καταλάβεις εγώ που θα κατέβω πάλι κάτω Μ. Παρασκευή με το itablet αλα μπρατσέτα θα έχω πάνω μου σαν μενταγιόν φορέμένο ακόνι γιατί φοβάμαι ότι θα στομώσει πριν ακόμα σηκώσω Ανάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Ο djd φταίει που το 2003 μας έταζε γκομενάκια αν γραφτούμε μέλη.

Ε τοτε αν κρινουμε απο την μετεπειτα εξελιξη, τηρησε τις υποσχεσεις του. Κακως τον αφησαμε να φυγει πανω. Επρεπε να τον κρατησουμε εδω να τονε καμουμε τον νεο Αλεξητσιπρα.

DJD for prezzident!

Link to comment
Share on other sites

Μπα?? Σε ξανακανανε mod?? Πολυ απελπισμενοι πρεπει να ειναι εκει πανω...:spell:

Σιγά μην βρίσκανε πολλούς να κάνουν τη βάρδια του!

Όλοι ξενυχτάνε, Prince of Darkness όμως ένας : P

Link to comment
Share on other sites

Τι συζητατε? Ποιος εχει αδεια απο την Dell για να κατεβει αυτον τον καιρο?

Αφου παλι τον Αστροβλαβο θα στειλετε να μας λεει για το ποσο μαματο ειναι το iphone του και ποσες γκομενες εχει μαμησει στην Καλαματα απο τοτε που το πηρε...

υ.γ. Εσυ ρε φαρμα τι σε νοιαζουνε τα δωρα?? Σαμπως θα ερθεις? Σχολικη σεζον ειναι... Θα εισαι busy με κανα 11χρονο.

Και να σας παίρνω το φλουρί. Μην ξεχνιώμαστε:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.