Jump to content



Ναι στην ΑΤΙ . αλλά.......


velipsi

Recommended Posts

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

'Ολα καλά στα windows, αλλα στο linux για εμας τους πιγκουίνους που θέλουμε να παίξουμε και κανένα παιχνιδάκι (απο windows προφανώς) τί γίνεται;

Πάλι ματσακονιές και το σταυρό μας θα κάνουμε;

(τόσο καιρό με nvidia ήμουν και δέν είχα το παραμικρό πρόβλημα απο οδηγούς, περα απο πριν λίγο καιρό με τα kmods του fedora... stadiala...:fist: )

Link to comment
Share on other sites

'Ολα καλά στα windows, αλλα στο linux για εμας τους πιγκουίνους που θέλουμε να παίξουμε και κανένα παιχνιδάκι (απο windows προφανώς) τί γίνεται;

Πάλι ματσακονιές και το σταυρό μας θα κάνουμε;

(τόσο καιρό με nvidia ήμουν και δέν είχα το παραμικρό πρόβλημα απο οδηγούς, περα απο πριν λίγο καιρό με τα kmods του fedora... stadiala...:fist: )

Partition και windows για παιχνίδια, η μόνη λύση...

Link to comment
Share on other sites

Partition και windows για παιχνίδια, η μόνη λύση...

Καλά, προφανώς δέν είμαι τερλός (sic) να περιμένω να παίξω εμπορικά windows platform παιχνίδια στο linux :p

Για linux driver μίλησα. Απο πρόχειρο ψάξιμο πάλι ότι νάναι είναι η υποστήριξη... Bugs απο δώ, bugs απο 'κεί...

Μήν μείνουμε με την 8600gt, δέν την παλεύει εύκολα πια...:(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.