Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Ανδριανόπουλος: Τα λεφτά τα έφαγαν οι πολίτες

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=IuTZEQXyfVM]YouTube - ΞΞ½Ξ΄ΟΞΉΞ±Ξ½ΟΟΞΏΟλοΟ: ΀α λΡΟΟΞ¬ ΟΞ± Ξ­ΟΞ±Ξ³Ξ±Ξ½ ΞΏΞΉ ΟολίΟΞ΅Ο[/ame]

Ντάξει τι να πεις...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ανδριανόπουλος: Τα λεφτά τα έφαγαν οι πολίτες

Ντάξει τι να πεις...

Δημόσια εκτέλεση χρειάζεται, δε νομίζω να μπορείς να πεις κάτι άλλο. Μεγάλος αλήτης ο Ανδριανόπουλος.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Το επιχείρημα της παγκόσμιας οικονομικής διακυβέρνησης δεν μπορεί να επετύχει αν δεν δαμαστούν πρώτοι οι Έλληνες...

Και μιλάμε τώρα για μία εποχή που οι ξένοι μελετούν την (αρχαία) Ελλάδα ενώ οι ίδιοι έλληνες αποδέχονται τα πάθη που τους προσκομίζονται αδίκως.

Εμείς θα σώσουμε τον κόσμο! :suicide:

Link to comment
Share on other sites

'Ημουν στα starbucks στο Κωλονάκι χτες, και μπήκε μέσα αυτό το σίχαμα ο Αντώναρος, δεν κρατήθηκα και άρχισα τα μπινελίκια (χαμηλόφωνα). Η ξαδέρφη μου απόρρησε μιας και δεν ήξερε τι εστί Αντώναρος και μου είπε "Ηρέμησε ρε, θα μας ακούσουν." και εγώ ο βλάκας αντί να φωνάξω, σταμάτησα.

Πραγματικά αηδιαστικός ο Αντώναρος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν ειπωθηκε παραπισω...αλλα μια χαρα τα καταφεραμε!!Γιουπιιι.....!!

Πηραμε μεταλλιο!!(οχι εμεις)

Απο εδω εως εδω

(Βαλτε και για σαλτσα ο,τι λεγαν οι γερμανοι στο ενδιαμεσο.)

Επιτελους!!Τα καταφεραμε..(το παλευει δλδ ο γιωργαρος)

(Μαλλον) το ειχε δει το στορυ ο κωστακης οτι δεν (θα) τον παιζει/μιλαει κανενας και την εκανε για αλλη παραλια.

:fie:

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου μοιάζει υπερβολικό το όλο γεγονός;

Δεν μοιάζει σαν μια πάγια τακτική όλων των βουλευτών να πήρε τεράστιες διαστάσεις για τον συγκεκριμένο;

Επιστολή στη βουλή για 15 €!!

Δεν μου είναι ιδιαίτερα συμπαθής αλλά δεν μου αρέσουν και τα στημένα.

Link to comment
Share on other sites

Θα τους κρατάνε μούτρα οι καραβοκυραίοι στους βο(υ)λευτές που τους χαλάσανε το μαγαζί (ΥΕΝ), Εκτός άν με το ελευθέρας του βολευτή πήγε να χτυπήσει και τσάμπα τυρόπιτα :p

Link to comment
Share on other sites

Α! ξέχασα.....

ΧΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ !!!!

Ο υψηλός συντελεστής του ΦΠΑ (23%) ΔΕΝ θα επεκταθεί και σε άλλες κατηγορίες !!!!

Αλλά θα πληρώνουμε το πετρέλαιο θέρμανσης όσο το κίνησης !!!

http://www.capital.gr/tax/Article.aspx?id=1039467

:bye:

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και είναι ΝΔ η εταιρία, αλλιώς δεν θα γινόταν όλο αυτό :)

???????????????????? Ίσως φταίει η ώρα, που δεν το πιάνω, αλλά αν θες εξήγησέ το, ώστε να έχω την απάντηση αύριο όταν ξυπνήσω :p

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απ τον νεο...

Ακουσα χθες απο πελατη μου Ελληνα που ζει στην Γερμανια και δουλευει εκει 15 χρονια και συγκλονιστηκα. Βγηκε μολις τωρα στην συνταξη (υπολογιζονται και τα χρονια που εργαζοταν στην Ελλαδα). Παιρνει μολις 440€ καθαρα και επειδη η γυναικα του ειναι ανεργη εχει επιδομα ανεργιας για συμπληρωση του εισοδηματος της οικογενειας αλλα 400€. Του λεω τα βγαζεις περα γιατι μιλαμε για Γερμανια. Μου λεει ισα ισα, περιοριζοντας τις δαπανες και παρκαροντας το αυτοκινητο στο γκαραζ (περιμενει βεβαια τα διαδικαστικα για να επιστρεψει στην Ελλαδα). Και πως μετακινήσε η ερωτηση μου. Απαντηση: Συμφωνα με το εισοδημα μου, ο Γερμανος εφοριακος μου λεει οτι πρεπει να παραδωσω τις πινακιδες του αυτοκινητου μου γιατι απλα δεν μπορω να το συντηρησω, αλλιως εχω χρηματα μαυρα τα οποια δεν εχω δηλωσω ή ασκω επισης αλλη παρονομη δραστηριοτητα οποτε ελεγχος κτλ κτλ... Κοκκαλο εγω... Και ρωτω: θα συνεβαινε αυτο ποτε στην Ελλαδα? Ο Ανδριανοπουλος εχει, εν μερει ομως, δικιο. Φταιμε ολοι (οσοι τουλαχιστον ειχαν και εχουν χρηματα) για την κατασταση μας. Τωρα απλα τα λουζομαστε:rant::rant::rant:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.