Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Ο ΓΑΠ να τα βλέπει που ντρέπεται να το παραδεχτεί...

Tα λέμε και τα ξαναλέμε. Εγω θέλω να δώ όσους τους ψήφισαν τι έχουν να πουν....

Δεν τη ψήφισε κανείς. Είναι Επικρατείας.

Link to comment
Share on other sites

Ο ΓΑΠ να τα βλέπει που ντρέπεται να το παραδεχτεί...

Δεν τη ψήφισε κανείς. Είναι Επικρατείας.

Γενικά μιλάω μαν μου. Απλά αυτό το πήρα ως αφορμή. Και λυπάμαι που υπάρχουν μυαλά που τους ψηφίζουν χατηρικά, γιατί διορισαν τον γιό τους, τους κάνανε χάρη και τους βάλαν να υπηρετούν δίπλα στο σπίτι τους κλπ κλασικά εικονογραφημένα στην Ελλάδα.

Έγινε επεξεργασία από wesker
Link to comment
Share on other sites

Γενικά μιλάω μαν μου. Απλά αυτό το πήρα ως αφορμή. Και λυπάμαι που υπάρχουν μυαλά που τους ψηφίζουν χατηρικά, γιατί διορισαν τον γιό τους, τους κάνανε χάρη και τους βάλαν να υπηρετούν δίπλα στο σπίτι τους κλπ κλασικά εικονογραφημένα στην Ελλάδα.

Χρόοοοοοονια τωρα το 70% των Ελλήνων έτσι ψηφίζει γι' αυτό φτάσαμε εδώ

Link to comment
Share on other sites

Χρόοοοοοονια τωρα το 70% των Ελλήνων έτσι ψηφίζει γι' αυτό φτάσαμε εδώ

Kαι ακόμα γίνεται αυτό. Πριν απο μήνες είχα μια συζητηση με μια κυριούλα που έβριζε το ΠΑΣΟΚ. Και μέσα απο την συζήτηση την ρωταω ποιους ψήφισε, και ποιους θα ξαναψηφίσει. Μου λέει "μα φυσικά ΠΑΣΟΚ. Διόρισε τον γιό μου στο δημόσιο και βγάζει 1500€ και εχει απολυτήριο λυκείου, ενώ παιδάκια με 2 μεταπτυχιακά βγάζουν 600-700€. Τους χρωστάω χάρη."

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος, απο ολα αυτα που γινονατι τους τελευταιους μηνες, εω βγαλει το συμπερασμα μου.

θελεις δεν θελεις, ο Γιωργακης θα μας σωσει.Το εχει παρει αποφαση.

:tomato::tomato::tomato::tomato::tomato::bad:

Link to comment
Share on other sites

Η φράση του Βολευτή στο τέλος είναι για τα ανέκδοτα, αλλά τελικά βάζω εδώ το link

Ρουσφετολογικές προσλήψεις από βουλευτές του ΠΑΣΟΚ καταγγέλλει ο Γ.Μανώλης - Διαψεύδει ο Στ.Κουτμερίδης - Τελευταίες Ειδήσεις

Εκεί είναι το ζητούμενο; Κλαίει ο κόσμος και παρακαλάει για μια δουλειά, να εργαστεί, θέλουμε να βοηθήσουμε το τόπο μας και τους πολίτες μας και μας κατηγορούν για αυτό το πράγμα;

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! Μα να τον κατηγορούνε που θέλει να βολέψει κόσμο; Σαν δεν ντρέπονται; ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Police raid Milan offices of Moody's and Standard & Poor's | World news | The Guardian

αφιερωμένο σε όσους/όσες ενοχλούνται που ο Silvio στα 75 του, έχει κάτι @@ να (με το συμπάθειο πάντα) και μπιπ και δέρνει...

Κι' ο δικός μας πρωθυπουργός θα τους έστελνε την αστυνομία...

για να τους φυλάει μέρα - νύχτα

Link to comment
Share on other sites

"ποια θα ήταν αυτή που θα ξενυχτούσε τα βράδια για να δει αν αναπνέει ο Ανδρέας με ανιδιοτέλεια και αυτοθυσία."

ΦΤΟΥ.... αναπνέει. :slap:

:hmm:

:innocent:

Αύριο τηγανιτό χοιρινό και τούρτα. Τρώμε ελαφριά...

Link to comment
Share on other sites

ας ξαναγυρίσει στο "παλιό" της επάγγελμα

Κι έλεγα να το πώ, να μην το πώ.... Πρέπει να έκανε και πρόσφατα μια γυμνή φωτογράφιση για το Down Town... Τα χρήματα που πήρε από εκει δεν την ξελάσπωσαν;

Έγινε επεξεργασία από wesker
Link to comment
Share on other sites

Κι έλεγα να το πώ, να μην το πώ.... Πρέπει να έκανε και πρόσφατα μια γυμνή φωτογράφιση για το Down Town... Τα χρήματα που πήρε από εκει δεν την ξελάσπωσαν;

Θα της είπε ο φωτογράφος ότι του κλείδωσε η κόπια του photoshop οπότε πήγε στον *πλαστικό χειρούργο* για μια εγχειρησούλα για να βγεί η καλή η φωτογράφιση.

Τσαπ, πάνε τα λεφτάκια της φωτογράφισης :(

Poor poor lady Dήμητρα... ρε ουστ από δω!

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
έλα σεμνά
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.