Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Καλα ολα αυτα αλλα για να μπορεσει να κατανοησει καποιος πληρως τι γινεται θα πρεπει πρωτα να μελετησει-ερευνησει τι εστι μασωνια-αποκρυφισμος και μετα να δει τι γινεται γυρω του (τα γεγονοτα) και απλα να συνθεσει το παζλ.

Τα μμε δεν προκειται ΠΟΤΕ να πουν αληθεια για το οτιδηποτε και οι κυβερνησεις-κομματα δεν προκειται ποτε να φυγουν μεσα απο τα νυχια της μασωνιας.

Ολα τα υπολοιπα που λεγονται-γινονται-βλεπουμε ειναι απλα μερος του κουβα που πετανε τον καθε λαο μεσα και απλα γυριζουμε γυρω γυρω εντος του κουβα χωρις να μπορουμε να εχουμε προσβαση τι παιζει εκτος κουβα.

Προσβαση εκτος κουβα εχουν μονο οι υψηλοβαθμοι μασωνοι και αυτοι που ειναι πισω απο αυτους.

Ολα τα αλλα ειναι απλα ανοησιες και αποτελεσμα της μη γνωσης περι μασωνιας-αποκρυφισμου.

Συντομα θα βιωσουμε ακομα ενα πολεμο για να επιτυχουν παλι ενα καλο ποσοστο μειωσης πληθυσμου. Αυτος ειναι ο στοχος τους για τα τελευταια 50 ετη και για αυτο εχουν αναπτυξει την ευγονικη μεσω : διατροφης, φυτοφαρμακων, εμβολιων, ιωσεων, ασθενειων, ψεκασμων, πολεμων, πεινας, χλωριωσης του νερου, φθοριο παντου, ασπαρταμης παντου και αλλα πολλα.

Σε συνδυασμο τηλεοραση, βιομηχανια θεαματος-μουσικης και life style τους βοηθουν να διατηρουν σε ελεγχομενη υπνωση τις μαζες και να τις καταστρεφουν ψυχικα-ηθικα-πνευματικα. Πισω απο καθε φορεα βρισκεται μια ομαδα επιστημονων που πλεον δεν αποκαλουνται ευγονιστες αλλα κοινωνικοι μηχανικοι.

Μεγα εργαλειο στα χερια τους τα τελευταια ετη ειναι το ιντερνετ και οι διαφορες θολοκουλτουρες που εχουν αναπτυξει μεσα σε αυτο για να περασουν τις μαζες σε πιο σκληρες μορφες πνευματικης-ψυχικης-ηθικης πτωσης (fb etc...).

Καλη συνεχεια.

Offtopic:

Για την Μασονία, δεν αντιλέγω αλλά το Internet και ο Αποκρυφισμός, σε τι φταίει?????

Δηλαδή εάν είμαστε καλοί Χριστιανοί θα γλυτώσουμε και οι υπόλοιποι στον Καιάδα??

H φερόμενη ¨ελίτ" πάντα κυβερνούσε την λεγόμενη "μάζα" ,αλλά έτσι είναι η φύση όλων των πραγμάτων.

Σε μία αγέλη λύκων υπάρχει μόνο το Alpha Male (τώρα εμείς είμαστε πρόβατα οπότε έχουμε το ΔΝΤ για τον τσοπάνη)

Η Ελληνική κοινωνία διαλύεται και δεν οφείλεται στην Μασονία αλλά στα τερατουργήματα κυβερνήσεις που ψηφίζαμε.

Δεν μας έβαλε κανένας Μασόνος το πιστόλι στον κρόταφο ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ , όταν έβγαινε ΜΠΑΤΣΟΚ - PIZZA ΝΔ.

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

Οι Τούρκοι είναι φίλοι μας -> καταργείται ο στρατός

Ευτυχώς είμαστε στο ΝΑΤΟ και στην Ευρώπη και όταν οι Τούρκοι βρουν μια καλή αφορμή για να μπουν στον Έβρο (όπως μπήκαν στην Κύπρο), θα σπεύσουν να μας σώσουν.

Link to comment
Share on other sites

ΕDΙΤ

Τώρα το είδα..

Οι ΔΥ πληρώνουν κανονικά φόρους ο οποίος παρακρατείται από τον μηνιάιο μισθό τους. Και δεν αναφέρομαι σε κρατήσεις συντάξεων, ταμεία κτλ...Μην λέτε ότι θέλετε ώρες ώρες.

για κύρια σύνταξη και υγεία μόνο μετά το 1991

Link to comment
Share on other sites

για κύρια σύνταξη και υγεία μόνο μετά το 1991

ακόμα και αυτά εικονικά είναι...πρόκειται για επιχορηγήσεις του κράτους προς τα δημόσια ταμεία, τα οποία πληρώνεις εσύ, εγώ και οι υπόλοιποι...

Link to comment
Share on other sites

Είδα πρώην εργοδότη μου, που μάλλον ποτέ δεν έβαλε ένσημα σε εργαζόμενό του και τρέχω ακόμα με αυτόν στο ΙΚΑ, να εκπροσωπεί την ΔΗΜΑΡ σε τηλεοπτική εκπομπή πριν λίγες μέρες. Δεν το πόσταρα αμέσως διότι δεν είναι σκοπός μου να πω ποιος είναι. Αριστερός λοιπόν (σκάγανε συχνά πολυσέλιδα φαξ εκεί που δούλευα από τον συνασπισμό) που κοίταγε με κάθε δικαιολογία να τσεπώνει τις εισφορές του ΙΚΑ.

Αυτοί οι άνθρωποι πάνε μπροστά σε αυτή τη χώρα. Δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic:

Για την Μασονία, δεν αντιλέγω αλλά το Internet και ο Αποκρυφισμός, σε τι φταίει?????

Δηλαδή εάν είμαστε καλοί Χριστιανοί θα γλυτώσουμε και οι υπόλοιποι στον Καιάδα??

H φερόμενη ¨ελίτ" πάντα κυβερνούσε την λεγόμενη "μάζα" ,αλλά έτσι είναι η φύση όλων των πραγμάτων.

Σε μία αγέλη λύκων υπάρχει μόνο το Alpha Male (τώρα εμείς είμαστε πρόβατα οπότε έχουμε το ΔΝΤ για τον τσοπάνη)

Η Ελληνική κοινωνία διαλύεται και δεν οφείλεται στην Μασονία αλλά στα τερατουργήματα κυβερνήσεις που ψηφίζαμε.

Δεν μας έβαλε κανένας Μασόνος το πιστόλι στον κρόταφο ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ , όταν έβγαινε ΜΠΑΤΣΟΚ - PIZZA ΝΔ.

Γνωριζεις πολυ καλα οτι οι μασωνοι ειναι αποκρυφιστες.

Γιατι το κανεις αυτο και το παιζεις κινεζος και θελεις να τους καλυψεις πανω σε αυτο το θεμα; Το ιδιο το συνταγμα της Ελλαδος τους εχει ενταξει στις αποκρυφιστικες θρησκειες. Μηπως εισαι αποκρυφιστης;

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζεις πολυ καλα οτι οι μασωνοι ειναι αποκρυφιστες.

Γιατι το κανεις αυτο και το παιζεις κινεζος και θελεις να τους καλυψεις πανω σε αυτο το θεμα; Το ιδιο το συνταγμα της Ελλαδος τους εχει ενταξει στις αποκρυφιστικες θρησκειες. Μηπως εισαι αποκρυφιστης;

Mασονικό σχέδιο:

Στήθηκε η πρώτη εταιρεία με κεφάλαιο 20 ευρώ - NEWS247

Κοίτα, το τι είμαι ,απασχολεί προσωπικά εμένα:banging:

Αλλά ονομάζοντας τους αποκρυφιστές κακούς.....μέγα λάθος, ο Λιακόπουλος δεν βοηθά:magic:

Οι Μασόνοι δεν είναι αποκρυφιστές άσχετα το τι λέει το Ελληνικό Σύνταγμα.

Μήπως και οι Γνωστικιστές , που ήντουσαν αποκρυφιστές , ήταν και αυτοί κακοί???

Μην τα συγχέουμε όλα και τα κάνουμε όλα αχταρμά.

Αφού μας προειδοποιείς για τον ερχομό του Anti Christ -Superstar, γιατί δεν μας συμβουλεύεις το πως θα αποφύγουμε τον γενικό χαμό?

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

Ο τυπος που εχεις παραθεσει στο βιντεο ειναι ενα μειγμα πλανης-ψευδους-βλακειας.

Τωρα εσυ αν δεν εχεις επιχειρηματα να αντικρουσεις αυτα που λεω και για να πεις κατι χλευαζεις και ειρωνευεσαι εμενα που τα λεω με το να με παρομοιαζεις με αυτο τον γελοιο στο βιντεο...τοτε δεν εχω να σου πω κατι διοτι απο αυτο που κανεις καποιος που εχει ελαχιστη νοημοσυνη κατανοει.

Ευχομαι να μην εισαι βαλτος-τσιρακι του συστηματος αλλα να εισαι απλα ανοητος.

Διοτι ως πρωτη τακτικη το συστημα οταν καποιος βγει και πει την αληθεια κανει το εξης: Τον απαξιωνει-χλευαζει στα ματια του διχως γνωση κοσμου και ετσι ο κοσμος πλεον δεν προκειται ποτε να πιστεψει ενα γραφικο-γελοποιημενο τυπο.

Γνωστη η τακτικη.

Link to comment
Share on other sites

όταν αρχίζουν κάτι τέτοια (μασώνοι, αποκρυφιστές, Λιακόπουλοι κλπ) το thread θα καταλήξει να λέγεται "Ανέκδοτα, αστεία και λοιπά παρατράγουδα (FunLab)"

Mα δεν γίνεται να λένε εν έτη 2012, ότι φταίνε οι αποκρυφιστές για την κατάντια μας.

Να κατηγορήσουμε και τον Harry Potter. σε λίγο.

Πάω να κάνω ένα spell τώρα για να μου δώσει ο Μαμωνάς κανα Ευρώ:rofl:

Έχεις δίκιο , είμαι Εβραιο Μασόνος με σκοπό να χλευάζω τους ακόλουθους του Ιαχβέ.

Link to comment
Share on other sites

Mασονικό σχέδιο:

Στήθηκε η πρώτη εταιρεία με κεφάλαιο 20 ευρώ - NEWS247

Κοίτα, το τι είμαι ,απασχολεί προσωπικά εμένα:banging:

Αλλά ονομάζοντας τους αποκρυφιστές κακούς.....μέγα λάθος, ο Λιακόπουλος δεν βοηθά:magic:

Οι Μασόνοι δεν είναι αποκρυφιστές άσχετα το τι λέει το Ελληνικό Σύνταγμα.

Μήπως και οι Γνωστικιστές , που ήντουσαν αποκρυφιστές , ήταν και αυτοί κακοί???

Μην τα συγχέουμε όλα και τα κάνουμε όλα αχταρμά.

Αφού μας προειδοποιείς για τον ερχομό του Anti Christ -Superstar, γιατί δεν μας συμβουλεύεις το πως θα αποφύγουμε τον γενικό χαμό?

Το τι εισαι βεβαιως απασχολει μονο εσενα αλλα κανεις κρα απο χιλιομετρα:clap::clap::clap:

Λυση δεν χρειαζεται να σου δωσω εγω...ξερεις εσυ τι πρεπει να κανεις. Καλα το πας.

Link to comment
Share on other sites

Εχετε πολυ γελιο...ουτε τα προσχηματα δεν κρατατε πλεον πουθενα.:clap::smoke:

Με το που σας τσιμπησει λιγακι καποιος...πεφτουν οι μασκες...πεφτουν ολα...

Παμε...συνεχιστε...να δουμε ποσοι ακομα ειναι απο εδω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Εχετε πολυ γελιο...ουτε τα προσχηματα δεν κρατατε πλεον πουθενα.:clap::smoke:

Με το που σας τσιμπησει λιγακι καποιος...πεφτουν οι μασκες...πεφτουν ολα...

Παμε...συνεχιστε...να δουμε ποσοι ακομα ειναι απο εδω μεσα.

Bγαίνουμε εκτός θέματος, οπότε δεν θα κάνω άλλο comment γιατί το #@#@#$ το thread.

Εάν θέλεις κάνε ένα νέο thread στο offtopic όμως και εκεί με χαρά μου να συζητήσουμε τι εστί Μασονία και το γιατί γίνεται αυτό που γίνεται ,σε παγκόσμιο επίπεδο.

Αλλά νομίζεις ότι εάν ήμουν πλούσιο Μασόνος θα το έλεγα ανοικτά????????????????

Πάω να πάρω το jet μου γιατί έχουμε Μασονική Συνάντηση στις Μαλβίδες:banging::banging::banging:

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

όταν αρχίζουν κάτι τέτοια (μασώνοι, αποκρυφιστές, Λιακόπουλοι κλπ) το thread θα καταλήξει να λέγεται "Ανέκδοτα, αστεία και λοιπά παρατράγουδα (FunLab)"

έλα έλα,

αφού μαζί ήμασταν στην αποκρυφιστική τελετή τις προάλλες.

Το δαχτυλίδι σε βόλεψε?

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Bγαίνουμε εκτός θέματος, οπότε δεν θα κάνω άλλο comment γιατί το #@#@#$ το thread.

Εάν θέλεις κάνε ένα νέο thread στο offtopic όμως και εκεί με χαρά μου να συζητήσουμε τι εστί Μασονία και το γιατί γίνεται αυτό που γίνεται ,σε παγκόσμιο επίπεδο.

Αλλά νομίζεις ότι εάν ήμουν πλούσιο Μασόνος θα το έλεγα ανοικτά????????????????

Πάω να πάρω το jet μου γιατί έχουμε Μασονική Συνάντηση στις Μαλβίδες:banging::banging::banging:

Επειδη δεν εισαι μασωνος και επειδη εισαι ενας απλος πλην τιμιος αποκρυφιστης...για αυτο εχεις λυσσαξει και δεν ξερεις πως να αντιδρας πανω στον πανικο σου.

Για αυτο και δεν θα γινει ποτε μασωνος και θα παραμεινεις στο πατο του βαρελιου μαζι με τα φιλαρακια σου και θα αποτελειται ολοι μαζι τη μουργα.

Παιξε τωρα τη μπαλιτσα σου, πες και τις ψαγμενες ανοησιες σου και καλη συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.