Jump to content



η tv ανοιγει μονη της!!wtf?


god

Recommended Posts

καλησπερα,εχω μια philips 42'' pfl 8404 και ανα 2-3 μερες ανοιγει μονη της κατα τις 6:30 χωρις να μπει σε καποιο καναλι και μετα απο λιγα δευτερολεπτα ξανακλεινει.τι μπορει να συμβαινει?το μονο που μου ηρθε στο μυαλο εκτος απο το οτι μπορει να ειναι κανας καμουφλαρισμενος megatron:tomato: .. λολ..ειναι μπας και παει μεσω νετ να κανει καμια ρυθμιση σε ωρα κτλ και να μην βρισκει δικτυο.(καπως extreme αλλα σε σχεση με την πρωτη σκεψη πιο νορμαλ λολ).εχει κανεις καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα αφορά κάποια ρύθμιση όπως έγραψαν και παραπάνω. Σε πολλές παρόμοιες ηλεκτονικές συσκευές υπάρχει παρόμοιο πρόγραμμα κατά το οποίο έχεις τη δυνατότητα να καθορίσεις αυτόματη έναρξη/ λήξη. Το έψαξες καθόλου μέσω του control panel του στις ρυθμίσεις? Όπως έγραψε και ο Jonas, αν δεις πηγάδι/ μαύρη μαλλούρα τρέχα, αν δεις autobot κάτσε.

Link to comment
Share on other sites

αμα εκει που αναψει δειξει κανα πηγαδι, τρεχα εξω!

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

μαζεψτε με!!!

on topic: παρομοιο "προβλημα" ειχε και ενας ξαδερφος μου με μια samsung...τελικα υπηρχε ρυθμιση "auto power on/off" ή "smart power on/off" ή κατι τετοιο...δεν θυμαμαι...ψαξτο!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

πηρε η γιαγιά μου τηλεόραση philips 32"(δεν θυμάμαι μοντέλο) και κάνει τα ίδια :rant::rant::rant:

πως το φτιάχνω ? εγω της ειπα τι να πάρει και μου λέει με βασάνισες με το μηχάνημα του διαόλου

θα πετάξει κανα αγιασμό πάνω θα τη χτυπήσει κανα ρευμα και θα τρέχουμε:hang3:

σε αυτή την περίπτωση δικαιούμαι αποζημίωση ?:wassat:

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς εξήγησε της ότι δεν υπάρχουν μηχανήματά του σατανά.

Έλεος.

Στο 2013 είμαστε ,ποιος τα πιστεύει αυτά;

Απλά ο οξω απο δω,μπαίνει μεσα τους για να μας δοκιμάζει.

Το ποιο πιθανό εχει ρυθμιση για wake up η tv .

Link to comment
Share on other sites

Smart TV ρε, τα κάνει στη ζούλα, πρωί πρωί όλα, σαν τους γαλατάδες και τους σκουπιδιάρηδες, για να μη σου χαλάσει με το synch το τούρκικο.

και η δικια μου philips το κάνει.

Σκανάρει για κανάλια. Έχει ρύθμιση κάπου στα άδυτα των settings.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς εξήγησε της ότι δεν υπάρχουν μηχανήματά του σατανά.

Έλεος.

Στο 2013 είμαστε ,ποιος τα πιστεύει αυτά;

Απλά ο οξω απο δω,μπαίνει μεσα τους για να μας δοκιμάζει.

Το ποιο πιθανό εχει ρυθμιση για wake up η tv .

οι 90χρονες γριές / γέροι :hehe:

θα το κοιτάξω:warning2:

Link to comment
Share on other sites

Bump. :patsak:

Μπας και έβγαλες άκρη γιατί συμβαίνει αυτό; Το παθαίνει μια φίλη μου με την ίδια TV.

να σου πω την αληθεια δεν θυμαμαι τι ειχα κανει. μια ρυθμιση ειχα αλλαξει αλλα μετα απο 3 χρονια ειχα ξεχασει οτι ειχα τετοιο προβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.