Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από esdee [Σήμερα, στις 14:37]

ατιμα αφεντικα ... ταιζουν φακες (:p) τον αμοιρο κοσμακι

και αυτοι τρωνε στα BΠ πιατα 1μετρου

attachment.php?postid=217007

Esdee, μοιαζει με "ρωμαϊκο οργιο" στο Ζυθο ή μου φαινεται???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

Esdee, μοιαζει με "ρωμαϊκο οργιο" στο Ζυθο ή μου φαινεται???

impressive guess.

αν μαντεψεις και τα μελοι εγω :worship: .

μπορω να πω οτι καταφερα να φαω το 1/10 του πιατου οταν οι αλλοι εκαναν τσιγαρα :D

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

Και αν επιτρεπετε στο Νοτιο ή στο Βορειο Ζυθο ελαβε χωρα αυτο το σεμνο και λιτο γευμα???

(ου να μου χαθειτε παλιομοναχοφαηδες κορονοποτες :tongue: )

αφου λεμε ΒΠ... (σχεδον ΒΠ). αρα βορειος. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ασχέτως που ο RootX γέμισε δυο (2) φορές το πιάτο του spc στα όρια του μη περεταίρω, υποψιάζομαι ότι ο εν λόγω RMAτζής είχε σαμποτάρει το γεύμα με υποθαλάσσιο (υποτραπέζιο) αγωγό παροχής φαγητού και κατά συνέπεια είναι ο άμεσα υπεύθυνος του ξεκω(κα)λιάσματος του "οργίου"...

Over & out, ο αεροπλάνος μου φεύγει σε 10'...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Ασχέτως που ο RootX γέμισε δυο (2) φορές το πιάτο του spc στα όρια του μη περεταίρω, υποψιάζομαι ότι ο εν λόγω RMAτζής είχε σαμποτάρει το γεύμα με υποθαλάσσιο (υποτραπέζιο) αγωγό παροχής φαγητού και κατά συνέπεια είναι ο άμεσα υπεύθυνος του ξεκω(κα)λιάσματος του "οργίου"...

Over & out, ο αεροπλάνος μου φεύγει σε 10'...

ρε γμτ και ελεγα πως γινεται να τρωει 2 1/2 ωρες ο SPC απο 2 μονο πιατα, αφου δεν μηλαγε,να πω οτι εχανε χρονο!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.