Jump to content



Τι κανατε δωρο στο pc?


Vadergr

Recommended Posts

Ελατε τωρα μην κρυβεστε! Διπλος μισθος,καθισιο... Χριστουγεννα και πρωτοχρονια μαζι ,ολο και κατι θα πηρατε για το pc σας! Ετσι για το καλο βρε αδερφε!

Το δικο μου δωρακι στο πιστο μου pc ηταν 2 δισκοι 40gb maxtor ετσι για να δω και εγω τα καλα του raid...

Εσεις?

Link to comment
Share on other sites

Μικρό δώρο για το PC , μεγάλο για τα αυτιά μου : νερό.:D

Χρειάστηκε να το αποφασίσω 5 φορές για να κάνω την υπέρβαση(τις 4 άλλαξα γνώμη).

Δεν ήξερα τι έχανα........

Να πάνε να πνιγούν smart fan , delta και οι λοιπές σφυρίχτρες :mad:

Link to comment
Share on other sites

Kalh xronia kai sygxoreste gia ta greeklish, alla eimai akoma Boston kai kathomai mprosta se ena Mac (PowerBook G4) :(

Sxetika me ta dwrakia: erxomai me ena Pioneer DVDRW +- 4x, ena Flash disk pendrive 1Gb kai ena zevgaraki Corsair (2x512Mb)

Xairetismous se olous, ta leme se mia vdomada pou epistrefw

Petros

Link to comment
Share on other sites

Ένα απογευματάκι που δούλευα έχοντας από κάτω μου την κυρίως μονάδα άρχισα να μυρίζω αρνάκι ψητό.... Δεν μπορεί λέω.... τελικά δεν ήταν αρνάκι αλλά ένας πυκνωτής μέσα στο τροφοδοτικό. Έβγαλε έναν ωραίο άσπρο καπνό.......

Αποτέλεσμα, αγορά καινούργιου τροφοδοτικού γοα τον παλιό υπολογιστή.

Για τον καινούργιο υπολογιστή δεν χρειάζεται κάτι....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.