Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=u5eLbPQt_Pk]Battlefield 3 Guillotine Gameplay Teaser - YouTube[/ame]

νεο trailer λεμε!!επιτελους νυχτα!!μου τρεχουν τα σαλια λεμε ρε!!!τι παιχνιδαρα ειναι αυτη..καθε φορα που βγαινει νεο βιντεο καρφωνει το σαγονι στο πατωμα...

γραφικα?φωτισμος?animation?ηχος?η συνολικη αισθηση που σου δινει ειναι μακραν οτι καλυτερο εχω δει σε game.

ακουστε την εκρηκη του ολμου ποσο ρεαλιστικα και καθαρα ακουγεται..μεχρι και ο ηχος του οπλου που ακουμπαει πανω στο τσιμεντο ακουγεται την ωρα που ανεβαινει την μαντρα.

καθε φορα που τελειωνουν τα trailer και ακουγεται αυτος ο βρωμικος ηχος που διχνει το logo του game με κανει και ανατριχιαζω!!!ασε που σου πεταει τυρακι ταδε του μηνος θα δεις τον επομενο trailer!

Έγινε επεξεργασία από ΛΑΜΠΡΟΣ
Link to comment
Share on other sites

«Αθήνα 9 Σεπτεμβρίου 2011 - Η ΕΑ Hellas θα ήθελε να ενημερώσει τους καταναλωτές και τους φίλους των

videogames πως στα πλαίσια της 76ης Διεθνής Έκθεσης Θεσσαλονίκης, η οποία θα πραγματοποιηθεί από 10 μέχρι 18

Σεπτεμβρίου (Διεθνές Εκθεσιακό Κέντρο Θεσσαλονίκης), θα δώσει την ευκαιρία στο κοινό που θα επισκεφθεί την

έκθεση να δοκιμάσει πρώτο τρεις από τους πιο αναμενόμενους τίτλους της χρονίας, το FIFA 12, Battlefield 3™ και

Need for Speed™ The Run που θα βρίσκονται στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο του Gaming στο περίπτερο 15 της

Διεθνούς Έκθεσης Θεσσαλονίκης»

Link to comment
Share on other sites

έβαλα χθες στο ανιψούδι (16 ετών-PEGI semi approved) να δει το trailer με footage του battlefield 3....Έμεινε με το στόμα ανοιχτό....Αντε να εξηγήσεις στον πατέρα του που θα σου ζητάει τα ρέστα για τους πεσμένους βαθμούς του 1ου τριμήνου (και στο 2ο δεν αναμένεται βελτίωση)

Link to comment
Share on other sites

έβαλα χθες στο ανιψούδι (16 ετών-PEGI semi approved) να δει το trailer με footage του battlefield 3....Έμεινε με το στόμα ανοιχτό....Αντε να εξηγήσεις στον πατέρα του που θα σου ζητάει τα ρέστα για τους πεσμένους βαθμούς του 1ου τριμήνου (και στο 2ο δεν αναμένεται βελτίωση)

πάει το κατάστρεψες το παιδί...

δεν τα κάνουν αυτά τα πράγματα :p

εδώ θα καώ εγώ που είμαι 30 και βάλε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

όρεξη να υπάρχει, χρόνος και να μην σε ζαλίζουν οι τριγύρω παρατρεχάμενοι με ατάκες του στυλ "καλά δεν θα μεγαλώσεις ποτέ"....."δεν έχεις Βαρεθεί να σκοτώνεις ανθρωπακια" :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.