Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

θα μου κανει μεγαλη εντυπωση αν δεν χρειαστούμε αναβάθμιση(και δεν μιλαω για οσους έχουν ηδη πχ i5+6950) ..

τι ειδικοι drivers και πράσινα αλογα..πως θα κινηθει η αγορά των cpu+vga's αν τέτοιοι τιτλοι δεν αναγκάσουν τον κοσμο σε νεες αγορες..

είμαι αντίθετος με αυτή τη λογική.

Η DICE κατάλαβε ότι τα ευρω ερχονται όχι από το crysis, αλλά από τα call of duty που τρέχουν και στη καφετιέρα μου.

Καλύτερα πολλοί με μέτρια συστηματα παρα λίγοι με καλα συστηματα.

Άσε που εδω και 3-4 χρονια πλην 2-3 παιχνιδιων παίζουν ικανοποιητικά ακομα και σε 8800gt

(και στην 9600gt του [MENTION=1347]jpavly[/MENTION])

Link to comment
Share on other sites

Το 3way sli βοηθαει πολυ στο microstuttering διαβαζω ομως, τωρα με το vsync γιατι τραβας τα βυζια σου, και csaris και zpaf για χαβαλε παιζουν, εδω ο 2ος παιζει με ηχεια και ντερτη FM :p

Ειμαι πολυ περιεργος να δω πως θα τρεχει η beta στην gtx570 εστω και χωρις sandy, o akis ετριβε τα ματια του στο bc2 (ταλεγα δεν ταλεγα ? :p ) αλλα αυτος εκανε μεταβαση απο c2d οχι c2q.

άσε έχω βιντεάκι ζπαφαρου με ντέρτι στο τέρμα ,αραγμα τέρμα πίσω και πετσωμα.

Πανε αυτά που ξερές περί χαβαλέ.

Isla innocentes sqdm 24/7.

30 level ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ έβγαλε.

Περί πλατφόρμας να τα κοιτάς εσύ που έχει την πιο απίστευτη μπουρουχα mobo που βγήκε εβερ με τζετατη κάρτα.

Μην αγοράσεις ποντίκια και mousepad για ένα μήνα και άλλαξε πλατφόρμα ωρέ.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τη beta θα την βάλετε; Τα στατιστικά θα μηδενιστούν με την κανονική έκδοση. Εγώ το σκέφτομαι, μήπως αφήσει τίποτα σκουπίδια στο σύστημα και μετά έχω άλλα... όπως πχ με το BFBC2 που δε μπορώ να κάνω auto-login

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να δούμε και πόσους θα θέλει...:wassat:

ναι αλλά έτσι όπως είναι οι πόντοι το κόβω να είναι πάρα πολλοί αυτοί που θα κάνουν φαρμ πόντους και θα !#$@#$@# την ομάδα τους ανάποδα.

Link to comment
Share on other sites

...όπως πχ με το BFBC2 που δε μπορώ να κάνω auto-login

auto login ειχα και εγω προβλημα,αλλα ξαφνικα λυθηκε μονο του,μετα απο κανενα μηνα,κατα συμπτωση αφου εκανα ενα windows update κ εγατεστησε καποιο netframework(4 μαλλον...) που δεν ειχα..

Link to comment
Share on other sites

auto login ειχα και εγω προβλημα,αλλα ξαφνικα λυθηκε μονο του,μετα απο κανενα μηνα,κατα συμπτωση αφου εκανα ενα windows update κ εγατεστησε καποιο netframework(4 μαλλον...) που δεν ειχα..

Τα έχω όλα τα updates και τα υποχρεωτικά και τα συνιστώμενα, αλλά δε...

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, γι αυτό λέγεται και open beta :)

Battlefield 3 Beta

Επίσης:

GEFORCE R285 DRIVER – BUILT FOR BATTLEFIELD 3 BETA

New in Release 285.38

Increases performance in Battlefield 3 by up to 38%i.

Improves overall stability and image quality in Battlefield 3.

Added or updated SLI profiles for Battlefield 3, Dead Island, Diablo III, Dragon Age 2, Need for Speed: The Run, and Saints Row: The Third.

Fixed a performance regression in 285.27 beta running Crysis 2 (DirectX 9).

i - Performance measured vs. GeForce 285.27 driver on GeForce GTX 570 at 2650x1600 (DX11).

unled1tct.jpg

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

τα ελεγα εγω αλλα...

οτι οταν βαλετε την beta ισως και να τρομαξετε με τις απαιτησεις του

περιμενετε να βγουν νεοι drivers ,κανενα δυο patch και η final version και θα δειτε ποσο θα στρωσει το παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

είμαι αντίθετος με αυτή τη λογική.

Η DICE κατάλαβε ότι τα ευρω ερχονται όχι από το crysis, αλλά από τα call of duty που τρέχουν και στη καφετιέρα μου.

Καλύτερα πολλοί με μέτρια συστηματα παρα λίγοι με καλα συστηματα.

Άσε που εδω και 3-4 χρονια πλην 2-3 παιχνιδιων παίζουν ικανοποιητικά ακομα και σε 8800gt

(και στην 9600gt του [MENTION=1347]jpavly[/MENTION])

Αυτό είναι προσωπικό σου συμπέρασμα ή προκύπτει με κάποιον ανεξήγητο τρόπο από τα εξωπραγματικά gameplay video και τις συνεχείς δηλώσεις των devs ότι θα θέλει της παναγιάς τα μάτια; Για να ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

το repair μπορει καλλιστα να γινει 4x20=100..αν φτιαχνεις μονος το οχημα..

επισης το οτι το revive teammate = kill ειναι οντως προς την καλη κατευθυνση...αντι να σκοτωσεις παιξε για την ομαδα σου..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα ίσχυε αν το revive έδινε περισσότερους πόντους από kill. Σιγά μην κάτσει ο άλλος να παίξει medic και να είναι ξεβράκωτος όσο ψάχνει για revives ενώ θα μπορούσε να κάνει τα 3πλάσια kills και πόντους ως assault έχοντας γραμμένους όσους teammates ψοφάνε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.