Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

πατάω στο free games αλλά δεν κάνει τίποτα... :p

Κι εμένα το ίδιο!!! Κολλάει το Origin και συμπεριφέρεται λες και το μηχάνημα είναι Pentium II 533.... ΈλεοC!!!

Έχω μπει/βγει 6 φορές και τις μισές δε μου φέρνει τίποτα στην αρχική οθόνη :wall:

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το ίδιο!!! Κολλάει το Origin και συμπεριφέρεται λες και το μηχάνημα είναι Pentium II 533.... ΈλεοC!!!

Έχω μπει/βγει 6 φορές και τις μισές δε μου φέρνει τίποτα στην αρχική οθόνη :wall:

τώρα κατεβαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το χα παρει απο torrent αλλα δε μπορω να βρω πουθενα κωδικο.Ουτε σε blogs φορουμ.Wizard Βρηκες?

όπως το έχεις κατεβασμένο, μετονόμασε το φάκελο σε : Battlefield 3 Beta και τοποθέτησε τον "δίπλα" στον φάκελο του origin, π.χ.

..\Origin

..\Battlefield 3 Beta

#953

Έγινε επεξεργασία από papatsonis
Link to comment
Share on other sites

για caspian border use password videokilledtheradiostar

αλιως καντε αυτο.

Use Google Chrome as your default browser

Start BF battlelog server browser

Hit SHIFT+CRTL+J

copy paste

launcher.verifyPassword = function(game, gameServerGuid, plaintextPassword, callback) { callback(true); }

press enter

select server – don’t enter a password – i.e. leave password field blank -

go play! without the need for any password ;)

Link to comment
Share on other sites

όπως το έχεις κατεβασμένο, μετονόμασε το φάκελο σε : Battlefield 3 Beta και τοποθέτησε τον "δίπλα" στον φάκελο του origin, π.χ.

..\Origin

..\Battlefield 3 Beta

Δεν κατάλαβα τι εννοείς... Το Ο έχει μια ρύθμιση που λέει που να εγκαθιστά τα παιχνίδια. Η default είναι C:\Program Files(x86)\Origin Games\

Εγώ το άλλαξα και το έκανα C:\Games\

Εκεί μέσα, έβαλα το φάκελο που κατέβασα, αλλά δεν το βλέπει...

τώρα κατεβαίνει.

Εμένα τίποτα ακόμα. Πατώντας το Free Games, τη 1 στις 3 που θα μου το φέρει, δεν κάνει απολύτως τίποτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα τι εννοείς... Το Ο έχει μια ρύθμιση που λέει που να εγκαθιστά τα παιχνίδια. Η default είναι C:\Program Files(x86)\Origin Games\

Εγώ το άλλαξα και το έκανα C:\Games\

Εκεί μέσα, έβαλα το φάκελο που κατέβασα, αλλά δεν το βλέπει...

Εμένα τίποτα ακόμα. Πατώντας το Free Games, τη 1 στις 3 που θα μου το φέρει, δεν κάνει απολύτως τίποτα!!!

Έχεις ΔΙΚΙΟ, είχα ξεχάσει κιόλας ότι είχα αλλάξει τη ρύθμιση στον origin client, που να αποθηκεύει τα παιχνίδια..

Για την ακρίβεια το έτρεξα με τον ακόλουθο τρόπο. Πάτησα για λήψη από την αρχή μέσω του client (το είχα αλλού το κατεβασμένο beta), αφού ξεκίνησε το download, pause, και exit τον client, μεταφορά του κατεβασμένου, εκεί που σώζει το παιχνίδι με όνομα φακέλου, "Battlefield 3 Beta" (το αναφέρω γιατί σε οδηγούς στο νετ χθες/προχθες έλεγαν για Battlefield 3 Open Beta) και μόλις ξανα έτρεξα τον client, το βρήκε κανονικά και με πήγε σε battlelog κλπ

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ΔΙΚΙΟ, είχα ξεχάσει κιόλας ότι είχα αλλάξει τη ρύθμιση στον origin client, που να αποθηκεύει τα παιχνίδια..

Για την ακρίβεια το έτρεξα με τον ακόλουθο τρόπο. Πάτησα για λήψη από την αρχή μέσω του client (το είχα αλλού το κατεβασμένο beta), αφού ξεκίνησε το download, pause, και exit τον client, μεταφορά του κατεβασμένου, εκεί που σώζει το παιχνίδι με όνομα φακέλου, "Battlefield 3 Beta" (το αναφέρω γιατί σε οδηγούς στο νετ χθες/προχθες έλεγαν για Battlefield 3 Open Beta) και μόλις ξανα έτρεξα τον client, το βρήκε κανονικά και με πήγε σε battlelog κλπ

Αυτό προσπαθώ να κάνω κι εγώ, αλλά δε μπορώ να ξεκινήσω τη λήψη... Πατώντας Free Games δεν έκανε τίποτα, τώρα παίρνω ένα @:

No Response from Application Web Server

There was no response from the application web server for the page you requested.

Please notify the site's webmaster and try your request again later.

Link to comment
Share on other sites

Ένα tip που ίσως βοηθήσει, στα filters τσεκάρετε μόνο το Empty για το map που θέλετε, κάθε λίγο βγαίνει και καινούριος, η απλά ξανα-ξεκινάει η πίστα και μου φαίνεται έτσι πιο εύκολα βρίσκεις server :p

Link to comment
Share on other sites

Γκαντεμιάς συνέχεια... Αφού με τα χίλια ζόρια κατάφερα να το τρέξω, τώρα μου κάνει το εξής κουλό:

Με το που κάνω delpoy, γυρίζει δεξιόστροφα μόνο του και δε μπορώ να κάνω σχεδόν ΤΙΠΟΤΑ με το ποντίκι... Ίσα λίγο πάνω κάτω, αλλά και να το κάνω αριστερά, απλά το φρενάρει λίγο και συνεχίζει να γυρίζει δεξιά... :confused:

Τα νεύρα μου λέμε...

Link to comment
Share on other sites

Γκαντεμιάς συνέχεια... Αφού με τα χίλια ζόρια κατάφερα να το τρέξω, τώρα μου κάνει το εξής κουλό:

Με το που κάνω delpoy, γυρίζει δεξιόστροφα μόνο του και δε μπορώ να κάνω σχεδόν ΤΙΠΟΤΑ με το ποντίκι... Ίσα λίγο πάνω κάτω, αλλά και να το κάνω αριστερά, απλά το φρενάρει λίγο και συνεχίζει να γυρίζει δεξιά... :confused:

Τα νεύρα μου λέμε...

αν εχεις joystick-gamepad-τιμονι αποσυνδεσε το

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.