Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

δεν αρχίσαμε καλά...

με το που συνδέεται σε game με πετάει έξω και τρώω το ακόλουθο μήνυμα από τον driver της amd: "Display driver stopped responding and has recovered"

δοκίμασα install-uninstall τους 11.10 preview και τους 11.09 χωρίς καμία διαφορά. Έχει κανείς καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

4870X2 σε 1680 Χ 1050 έχω 40-50fps με default auto ρυθμίσεις όλα high και 8Χ

Με εκνευρίζει να βλέπω τέτοια νούμερα και το γύρισα όλα low και είμαι συνεχώς πάνω από 60

Cpu AMD PII 955 @4.0

790 mobo

Έγινε επεξεργασία από cddaraa
Link to comment
Share on other sites

PII 955 @ 3.7

5870 @ 900/1250

Όλα Ultra εκτός HBAO, 1920x1200.

Με τους 11.10 hotfix. Οι διαφορές με 11.9 official είναι απειροελάχιστες.

Στη Metro σε εξωτερικούς χώρους με μεγάλο FOV, παίζω στα 20-25-30, γενικότερα κυμαίνομαι στα 35-50 fps.

Για online gameplay θέλω οπωσδήποτε 45min με 60average. Σκέφτομαι για 5870 crossfire ή 6970.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς που το έχουμε παραγγέλλει retail απο πλαισιο μπορούμε να πάρουμε key?

Και στην retail έκδοση του παιχνιδιού θα απαιτεί το EA download manager(origin)?

Δεν χρειάζεσαι key για την beta. Εγκαθιστάς το origin.

Στα free games βρίσκεις-κατεβάζεις-εγκαθιστάς το παιχνίδι και παίζεις.

Link to comment
Share on other sites

Όπως κι από τις αρχικές παρατηρήσεις, έτσι καταλήγω κι εγώ από όσο πρόλαβα να ασχοληθώ:

1. Απαράδεκτος ο ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ στις διόπτρες... Σκοτώνεις τον sniper χωρίς να τον έχεις δει...

2. Σκοτώνεσαι πολύ εύκολα... υπερβολικά θα έλεγα...

3. Ανομοιομορφία στα όπλα... Αδειάζω μια γεμιστήρα στον άλλον και ζει, μου ρίχνει μία (όχι headshot) και πεθαίνω...

Αυτά για αρχή, συνεχίζουμε το testing.

Link to comment
Share on other sites

2-3 φορες ενω επαιζα και παταω esc μου βγαζει μαυρη οθονη και ουτε ctr alt del τπτ,αναγκαστηκα κλεισιμο απο το κουμπι

Ειχα τους τελευταιους nvidia drivers (οχι beta)

εβαλα και τους τελευταιους beta, παλι 1-2 φορες ξαναγινε αυτο...

Εχει συμβει σε κανενα με nvidia αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας παρακαλω βοηθηστε λιγο και πεδευομαι!Κατεβασα το παιχνιδι απο το Origin και οταν μου λεει εγκατασταση το παταω και μου λεει "Το σημειο εισαγωγης ??1critical_section@Concurrency@@QAE@XZ της διαδικασιας δεν ηταν δυνατο να εντωπιστει στη βιβλιοθηκη δυναμικης συνδεσης MSVCR100.dll."

Καμια βοηθεια(Δεν ειμαι καλος με τα PC)!:help::help:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας παρακαλω βοηθηστε λιγο και πεδευομαι!Κατεβασα το παιχνιδι απο το Origin και οταν μου λεει εγκατασταση το παταω και μου λεει "Το σημειο εισαγωγης ??1critical_section@Concurrency@@QAE@XZ της διαδικασιας δεν ηταν δυνατο να εντωπιστει στη βιβλιοθηκη δυναμικης συνδεσης MSVCR100.dll."

Καμια βοηθεια(Δεν ειμαι καλος με τα PC)!:help::help:

Άνοιξε νέο topic. Πρώτα δοκίμασε να εγκαταστήσεις το Visual C++ 2010 Redistributable.

Link to comment
Share on other sites

2-3 φορες ενω επαιζα και παταω esc μου βγαζει μαυρη οθονη και ουτε ctr alt del τπτ,αναγκαστηκα κλεισιμο απο το κουμπι

Ειχα τους τελευταιους nvidia drivers (οχι beta)

εβαλα και τους τελευταιους beta, παλι 1-2 φορες ξαναγινε αυτο...

Εχει συμβει σε κανενα με nvidia αυτο?

Μαλλον το βρηκα...

http://www.gigabyte.com.gr/products/page/vga/gv-n560oc-1gi/download/bios

Για την gigabyte 560ti oc εβγαλαν εσπευσμενα 27/9/11 (ημερα που βγηκε το bf3 beta-τυχαιο ? δεν νομιζω !! ) bios που εχει το fix :

- Enhance DX11 Game Performance

Θα σας πω μολις το δοκιμασω !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.